Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους με sexy super mini στην βροχή... (ΦΩΤΟ)

Η Χριστιάνα σέξυ και όποιος αντέξει...

Η αγαπημένη και γνωστή παρουσιάστρια που περιμένει το δεύτερο παιδάκι της και βρίσκεται σε προχωρημένη κύηση δεν χάνει την θηλυκότητά της και το sex appeal. Η ίδια ανέβασε φωτογραφία στα social media προκαλώντας τα εγκωμιαστικά σχόλια και τον θαυμασμό.

Με σέξυ σούπερ μίνι πηγαίνει με τον floor manager στο στούντιο ενώ βρέχει. Χαμόγελα, σέξυ παρουσία και μια ακόμη εντυπωσιακή εμφάνιση για την εκπομπή του Alpha Κύπρου "Με αγάπη Χριστιάνα".

Δείτε την εμφάνισή της και την σχετική ανάρτηση

Επόμενο άρθρο

Η αμηχανία των Μιχαήλ και Παππά όταν ο Λούης τους ζήτησε να φιληθούν(ΒΙΝΤΕΟ)

Το τηλεοπτικό ζευγάρι σε στενό μαρκάρισμα από τον Πατσαλίδη
06/12/2018 - 19:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:"Τους έλεγα θα γίνω παρουσιάστρια και έκλαιγαν από τα γέλια"-ΒΙΝΤΕΟ

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για το παιδικό της όνειρο και τον χλευασμό που βίωσε
07/02/2019 - 19:11

Αριστοτέλους:"Θυμάμαι την πρώτη φορά που θα δοκίμαζα να καπνίσω..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο τσιγάρο, το πάρτι και η ενημέρωση στον πάτερα της
07/02/2019 - 10:40

Ο Δημήτρης Αλεξάνδρου ποζάρει... ολόγυμνος και προκαλεί (ΦΩΤΟ)

Δείτε την γυμνή φωτογραφία σε μια καρέκλα που αναστάτωσε το Instagram
04/02/2019 - 22:19

Αριστοτέλους:Ξεκαθαρίζει τις φήμες για κακές σχέσεις με συνεργάτη της...(ΒΙΝΤΕΟ)

"Αφού δεν χωνεύονται γιατί βγαίνει;" - Όλα όσα ξεκαθάρισε on air!
26/01/2019 - 16:29

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Χριστιάνα Αριστοτέλους:"Mε φοβόταν -Tου είπαν ότι είμαι...μέγαιρα" (BINTEO)

"Με έβλεπε και άλλαζε διάδρομο" - Δείτε όλα όσα δήλωσε on air
29/12/2018 - 15:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Σε 3η σύλληψη προχώρησε η Αστυνομία σχετικά με υπόθεση κατοχής περιουσίας

Είχαν προηγηθεί άλλες δύο συλλήψεις μετά από έρευνα σε όχημα

Άνδρας έπεσε από σκάλα και έχασε τη ζωή του

Τον βρήκε ο γιος του αναίσθητο και τηλεφώνησε στην Αστυνομία
Ελλάδα

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους
Διεθνή

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ