Ψυχαγωγία

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Την τραυματική εμπεριά της με τη μητέρα ενός πρώην συντρόφου της περιέγραψε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται". 

Η δημοσιογράφος στα πλαίσια ενός θέματος που αφορούσε τα πεθερικά έκανε την δική της αποκάλυψη αναφέροντας ότι η πεθερά της ήταν κολλημένη στον γιο της, την ειρωνευόταν συνεχώς και δεν ήθελε να συνεχίσει η συγκεκριμένη σχέση. Στη συνέχεια εξομολογήθηκε ότι όταν πήγαινε να τον πάρει με το αυτοκίνητο, η τότε πεθερά της, πετούσε πράγματα από το μπαλκόνι, ανάμεσα τους και... γλάστρες!

Στη συνέχεια όμως έκανε τη σύγκριση με την τωρινή πεθερά της, τη μητέρα του Κωνσταντίνου Βασάλου δηλώνοντας: 

«Τώρα έχω την καλύτερη πεθερά».

Επόμενο άρθρο

Τέλος η Στέλλα Στυλιανού από το Omega - Όλες οι λεπτομέρειες της απόλυσης...

Εκτός τηλεοπτικού πεδίου η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων
11/02/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πάρα πολύ δύσκολες ώρες για τον Κωνσταντίνο Βασάλο - Tι συνέβη; (ΦΩΤΟ)

Η αποκάλυψη για το γεγονός που τον σημάδεψε και η συγκινητική ανάρτηση
22/04/2020 - 10:12

Χρηστίδου - Βασάλος: H απίστευτη μεταμόρφωσή τους σε Παπαγεωργίου και Snik(ΦΩΤΟ)

Ενσάρκωσαν το γνωστό ζευγάρι και το αποτέλεσμα είναι εντυπωσιακό
01/03/2020 - 14:38

Βασάλος – Βαλαβάνη: Το εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο δέντρο που στόλισαν (ΦΩΤΟ)

Η "βοήθεια" που ζήτησαν από παρουσιαστή και η πιο ζεστή γωνιά του σπιτιού τους
15/12/2019 - 10:44

Αγνώριστη η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σε φωτογραφία από το 2008! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από το παρελθόν η γνωστή δημοσιογράφος
06/11/2019 - 09:54

Πιο ερωτευμένοι από ποτέ η Ευρυδίκη Βαλαβάνη και ο Κωνσταντίνος Βασάλος! (ΦΩΤΟ)

Τα φιλιά που αντάλλαξαν και το βίντεο που ανάρτησαν από τις διακοπές τους
30/08/2019 - 12:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

27 καταγγελίες σε υποστατικά και πολίτες για τον κορωνοϊό

Εντατικοί οι έλεγχοι ενόψει δεκαπενταυγούστου - Στη Λεμεσό οι περισσότεροι "ασυμμόρφωτοι"

"Μάμμα βάλε γλήορα την τηλεόραση, έππεσεν αεροπλάνο δικό μας..."

Πέντε δημοσιογράφοι περιγράφουν στο alphanews.live τα όσα έζησαν την 14η Αυγούστου 2005

Δεκαπενταύγουστος με εξαιρετικά υψηλές θερμοκρασίες

Κίτρινη προειδοποίηση τμήματος μετεωρολογίας - Σε ισχύ μέχρι τις πέντε το απόγευμα
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Η δεκάδα των χωρών με τα περισσότερα κρούσματα κορωνοϊού παγκοσμίως

Πρώτες στον κατάλογο των χωρών με τα περισσότερα κρούσματα παραμένουν οι ΗΠΑ

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 09:00ALPHA ΠΑΝΤΟΥ