Ψυχαγωγία

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Την τραυματική εμπεριά της με τη μητέρα ενός πρώην συντρόφου της περιέγραψε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται". 

Η δημοσιογράφος στα πλαίσια ενός θέματος που αφορούσε τα πεθερικά έκανε την δική της αποκάλυψη αναφέροντας ότι η πεθερά της ήταν κολλημένη στον γιο της, την ειρωνευόταν συνεχώς και δεν ήθελε να συνεχίσει η συγκεκριμένη σχέση. Στη συνέχεια εξομολογήθηκε ότι όταν πήγαινε να τον πάρει με το αυτοκίνητο, η τότε πεθερά της, πετούσε πράγματα από το μπαλκόνι, ανάμεσα τους και... γλάστρες!

Στη συνέχεια όμως έκανε τη σύγκριση με την τωρινή πεθερά της, τη μητέρα του Κωνσταντίνου Βασάλου δηλώνοντας: 

«Τώρα έχω την καλύτερη πεθερά».

Επόμενο άρθρο

Τέλος η Στέλλα Στυλιανού από το Omega - Όλες οι λεπτομέρειες της απόλυσης...

Εκτός τηλεοπτικού πεδίου η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων
11/02/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Κωνσταντίνος Βασάλος! (ΦΩΤΟ)

Τα φιλιά που αντάλλαξαν και το βίντεο που ανάρτησαν από τις διακοπές τους
30/08/2019 - 12:08

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της! (ΦΩΤΟ)

Με ανανεωμένο look η γνωστή δημοσιογράφος
26/07/2019 - 16:39

Βαλαβάνη-Βασάλος: Στην Αγία Νάπα για τις καλοκαιρινές διακοπές τους! (ΦΩΤΟ)

Οι βόλτες τους και οι φωτογραφίες που μοιράστηκαν
26/06/2019 - 09:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καρέ καρέ η επιχείρηση διάσωσης της 40χρονης στον Ακάμα

Μετά απο περίπου 2 ώρες η μεταφορά της στο Γενικό Νοσοκομείο Πάφου

Ώρες αγωνίας για 17χρονη από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

17χρονη περιγράφεται ως λεπτής σωματικής διάπλασης ύψους περίπου 1.70εκ

Επτά τραυματίες από σφοδρή σύγκρουση λεωφορείου με αυτοκίνητο

Διακομίσθηκαν με ασθενοφόρα στο Νοσοκομείο Πάφου για περαιτέρω εξετάσεις
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

"Αυτοί που μας δίνουν μαθήματα έχουν κηλίδα σφαγών, κατοχής και αποικιοκρατίας"

“Μια σταγόνα πετρέλαιο είναι πιο σημαντική από μια σταγόνα αίμα”

Ακυρώθηκε η συνεδρίαση του Υπουργικού στο Λίβανο λόγω διαδηλώσεων

Η κυβέρνηση Χαρίρι είναι αντιμέτωπη σήμερα με μια δεύτερη ημέρα κινητοποιήσεων

Χαμός στη Βόρεια Μακεδονία: Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Ζάεφ

Πολιτικό θρίλερ εξελίσσεται μετά το βέτο της Γαλλίας

tv news

«24 ΩΡΕΣ» Νε τον Μιχάλη...Το μπούλινγκ, οι φοβίες,η παραμόρφωση και ο ξυλοδαρμός

Ο νεαρός με το σύνδρομο Tourette μαγεύει με τις μελωδίες τους, αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/10/2019 - 15:50ΚΡΑΤΑΣ ΜΥΣΤΙΚΟ;