Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στο κανάλι με... μπουρνούζι και τη μικρή Μελίνα(ΒΙΝΤΕΟ)

Αν ήταν τραγούδι, θα ήταν η "Μαίρη Παναγιωταρά", μια εργαζόμενη γυναίκα μια καλή νοικοκυρά...

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους έκανε την πιο ανατρεπτική εμφάνιση στο κανάλι και στα γραφεία της εκπομπής της λίγο πριν το μεγάλο φινάλε της σεζόν.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια (που προσπαθεί να τα προλάβει όλα) εμφανίσθηκε με μπουρνούζι και μαγιό από μέσα και αγκαλιά με την μικρή της κόρη, Μελίνα.  Η ομάδα της εκπομπής έμεινε άναυδη με την παρουσία της με τον Χάρη Παπαθεοχάρους και Τάσο Ευαγγέλου να ανεβάζουν στο Instagram τους story και να συζητούν.

Δείτε την εμφάνισή της και όσα δήλωσε

Επόμενο άρθρο

Και το φετινό Φεστιβάλ Μαρί είναι γεγονός!

Μια βραδιά που θα τα έχει όλα!
06/07/2018 - 11:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το πρώτο μπάνιο της Αριστοτέλους με το παιδί της στη θάλασσα (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη μικρή Μελίνα και τη μαμά-Χριστιάνα να παίζουν στην αμμουδιά
24/05/2019 - 22:17

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Η αλλαγή που ετοιμάζει στην εμφάνισή της(ΦΩΤΟ)

Θα βρεθεί στο γήπεδο κοντά στον άντρα της η γνωστή παρουσιάστρια;
22/05/2019 - 17:34

Η Αριστοτέλους παίζει με τη μικρή Μελίνα και κρατά αγκαλιά το γιο της (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία που ανέβασε ως... τηλεθεάτρια του "Με αγάπη Χριστιάνα"
21/05/2019 - 16:44

Η Αριστοτέλους με τη κόρη της κοντά στον Γιώργο Εφραίμ στο γήπεδο(ΦΩΤΟ)

Οι πανηγυρισμοί του πρωταθλήματος και η παρουσία της στον αγωνιστικό χώρο
18/05/2019 - 21:54

Διαδικτυακό... reunion για την Χριστιάνα Αριστοτέλους και τους συνεργάτες της!

Αν και η παρουσιάστρια ήταν μακριά σχολιάσαν όλοι μαζί τον α' ημιτελικό της Eurovision
15/05/2019 - 10:30

Η Αριστοτέλους εκτάκτως στο...μαιευτήριο με τα παιδιά της (ΦΩΤΟ)

Η πρώτη selfie μαμάς μικρής Μελίνας και νεογέννητου Αντρέα είναι γεγονός
12/05/2019 - 00:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο

Συμβουλές από τον ερπετολόγο Γιάννη Αγγελή για την εμφάνιση των φιδιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός κινδύνου το αγοράκι που νοσηλεύεται στο Μακάρειο Νοσοκομείο από δάγκωμα φιδιού
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/05/2019 - 22:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ