Ψυχαγωγία

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Για κάθε γυναίκα, η απόφαση να κόψει το μαλλί είναι πάντα από τις πιο δύσκολες. Είτε θα το κόψεις μια σταλιά είτε θα το κόψεις κοντό η απόφαση να το κάνεις είναι εξίσου δύσκολη.

Η Βάσω Λασκαράκη, αν και γενικότερα δεν είναι από τις γυναίκες που τολμά να κάνει μεγάλες αλλαγές στην εξωτερική της εμφάνιση, ωστόσο, τον τελευταίο καιρό, την έχουμε δει να πειραματίζεται αρκετά, και ειδικά με τα μαλλιά της.

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Επιστρέφει ανανεωμένη στο αγαπημένο μας "σόι"

Ειδικότερα τον τελευταίο καιρό, την έχουμε δει να αλλάζει looks στα μαλλιά πιο συχνά από ποτέ. Την έχουμε δει πότε να τα σκουραίνει, πότε να τα κάνει λίγο πιο κοκκινωπά, ωστόσο το μήκος δεν το "πειραξε" ποτέ. Ποτέ μέχρι χθες, που τελικά πήρε την μεγάλη απόφαση να τα κόψει ελαφρώς και να τα κάνει μακρύ καρέ.

Διαβάστε επίσης: Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Η ίδια αφού πόζαρε λοιπόν με το νέο της hair look και δημοσίευσε τη φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό, σχολίασε: «Και τελικά… τα έκοψα».

 

ΛΑΣΚΑΡΑΚΗ

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για τον χωρισμό της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Το ατύχημα στο θέατρο και η γκάφα που ντράπηκε...

 

 

Επόμενο άρθρο

Oι κορυφαίες στιγμές από το χθεσινό Λούης Νight Show

Όσα δεν προλάβατε να δείτε από το χθεσινοβραδινό ξεκαρδιστικό επεισόδιο του Λούη Πατσαλίδη
09/12/2017 - 18:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λακσαράκη-Σουλτάτος: Έκαναν το πιο ανατρεπτικό ταξίδι του μέλιτος...(ΦΩΤΟ)

Ταξίδεψαν στην Γαλλία...με την πιο όμορφη παρέα
10/07/2019 - 11:45

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Τι συνέβη κατά την επιστροφή τους από τη Νάξο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Το... απρόοπτο στο καράβι και το βίντεο που ανάρτησε η ηθοποιός
01/07/2019 - 11:07

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Το λαμπερό πάρτι για τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το νησί που επέλεξε το ζευγάρι, λεπτομέρειες διακόσμησης και οι πρώτες φωτογραφίες
30/06/2019 - 16:39

Η Βάσω Λασκαράκη μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της: "Σε 7 ημέρες στήθηκε ο γάμος"

Η συγκίνηση της όταν αναφέρθηκε στον σύζυγο της και ο λόγος που παντρεύτηκαν νωρίτερα
12/06/2019 - 15:20

Tο παρασκήνιο και οι νέες λεπτομέρειες του μυστικού γάμου της Βάσως Λασκαράκη!

Μάθετε πως ήταν το νυφικό της ηθοποιού και όσα αποκάλυψε η Ναταλία Γερμανού
06/05/2019 - 14:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσιο τέλος στην υπόθεση εξαφάνισης 50χρονης από το σπίτι που εργαζόταν

Απουσίαζε από την Κυριακή και η Αστυνομία ζητούσε τη βοήθεια των πολιτών για εντοπισμό της

"Καταζητείται λεοντόψαρο νεκρό ή τηγανισμένο" (BINTEO)

Βούτηξαν και καθάρισαν το ναυάγιο Ζηνοβία από τα λεοντόψαρα και μετά...τα τηγάνισαν

Απάτη στο όνομα των...Κυπριακών Ταχυδρομείων (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που λαμβάνουν εκατοντάδες πολίτες στα κινητά τους τηλέφωνα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 16/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ