Ψυχαγωγία

Η έκπληξη του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην Αλεξία Αναστασίου

Προσκεκλημένη της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε σήμερα η Αλεξία Αναστασίου.

Η Κατερίνα Αγαπητού, που για δεύτερη μέρα αντικαθιστά την Χριστιάνα Αριστοτέλους, διέκοψε την συζήτηση που είχε με την Αλεξία, για να της κάνει μία πολύ όμορφη έκπληξη.

Στο στούντιο, μπήκε ο Λούης, ένας από τους δύο γιους της Κύπριας παρουσιάστριας (ο δεύτερος αν και ήταν πίσω από τις κάμερες, ντρεπόταν να εμφανιστεί) και η ίδια δεν μπόρεσε να κρύψει την έκπληξη αλλά και την χαρά που ένιωσε μόλις τους αντίκρυσε, ενώ δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυά της.

Οι δυο τους μίλησαν για την φιλική σχέση που έχουν μεταξύ τους, για το να η Αλεξία είναι αυστηρή μανούλα και μας έβαλαν για λίγο στην δική τους καθημερινότητα:

 

Επόμενο άρθρο

Η Ευριδίκη Βαλαβάνη ντύθηκε νυφούλα και είναι κούκλα! (ΦΩΤΟ)

"Νύφη για πρώτη φορά... για έναν πολύ όμορφο και καλό σκοπό!" γράφει η ίδια
01/11/2017 - 16:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο νέος συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια με τον νέο της συνεργάτη
20/08/2019 - 16:47

"Mε Αγάπη Χριστιάνα": Δείτε το πρωτότυπο τρέιλερ της εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους επιστρέφει τη Δευτέρα, 2 Σεπτεμβρίου στις 15:30 στον Alpha Κύπρου
12/08/2019 - 15:38

Τα πρώτα πλάνα από το τρέιλερ του "Με αγάπη Χριστιάνα" και όσα έγιναν backstage!

Όσα δήλωσε η Χριστιάνα Αριστοτέλους για την επιστροφή της στους τηλεοπτικούς μας δέκτες
11/08/2019 - 10:47

Η Χριστιάνα επιστρέφει μέσα από ένα ...παραμύθι (ΦΩΤΟ)

Δείτε backstage από το τρέιλερ της σειράς και το παιδικό δωμάτιο
09/08/2019 - 22:10

Απίστευτη έκπληξη!Εκατομμύρια... ροδοπέταλα κάλυψαν το σπίτι της Kylie Jenner

Πίσω από το μοναδικό υπερθέαμα και εκδήλωση αγάπης είναι ο σύντροφός της
07/08/2019 - 10:32

Άντρεα Κυριάκου: Η έκπληξη που ετοίμασε στον Μερκή για τα γενέθλια του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τούρτα, η ρομαντική ατμόσφαιρα και τα βίντεο που ανάρτησε
31/07/2019 - 13:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Κλοπή μηχανημάτων αξίας 6,5 χιλ. ευρώ από αποθήκη

Μέλη του ΤΑΕ συνέλεξαν διάφορα τεκμήρια με σκοπό τον εντοπισμό των δραστών

Ποια είναι τα κατάλληλα δέντρα για δεντροφύτευση στις πόλεις (ΛΙΣΤΑ)

Ποια είναι τα προβλήματα που εντοπίζονται και ποιες υποδομές λείπουν

Η ανακοίνωση της Αστυνομίας για το θανατηφόρο στον Καλοπαναγιώτη

Οι δύο γυναίκες απεγκλωβίστηκαν και μεταφέρθηκαν με ελικόπτερο στο Νοσοκομείο
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Η μεξικανική διπλωματία εκφράζει 'ανησυχία' για την κράτηση παιδιών από τις ΗΠΑ

Η κυβέρνηση του Ντόναλντ Τραμπ παρουσίασε νέους κανόνες για κράτηση επ' αόριστον

Πομπέο και Κόφοντ μίλησαν μετά την ακύρωση του ταξιδιού Τραμπ στη Δανία

Ο πρόεδρος των ΗΠΑ ακύρωσε το ταξίδι του αφού δεν του πούλησαν την Γροιλανδία

Υεμένη: Ο ΟΗΕ είναι αναγκασμένος να αναστείλει πολλά προγράμματα βοήθειας

Από τα 34 προγράμματα που προβλέπονταν μόλις τρία έχουν εξασφαλίσει χρηματοδότηση

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 22/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ