Ψυχαγωγία

Η Χριστιάνα Αρτεμίου τρολάρει την εκπομπή της Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η  Χριστιάνα Αρτεμίου, που την απολαμβάνουμε μέσα από την σειρά του Alpha Κύπρου "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή του Λούη Πατσαλίδη και σκόρπισε γέλια αλλά και εκμυστηρεύσεις.

Η δημοφιλής ηθοποιός σχολίασε έπειτα από ερώτηση του Λούη, αν θα παρουσίαζε απογευματινή ψυχαγωγική εκπομπή έπειτα και από την αντικατάσταση που έκανε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους πρόσφατα. Με δόση χιούμορ η Χριστιάνα Αρτεμίου απάντησε και σχολίασε την θεματολογία αλλά και αν θα έκανε αυτό το βήμα

Όποτε λείπει αυτή η κοπέλα, τηλεφωνούν σε εμένα. Δεν ξέρω...

Βλέπω τον εαυτό μου σε τέτοιου είδους εκπομπές μόνο αν έχει κάνει με χαβαλέ, να περνούμε καλά γιατί ξέρω τα χωράφια του καθενός πρέπει να είναι χωράφια του καθενός. Δηλαδή ο ηθοποιός είναι καλά στα θέατρα, στις τηλεoράσεις του, άντε σε μια εκπομπή που έχει σάτιρα... δηλαδή να είναι το αντικείμενο σου.

Τώρα να βάφομαι, να βάζω δυόμισι μέτρα βλεφαρίδα, να το παίζω κουκλίτσα κάθε απόγευμα και να κουνώ το μαλλί και να λέω "Τί ωραία που περνούμε"... δεν το μπορώ

αρτεμιου

Ή αυτό που βάζουν μουσικές όταν ξεκινά η εκπομπή... χωρίς να υπάρχει λόγος. Θωρείς τους να χορεύουν να τραγουδούν χωρίς λόγο. Λαλείς κάτι θα γίνει, έχουν γενέθλια, θα φέρουν μια τούρτα... τίποτα δεν γίνεται. Κόβεται το τραγούδι και σου λένε, σήμερα θα ξεκινήσουμε με ένα δυσάρεστο γεγονός.

Ή το άλλο που λένε πλημμύρες στην Ελλάδα, πέθανε πάρα πολύς κόσμος, είναι πάρα πολύ λυπηρό. Και αλλάζουμε θέμα και λένε πάμε να δούμε τί θα μαγειρέψουμε σήμερα. Σε κάτι τέτοιου είδους εκπομπή δεν με βλέπω. Δεν γίνεται ρε Λούη. Και όμως γίνεται...

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αριστοτέλους:Η αντίδραση του Εφραίμ όταν πήγε πρώτη φορα στο πατρικό της(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επίσκεψη του συζύγου της στον συνοικισμό όπου μεγάλωσε και όσα δήλωσε on air...
21/01/2019 - 17:31

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Με πετσέτα στο κεφάλι άρχισε να... τηγανίζει κεφτέδες!

Δείτε τη φωτογραφία που δημοσίευσε λίγο πριν την έναρξη της εκπομπής της
18/01/2019 - 14:58

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Η Μέγκι Ντρίο δηλώνει... θαυμάστρια του Εφραίμ μπροστά στην Αριστοτέλους(ΒΙΝΤΕΟ)

"Έχει ωραίο χαμόγελο - Θα τον διάλεγα για ερωτική παρέα... " - Η αντίδραση της Χριστιάνας
15/01/2019 - 16:50

To πριν και το μετά της... Χριστιάνας Αριστοτέλους (ΦΩΤΟ)

Μας δείχνει πώς είναι στο καμαρίνι και πώς καταλήγει στο στούντιο της εκπομπής της
14/01/2019 - 19:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όλες οι λεπτομέρειες για την έκδοση αδειών κυνηγίου μπεκάτσας και τσίχλας

Η διαδικασία που πρέπει να ακολουθείται για το κυνήγι με τη συνοδεία σκύλου

Επέστρεψαν στο τόπο του εγκλήματος ο Τζιωνής και η παρέα του (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δρακόντεια μέτρα ασφαλείας στην οδό Ζαλόγγου στο Στροβολο για τις υποδείξεις σκηνών

Καραμπόλα με 4 οχήματα στη Λεωφόρο Αθαλάσσας

Εγκυμονούσα μεταφέρθηκε προληπτικά στο ΓΝ Λευκωσίας
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ