Ψυχαγωγία

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Την τραυματική εμπεριά της με τη μητέρα ενός πρώην συντρόφου της περιέγραψε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται". 

Η δημοσιογράφος στα πλαίσια ενός θέματος που αφορούσε τα πεθερικά έκανε την δική της αποκάλυψη αναφέροντας ότι η πεθερά της ήταν κολλημένη στον γιο της, την ειρωνευόταν συνεχώς και δεν ήθελε να συνεχίσει η συγκεκριμένη σχέση. Στη συνέχεια εξομολογήθηκε ότι όταν πήγαινε να τον πάρει με το αυτοκίνητο, η τότε πεθερά της, πετούσε πράγματα από το μπαλκόνι, ανάμεσα τους και... γλάστρες!

Στη συνέχεια όμως έκανε τη σύγκριση με την τωρινή πεθερά της, τη μητέρα του Κωνσταντίνου Βασάλου δηλώνοντας: 

«Τώρα έχω την καλύτερη πεθερά».

Επόμενο άρθρο

Τέλος η Στέλλα Στυλιανού από το Omega - Όλες οι λεπτομέρειες της απόλυσης...

Εκτός τηλεοπτικού πεδίου η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων
11/02/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

Κωνσταντίνος Βασάλος: Η ανήθικη πρόταση και το τεράστιο ποσό που του έδιναν

Όσα δήλωσε για τις γυμνές φωτογραφίες και τις προτάσεις που δέχεται κατά καιρούς...
02/04/2019 - 14:55

Κωνσταντίνος Βασάλος - Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Χώρισαν;

Ισχύει ή όχι ο χωρισμός τους; Ο Βασάλος απαντά...
02/03/2019 - 12:19

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποκάλυψε λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου στη Βαλαβάνη

Που και πότε θα κάνει την πρόταση γάμου στη σύντροφο του
28/01/2019 - 11:49

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

Έκανε flashback 15 ετών και μας αποκαλύπτει πως ήταν ως ανήλικος
17/01/2019 - 11:13

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη περίμενε πρόταση γάμου αλλά ο Βασάλος… δεν την έκανε!

Το μήνυμα που έστειλε στον σύντροφο της στον «αέρα» της εκπομπής
14/01/2019 - 12:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Το Μιτσερό γίνεται διάσημο αλλά όχι για καλό σκοπό"

Τι δηλώνει στο AlphaNewsLive o κοινοτάρχης για την πολύκροτη υπόθεση

Υπουργός Εργασίας: Δεν υπάρχει ούτε ένας άστεγος στην Κύπρο

Εντός Μαϊου η νέα στεγαστική πολιτική της Κυβέρνησης λόγω εκτόξευσης των ενοικίων

Χάθηκαν τα ίχνη 79χρονης από την Πύλα

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια του κοινού για εντοπισμό της
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Εκρήξεις προκάλεσαν πανικό στους κατοίκους του Ντέρμπι της Μεγάλης Βρετανίας

Βίντεο και φωτογραφίες στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης δείχνουν πυκνούς καπνούς

Ρετζέπ Ταγίπ Ερντογάν: "Δεν ενθαρρύνουμε ποτέ τη βία"

Αναφερόμενος στην επίθεση εναντίον Κιλιτσντάρογλου

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 20:20ALPHA NEWS