Ψυχαγωγία

Η Χριστίνα Μπόμπα με οδηγό τον Σάκη έκανε το...Ιρλανδικό kiki challenge(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Σάκης Τανιμανίδης και η Χριστίνα Μπόμπα μετά τον φαντασμαγορικό τους γάμο την περασμένη εβδομάδα στη Σίφνο,  βρίσκονται στην Ιρλανδία και πιο συγκεκριμένα στο Δουβλίνο για το γαμήλιο ταξίδι τους.

Η Χριστίνα, φαν των μέσων κοινωνικής δικτύωσης έχει δημιουργήσει μια ωραία σχέση ανάμεσα σε αυτή και τους «ακόλουθους» της αφού φροντίζει να διαβάζει και να απαντάει σε όλα τα μηνύματα που της στέλνουν. Αυτή τη φορά οι followers, της ανέθεσαν μια «δοκιμασία» και αυτή δεν ήταν άλλη από την μόδα της εποχής και το «kiki challenge»!

Φυσικά, αποδέχτηκε την πρόκληση και παρόλο που αποκάλυψε ότι δεν είχε ιδέα τι είναι η συγκεκριμένη πρόκληση, έψαξε, έμαθε και μας χάρισε ένα από τα πιο όμορφα «kiki challenge»  που είδαμε να κυκλοφορούν στο διαδίκτυο. Σε ρόλο οδηγού και camera-man  ήταν ο σύζυγος της, Σάκης Τανιμανίδης.

Επόμενο άρθρο

Ο Μάρκος Σεφερλής έχει γενέθλια - Δεν φαντάζεστε πόσα κεράκια "έσβησε"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το γλυκό μήνυμα της συζύγου του και το βίντεο που ανέβασε ο ίδιος τραγουδώντας...
09/09/2018 - 14:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τανιμανίδης: Αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Μπόμπα είναι η γυναίκα της ζωής τους

Τα τρυφερά λόγια για τη σύζυγο του και η αποκάλυψη για το πρώτο ραντεβού
28/12/2018 - 10:18

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα στιγμιότυπα από τον γάμο τους που είδαμε για πρώτη φορά και τα τρυφερά λόγια της Μπόμπα
03/12/2018 - 13:58

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τι απαντά η Βρετανική Ύπατη Αρμοστεία για την κατάσταση στα Στροβίλια

"Έχει τοποθετηθεί ένα εμπόδιο ως προσωρινό μέτρο για να εμποδίσει το λαθρεμπόριο"

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες

Οι επαφές του Κώστα Χαμπιαούρη στην Τεχεράνη

Θα συναντήσει τον Υπουργό Επιστημών και θα συνυπογράψουν Μνημόνιο Συναντίληψης
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Αγελάδες ποδοπάτησαν μέχρι θανάτου 45χρονη Γερμανίδα

Μεγάλο πρόστιμο στον κτηνοτρόφο επέβαλε το δικαστήριο της χώρας

Bενεζουέλα: Σχεδόν 3 εκατομμύρια πολίτες εγκατέλειψαν τη χώρα από το 2015

Έχουν βρει καταφύγιο στις γειτονικές χώρες όπως η Κολομβία και το Περού

Ισχυρή σεισμική δόνηση στα σύνορα Ισημερινού-Περού

Δεν υπήρχε κίνδυνος να προκληθεί τσουνάμι, σύμφωνα με το Κέντρο Προειδοποίησης

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ