Ψυχαγωγία

Η Δέπσοινα Βανδή συγκλονίζει: "Έχω δεχθεί σεξουαλική παρενόχληση"

Η Δέσποινα Βανδή αποκαλύπτεται

Η γνωστή τραγουδίστρια σε συνέντευξή της στο περιοδικό Gala,  αναφέρθηκε στη σεξουαλική παρενόχληση που δέχθηκε μία φορά κατά τη διάρκεια της επαγγελματικής της πορείας, αιφνιδιάζοντας τους πάντες με την εν λόγω αποκάλυψη. Η ίδια δήλωσε

«Μία φορά μου έχει συμβεί. Όχι κάτι χοντρό. Στη συνέχεια από κανέναν!»

Η Δέπσοινα συνέχισε μιλώντας για τον έρωτα της ζωής της Ντέμη Νικολαΐδη δηλώνοντας ότι δεν θα χωρίσουν ποτέ.

"Οταν πρωτογνώρισα τον Ντέμη πρέπει να παραδεχτώ ότι με τρόμαξε. Με τρόμαξε η προσωπικότητα του. Εξέπεμπε άφθονο δυναμισμό. Αυτός ο δυναμισμός με ανάγκασε εκ των πραγμάτων να τον προσεγγίσω σιγά-σιγά. Να τον ακουμπάω προσεκτικά. Πώς να σου εξηγήσω;

Αυτά τα μπαμ τις περισσότερες φορές καταλήγουν και Μπουμ στην αρχή λατρείες και στη συνέχεια άντε γεια... Είμαστε 20 χρόνια μαζί"


 

Επόμενο άρθρο

Είναι επίσημο! Ξανά μαζί οι Spice Girls αλλά χωρίς..την Victoria Beckham!-ΒΙΝΤΕΟ

Μετά από δέκα χρόνια το συγκρότημα ετοιμάζεται για περιοδεία αλλά με μια απουσία..
05/11/2018 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σεξουαλική παρενόχληση:Tί να κάνεις και τρόποι αντιμετώπισης πιθανής επίθεσης

Παραδείγματα μέσα από αληθινά περιστατικά και τί να δοκιμάσεις
14/07/2019 - 16:08

Κέβιν Σπέισι: Έτσι δόθηκε το τέλος για τη σεξουαλική πρενόχληση 18χρονου

Όλες οι λεπτομέρειες και το τέλος της πολύμηνης δικαστικής διαμάχης
06/07/2019 - 17:04

Η Βανδή αποκάλυψε το πρωινό της: "Τρώω σπόρους κάνναβης με..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρωινό που της χαρίζει ενέργεια και λαμπερό δέρμα
30/06/2019 - 20:49

Η Βανδή σπάει τη σιωπή της για την διακοπή της συνεργασίας της με τον Σφακιανάκη

Η λέξη που την εξόργισε και διέκοψε τη συνεργασία της με τον τραγουδιστή
30/06/2019 - 08:51

Η εντυπωσιακή εμφάνιση της Μελίνας Νικολαΐδη χωρίς την Δέσποινα Βανδή! (ΦΩΤΟ)

Μάθετε που βρέθηκε η 15χρονη κόρη της τραγουδίστριας μαγνητίζοντας όλα βλέμματα
29/06/2019 - 09:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ