Ψυχαγωγία

Η Ελένη Φουρέιρα "μένει" για πάντα στην Αγία Νάπα...! (ΦΩΤΟ)

To δικό της αστέρι στην Πλατεία Διασημοτήτων Αγίας Νάπας απέκτησε το απόγευμα της Παρασκευής 10 Αυγούστου, στην παρουσία πλήθος κόσμου, η γνωστή και αγαπημένη τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα.

Η εκπρόσωπος της Κύπρου στη φετινή Eurovision βρέθηκε στο τουριστικό θέρετρο για μια μοναδική εμφάνιση στο πλαίσιο του Φεστιβάλ Νεολαίας που διοργανώνει ο Δήμος Αγίας Νάπας. 

Την τραγουδίστρια υποδέχθηκε στην Πλατεία Διασημοτήτων ο Δήμαρχος Γιάννης Καρούσος ο οποίος αφού πρώτα την καλωσόρισε στην Αγία Νάπα της εξήγησε τους λόγους που ο Δήμος αποφάσισε να τοποθετήσει πλακέτα-αστέρι με το όνομά της στην Πλατεία.

Στη συνέχεια τέλεσαν μαζί τα αποκαλυπτήρια της πλακέτας. Φανερά συγκινημένη και ενθουσιασμένη, η Ελένη Φουρέιρα ευχαρίστησε το Δήμαρχο και το Δημοτικό Συμβούλιο για τη τιμή που της έκαναν και υποσχέθηκε να επισκέπτεται τακτικά την πόλη της Αγίας Νάπας. 

Επόμενο άρθρο

Κι όμως είναι η Kωνσταντίνα Σπυροπούλου! - Φωτογραφίες από τα παιδικά της χρόνια

Αγνώριστη! Με κοντό, σγουρό, καστανό μαλλί και στρουμπουλά μαγουλάκια!
11/08/2018 - 06:15

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Eλενη Φουρέιρα... ξανθιά (ΦΩΤΟ)

Δείτε την μεταμφίεση που έκανε και έπεισε και τους πιο απαιτητικούς
11/02/2019 - 11:39

Αυτή είναι η ποινή 24χρονου που "πιάστηκε" να οδηγεί μεθυσμένος

Ο νεαρός συνελήφθη τον περασμένο Νοέμβριο σε δρόμο της Αγίας Νάπας
29/01/2019 - 15:46

Ελένη Φουρέιρα: Σχολίασε την συμμετοχή της Τάμτα και της Ντούσκα στην Eurovision

"Έπαθα σοκ" - Τί δήλωσε η γνωστή τραγουδίστρια για τις συναδέλφους της;
26/01/2019 - 12:34

Διάσημη παρουσιάστρια της Αμερικής ακούει... Φουρέιρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια που ακούει Φουρέιρα και το βίντεο που δημοσίευσε
22/01/2019 - 10:24

Ελένη Φουρέιρα - Αλμπέρτο Μποτία: Δεν... παντρεύονται!

Η διάψευση της πρότασης γάμου και η επανασύνδεση που δεν έγινε ποτέ...
21/01/2019 - 12:34

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΚΣΚ: Ψηλότερο κόστος για τους καταναλωτές επειδή η ΑΗΚ επιδοτεί επιχειρήσεις

Ο Σύνδεσμος Καταναλωτών καλεί εργοδοτικές και συνδικαλιστικές οργανώσεις να παρέμβουν

Το Υπουργικό αποφάσισε αποζημιώσεις στους γεωργούς που επλήγησαν από θεομηνίες

Για ζημιές που προκλήθηκαν κατά την περίοδο Δεκεμβρίου 2018–Φεβρουαρίου

Κατεχόμενα: Πατέρας βίαζε τη κόρη του από τα 10 της χρόνια μέχρι τα 16

Καταδικάστηκε από το "δικαστήριο" για 28 χρόνια φυλακή
Ελλάδα

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά

Παρέσυρε ανήλικο πεζό και τον εγκατέλειψε αβοήθητο στην άσφαλτο

Εντόπισαν τον νεαρό οδηγό λίγο αργότερα και του πέρασαν χειροπέδες

Πέταξε σε γκρεμό βάθους 60 μέτρων 18 κουταβάκια (ΒΙΝΤΕΟ)

Σώθηκαν χάρη στην παρέμβαση φιλόζωων και αστυνομικών του τοπικού τμήματος
Διεθνή

Ρεκόρ διακρίσεων για τη Melco στο Forbes Travel Guide 2019

Σε ποια καταλύματα και υπηρεσίες του κολοσσού απονεμήθηκαν διακρίσεις

Γιατί ο Ερντογάν θυμήθηκε την Αρχαία Αθήνα

Μιλούσε στη Βουλή των Γερόντων και την είδε φιλόσοφος

Πρόστιμο "ρεκόρ" επιβλήθηκε στην UBS

Η ποινή υπερβαίνει το καθαρό κέρδος της τράπεζας για το έτος 2018

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 20:20ALPHA NEWS