Ψυχαγωγία

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Για κάθε γυναίκα, η απόφαση να κόψει το μαλλί είναι πάντα από τις πιο δύσκολες. Είτε θα το κόψεις μια σταλιά είτε θα το κόψεις κοντό η απόφαση να το κάνεις είναι εξίσου δύσκολη.

Η Βάσω Λασκαράκη, αν και γενικότερα δεν είναι από τις γυναίκες που τολμά να κάνει μεγάλες αλλαγές στην εξωτερική της εμφάνιση, ωστόσο, τον τελευταίο καιρό, την έχουμε δει να πειραματίζεται αρκετά, και ειδικά με τα μαλλιά της.

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Επιστρέφει ανανεωμένη στο αγαπημένο μας "σόι"

Ειδικότερα τον τελευταίο καιρό, την έχουμε δει να αλλάζει looks στα μαλλιά πιο συχνά από ποτέ. Την έχουμε δει πότε να τα σκουραίνει, πότε να τα κάνει λίγο πιο κοκκινωπά, ωστόσο το μήκος δεν το "πειραξε" ποτέ. Ποτέ μέχρι χθες, που τελικά πήρε την μεγάλη απόφαση να τα κόψει ελαφρώς και να τα κάνει μακρύ καρέ.

Διαβάστε επίσης: Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Η ίδια αφού πόζαρε λοιπόν με το νέο της hair look και δημοσίευσε τη φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό, σχολίασε: «Και τελικά… τα έκοψα».

 

ΛΑΣΚΑΡΑΚΗ

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για τον χωρισμό της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Το ατύχημα στο θέατρο και η γκάφα που ντράπηκε...

 

 

Επόμενο άρθρο

Oι κορυφαίες στιγμές από το χθεσινό Λούης Νight Show

Όσα δεν προλάβατε να δείτε από το χθεσινοβραδινό ξεκαρδιστικό επεισόδιο του Λούη Πατσαλίδη
09/12/2017 - 18:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βάσω Λασκαράκη-Λευτέρης Σουλτάτος: Το άθλημα που ξεκίνησαν μαζί! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το άθλημα που επέλεξαν και βίντεο από την πρώτη τους προπόνηση...
23/01/2019 - 12:30

Η Βάσω Λασκαράκη φωτογραφίζει τον σύντροφο της και τον… τρολάρει! (ΦΩΤΟ)

Οι διακοπές στη Νέα Υόρκη και η φωτογραφία ποι μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους
26/12/2018 - 13:30

Βασω Λασκαράκη: Τα σχέδια γάμου και η κουμπαριά με την Αθηνά Οικονομάκου(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο κολλητές μίλησαν για όλα και έκαναν αποκαλύψεις...
25/12/2018 - 10:22

Τρελά ερωτευμένοι Λασκαράκη-Σουλτάτος:Οι τρυφερές αγκαλιές στο ταξίδι τους(ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στη Νέα Υόρκη και η γλυκιά φωτογραφία που δημοσίευσαν...
23/12/2018 - 14:40

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Ρομαντική απόδραση λίγο πριν τα Χριστούγεννα! (ΦΩΤΟ)

Το απρόοπτο και ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι….
21/12/2018 - 09:27

Βάσω Λασκαράκη: Η αντίδραση της όταν την ρώτησαν για τον αρραβώνα της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δηλώσεις για τον αρραβώνα με τον σύντροφο της και οι γιορτές των Χριστουγέννων
13/12/2018 - 09:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κραυγή απόγνωσης των γεωργών στα Κοκκινοχώρια (BINTEO)

Αυτοψία Υπουργού Γεωργίας στις πληγείσες περιοχές και δέσμευση για στήριξη

"Καλά τα έργα αλλά εμείς θα κλείσουμε" (BINTEO)

Διαμαρτύρονται οι καταστηματάρχες στο κέντρο της Λευκωσίας για τα εργοτάξια

Σε απευθείας δίκη η 23χρονη μητέρα που φέρεται να ξυλοκόπησε το παιδί της

Υπό την φροντίδα των Κοινωνικών Υπηρεσιών μέχρι την ολοκλήρωση των ερευνών το βρέφος
Ελλάδα

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης

Τραγωδία με δύο νεκρά αγγελούδια που έπεσαν σε βόθρο

Διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες κάτω από τις οποίες έκαναν τη βουτιά θανάτου

Κρήτη: Δύτες ανέσυραν τα άψυχα σώματα τετραμελούς οικογένειας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραγικός επίλογος για τους αγνοούμενους που είχαν παρασυρθεί από ποτάμι
Διεθνή

"Έσβησε" το διασημότερο φιλί του Β' Παγκόσμιου Πολέμου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η ιστορία του παθιασμένου φιλιού στην Times Square που έγινε σύμβολο ειρήνης

EE και Βρετανία επεξεργάζονται σχέδιο για ενδεχόμενο τραπεζικό χάος λόγω Brexit

Επτά βουλευτές ανακοίνωσαν την παραίτησή τους από το Εργατικό Κόμμα

Στο βιβλίο Γκίνες για το...μεγαλύτερο στρουμφοχωριό ever (BINTEO)

Βάφτηκαν μπλε, έβαλαν κόκκινα σκουφάκια και βγήκαν μαζικά στους δρόμους

tv news

Η Άννα επισκέπτεται τη Μαρίνα για να μάθει αν τρέφει αισθήματα για τον Μιχάλη...

Ο Μιχάλης υπογράφει τα χαρτιά του διαζυγίου... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ