Ψυχαγωγία

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Την τραυματική εμπεριά της με τη μητέρα ενός πρώην συντρόφου της περιέγραψε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται". 

Η δημοσιογράφος στα πλαίσια ενός θέματος που αφορούσε τα πεθερικά έκανε την δική της αποκάλυψη αναφέροντας ότι η πεθερά της ήταν κολλημένη στον γιο της, την ειρωνευόταν συνεχώς και δεν ήθελε να συνεχίσει η συγκεκριμένη σχέση. Στη συνέχεια εξομολογήθηκε ότι όταν πήγαινε να τον πάρει με το αυτοκίνητο, η τότε πεθερά της, πετούσε πράγματα από το μπαλκόνι, ανάμεσα τους και... γλάστρες!

Στη συνέχεια όμως έκανε τη σύγκριση με την τωρινή πεθερά της, τη μητέρα του Κωνσταντίνου Βασάλου δηλώνοντας: 

«Τώρα έχω την καλύτερη πεθερά».

Επόμενο άρθρο

Τέλος η Στέλλα Στυλιανού από το Omega - Όλες οι λεπτομέρειες της απόλυσης...

Εκτός τηλεοπτικού πεδίου η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων
11/02/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αποκαλύπτει αν έχει απιστήσει σε σχέση του (ΦΩΤΟ)

"Ήταν τρομακτικό! Σε ποιον να πρωτομιλήσω; Ήταν τρέλα!"
23/08/2019 - 13:05

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος μιλά για την κόντρα του με τον Ουγγαρέζο και τη Σκορδά

Όσα αποκάλυψε τρεις μήνες μετά την παρεξήγηση τους
21/08/2019 - 10:46

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της! (ΦΩΤΟ)

Με ανανεωμένο look η γνωστή δημοσιογράφος
26/07/2019 - 16:39

Βαλαβάνη-Βασάλος: Στην Αγία Νάπα για τις καλοκαιρινές διακοπές τους! (ΦΩΤΟ)

Οι βόλτες τους και οι φωτογραφίες που μοιράστηκαν
26/06/2019 - 09:11

Το οριστικό τέλος στα σενάρια τηλεοπτικής συνάντησης" Σκορδά-Βασάλου"...δόθηκε!

"Ο Βασάλος, αντί να τα βάλει με την Φαίη, τα έβαλε μαζί μου!"
02/06/2019 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις

Ήξερε η ΠΑΣΥΚΙ για την μη προσέλευση γιατρών στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς (ΒΙΝΤΕΟ)

Πλήρης κάλυψη της συντεχνίας στους δύο εναπομέιναντες γιατρούς στο νοσηλευτήριο
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 25/08/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ