Ψυχαγωγία

Η Βασίλισσα Ελισάβετ υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση - Όλες οι λεπτομέρειες

 

Η βασίλισσα τον τελευταίο καιρό εμφανίζεται συνεχώς με γυαλιά ηλίου σε εμφανίσεις της, αφήνοντας τον Τύπο να οργιάζει για την αιτία, αφού είναι κάτι που το συνηθίζει και δεν θέλει να κρύβουν τα μάτια της όταν χαιρετά τους καλεσμένους της.

Ο βασικός λόγος που η βασίλισσα δεν εμφανίζεται συχνά αλλά και για τα... ασυνήθιστα αξεσουάρ (γυαλιά ηλίου) για εκείνη που φορούσε οφείλεται σε έναν ιατρικό λόγο. Η "god save the queen" υποβλήθηκε σε χειρουργική επέμβαση , όπως ανακοινώθηκε επίσημα από το Μπάκιγχαμ.

queen

Αξιοσημείωτο είναι, ότι η ίδια δεν πτοήθηκε στιγμή και δεν ακύρωσε καμιά της δημόσια εμφάνιση. Ο εκπρόσωπος του Παλατιού δήλωσε

Μπορώ να επιβεβαιώσω πως η Βασίλισσα υπεβλήθη επιτυχώς σε μια σύντομη, προγραμματισμένη χειρουργική διαδικασία για καταρράκτη τον περασμένο μήνα

 

Επόμενο άρθρο

"Είχα παραιτηθεί από τη ζωή, ήμουν μια γεροντοκόρη, πριν ερωτευτώ τον Clooney"

H Aμάλ Αλαμουντίν σε μια δημόσια ερωτική εξομολόγηση...
08/06/2018 - 18:17

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νόνη Δούνια: Υποβλήθηκε σε εγχείρηση στην καρδιά - Όλες οι λεπτομέρειες...

Οι πρώτες πληροφορίες και η κατάσταση της υγείας της
06/10/2019 - 12:22

Πέμη Ζούνη: Η συγκινητική εξομολόγηση για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

"Ήταν μια πολύ σοβαρή εγχείρηση στο κεφάλι... Ήταν ένα μάθημα για όλους..."
17/09/2019 - 14:04

Στο κρεβάτι του πόνου αλλά ευδιάθετος ο ΠτΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σήμερα το πρωί με τη βοήθεια του θεράποντος ιατρού του έκανε τα πρώτα του βήματα
30/06/2019 - 20:24

Μετεγχειρητικες λοιμώξεις: Ποιο φύλο κινδυνεύει περισσότερο;

Όλα όσα πρέπει να ξέρεις για το κρίσιμο στάδιο μετά της εγχείρησης
18/04/2019 - 21:45

Σπανούλης: «Δύσκολη στιγμή, αλλά θα κάνω τα πάντα για να επιστρέψω πιο δυνατός»

Ο αρχηγός του Ολυμπιακού είναι αποφασισμένος να επιστρέψει δριμύτερος στα παρκέ
02/04/2019 - 17:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Οδοιπορικό του Alpha στην καμένη γη του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οργή, θυμός, αγανάκτηση και αναπάντητα ερωτήματα από τους κατοίκους της περιοχής

"Με σημάδευε με το όπλο και είπε ότι θα σκοτώσει και εμένα και το σύζυγο μου"

Η γυναίκα που ειδοποίησε τις αρχές για τον ένοπλο στην Ακρόπολη μιλά στην κάμερα του Alpha

Κατασκοπευτικό βαν αξίας $9 εκ. κυκλοφορεί στους δρόμους της Λάρνακας (ΒΙΝΤΕΟ)

Καρέ-καρέ η δράση εταιρείας Ισραηλινού πρώην μυστικού πράκτορα με έδρα την Κύπρο
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Προειδοποίηση για τσουνάμι μετά από ισχυρό σεισμό στην Ινδονησία

Σεισμική δόνηση μεγέθους 7,1 "χτύπησε" στη θάλασσα της Μολούκας

Πυροβολισμοί σε σχολείο στην Καλιφόρνια (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένοπλος άνοιξε πυρ και τραυμάτισε πρόσωπα

Ετοιμάζεται να επιστρέψει στη Γη το Hayabusa2 μετά τον αστεροειδή Ριούγκου

Επιστρέφει με δείγματα πέντε χρόνια μετά την εκτόξευσή του

tv news

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια μυστηριώδης γυναίκα μπαίνει στις ζωές των ηρώων μας με έναν κρυφό σκοπό...

Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας, της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 14/11/2019 - 21:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ