Ψυχαγωγία

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Την τραυματική εμπεριά της με τη μητέρα ενός πρώην συντρόφου της περιέγραψε η Ευρυδίκη Βαλαβάνη στην εκπομπή "Καλύτερα δε γίνεται". 

Η δημοσιογράφος στα πλαίσια ενός θέματος που αφορούσε τα πεθερικά έκανε την δική της αποκάλυψη αναφέροντας ότι η πεθερά της ήταν κολλημένη στον γιο της, την ειρωνευόταν συνεχώς και δεν ήθελε να συνεχίσει η συγκεκριμένη σχέση. Στη συνέχεια εξομολογήθηκε ότι όταν πήγαινε να τον πάρει με το αυτοκίνητο, η τότε πεθερά της, πετούσε πράγματα από το μπαλκόνι, ανάμεσα τους και... γλάστρες!

Στη συνέχεια όμως έκανε τη σύγκριση με την τωρινή πεθερά της, τη μητέρα του Κωνσταντίνου Βασάλου δηλώνοντας: 

«Τώρα έχω την καλύτερη πεθερά».

Επόμενο άρθρο

Τέλος η Στέλλα Στυλιανού από το Omega - Όλες οι λεπτομέρειες της απόλυσης...

Εκτός τηλεοπτικού πεδίου η γνωστή δημοσιογράφος και παρουσιάστρια ειδήσεων
11/02/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Κωνσταντίνος Βασάλος αποκάλυψε λεπτομέρειες για την πρόταση γάμου στη Βαλαβάνη

Που και πότε θα κάνει την πρόταση γάμου στη σύντροφο του
28/01/2019 - 11:49

Κωνσταντίνος Βασάλος: Αγνώριστος σε ηλικία 14 ετών με... μακρύ μαλλί (ΦΩΤΟ)

Έκανε flashback 15 ετών και μας αποκαλύπτει πως ήταν ως ανήλικος
17/01/2019 - 11:13

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη περίμενε πρόταση γάμου αλλά ο Βασάλος… δεν την έκανε!

Το μήνυμα που έστειλε στον σύντροφο της στον «αέρα» της εκπομπής
14/01/2019 - 12:58

Η Ευρυδίκη Βαλαβάνη απαντά στις φήμες περί εγκυμοσύνης

Απαντά αν είναι έγκυος και αν είναι στα σχέδια τους ο γάμος...
17/12/2018 - 10:38

Η δήλωση της Γερμανού που άφησε.. «κάγκελο» την Βαλαβάνη!

Η συζήτηση για την απιστία, οι απόψεις της Γερμανού και η αντίδραση της Βαλαβάνη…
10/12/2018 - 09:13

Πηνελόπη Αναστασοπούλου: Αγκαλιά με την νεογέννητη κορούλα της (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από το μαιευτήριο, το όνομα της μικρής και η νονά..
17/11/2018 - 09:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δόθηκε στην κυκλοφορία ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λεμεσού

Πραγματοποιήθηκε μεταφορά οχήματος από ρυμουλκό

Εικόνες απείρου κάλλους έδωσαν οι τελευταίες βροχοπτώσεις (ΦΩΤΟ)

Το Τμήμα Δασών παρακινεί τους επισκέπτες να "σέβονται τη φύση"

Κλειστός ο αυτοκινητόδρομος Λάρνακας - Λεμεσού

Μετακινούν όχημα που παρέκκλινε της πορείας του και κατέληξε εκτός δρόμου
Ελλάδα

Μαγευτικές εικόνες από τη "χειμωνιάτικη δύση" στο Ναύπλιο (ΦΩΤΟ)

Ένα φαινόμενο άκρως εντυπωσιακό και ρομαντικό

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Μαδούρο: Εξετάζει στρατιωτική "ανάπτυξη" στα σύνορα με την Κολομβία 

Θέλει να αξιολογήσει τις δυνάμεις που απαιτούνται για να μην παραβιαστούν

Αυτοί διεκδικούν την Προεδρία της Ευρωπαϊκής Επιτροπής (ΦΩΤΟ)

Ο Γιούνκερ ετοιμάζεται να παραδώσει τη σκυτάλη στον επόμενο

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 13:50ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW