Ψυχαγωγία

Η Βάσω Λασκαράκη έκανε το μεγάλο βήμα και έκοψε τα μαλλιά!

Για κάθε γυναίκα, η απόφαση να κόψει το μαλλί είναι πάντα από τις πιο δύσκολες. Είτε θα το κόψεις μια σταλιά είτε θα το κόψεις κοντό η απόφαση να το κάνεις είναι εξίσου δύσκολη.

Η Βάσω Λασκαράκη, αν και γενικότερα δεν είναι από τις γυναίκες που τολμά να κάνει μεγάλες αλλαγές στην εξωτερική της εμφάνιση, ωστόσο, τον τελευταίο καιρό, την έχουμε δει να πειραματίζεται αρκετά, και ειδικά με τα μαλλιά της.

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Επιστρέφει ανανεωμένη στο αγαπημένο μας "σόι"

Ειδικότερα τον τελευταίο καιρό, την έχουμε δει να αλλάζει looks στα μαλλιά πιο συχνά από ποτέ. Την έχουμε δει πότε να τα σκουραίνει, πότε να τα κάνει λίγο πιο κοκκινωπά, ωστόσο το μήκος δεν το "πειραξε" ποτέ. Ποτέ μέχρι χθες, που τελικά πήρε την μεγάλη απόφαση να τα κόψει ελαφρώς και να τα κάνει μακρύ καρέ.

Διαβάστε επίσης: Τελικά ο χωρισμός της πάει πάρα πολύ! Έγινε πιο κούκλα από ποτέ!

Η ίδια αφού πόζαρε λοιπόν με το νέο της hair look και δημοσίευσε τη φωτογραφία στον προσωπικό της λογαριασμό, σχολίασε: «Και τελικά… τα έκοψα».

 

ΛΑΣΚΑΡΑΚΗ

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για τον χωρισμό της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη

Διαβάστε επίσης:Βάσω Λασκαράκη: Το ατύχημα στο θέατρο και η γκάφα που ντράπηκε...

 

 

Επόμενο άρθρο

Oι κορυφαίες στιγμές από το χθεσινό Λούης Νight Show

Όσα δεν προλάβατε να δείτε από το χθεσινοβραδινό ξεκαρδιστικό επεισόδιο του Λούη Πατσαλίδη
09/12/2017 - 18:23

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουλ ερωτευμένοι η Βάσω Λασκαράκη και ο Λευτέρης Σουλτάτος στην Ίο(ΦΩΤΟ)

Οι καλοκαιρινές φωτογραφίες τους και η εξόρμηση του ζεύγους
22/08/2019 - 17:18

Λασκαράκη-Σουλτάτος: Πιο ερωτευμένοι από ποτέ στις καλοκαιρινές διακοπές τους!

Η γνωστή ηθοποιός φωτογραφίζεται χωρίς ίχνος μακιγιάζ και εντυπωσιάζει
14/08/2019 - 09:56

Βάσω Λασκαράκη: Το απρόοπτο κατά τη διάρκεια των καλοκαιρινών διακοπών της

Η... χαμένη βαλίτσα και το αυτοτρολάρισμα στο Instagram
10/08/2019 - 17:02

Απίστευτη η Βάσω Λασκαράκη: Φωτογραφίζεται με τη...στολή σεφ του Σουλτάτου(ΦΩΤΟ)

Δείτε το γλυκό στιγμιότυπο και η χαρά της γνωστής ηθοποιού
04/08/2019 - 10:47

Λακσαράκη-Σουλτάτος: Έκαναν το πιο ανατρεπτικό ταξίδι του μέλιτος...(ΦΩΤΟ)

Ταξίδεψαν στην Γαλλία...με την πιο όμορφη παρέα
10/07/2019 - 11:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 00:00ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ