Ψυχαγωγία

Η Ελεονώρα Μελέτη... στον Alpha! - Η επίσημη ανακοίνωση του καναλιού

Η Ελεονώρα Μελέτη για πρώτη φορά στον Alpha. Η λαμπερή παρουσιάστρια έρχεται για κάνει την ανατροπή στα τηλεοπτικά δρώμενα με μια εκπομπή-έκπληξη.

μελετη

Οι φήμες στα τηλεοπτικά πηγαδάκια για το νέο της επαγγελματικό βήμα επιβεβαιώνονται με την επίσημη ανακοίνωση του καναλιού που ακολουθεί.

"Με ιδιαίτερη χαρά, ο ALPHA ανακοινώνει την ένταξη της Ελεονώρας Μελέτη στο δυναμικό του.

Πολύπλευρη και ταλαντούχα παρουσιάστρια, δημοσιογράφος με ιδιαίτερη ματιά, άνθρωπος με ισχυρή άποψη και θέση στα πράγματα, η Ελεονώρα Μελέτη επιστρέφει στη μικρή οθόνη για να κάνει αυτό που για εκείνη είναι... το κανονικό: την ανατροπή.

Εκρηκτική, δυναμική, τολμηρή, η Ελεονώρα Μελέτη έρχεται στο νέο πρόγραμμα του ALPHA"

Επόμενο άρθρο

Δέσποινα Βανδή: Το νέο της τηλεοπτικό βήμα και τα υβριστικά σχόλια που δέχεται

Αποκαλυπτική όσο λίγες φορές η δημοφιλής τραγουδίστρια
20/06/2018 - 11:29

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Στέλλα Μιζεράκη με τρεμάμενη φωνή μιλά πρώτη φορά για το θάνατο του Ζάρλα-ΦΩΤΟ

Δείτε ένα μικρό απόσπασμα από την συνέντευξη στην Ελεονώρα Μελέτη
24/06/2019 - 12:23

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε εβδομαδιαία γενική τηλεθέαση! (ΦΩΤΟ)

Τα υψηλά νούμερα τηλεθέασης και τα ποσοστά όλων των τηλεοπτικών σταθμών
27/05/2019 - 17:34

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

Αβράαμ: «Αυτό που καταφέραμε δεν το περίμενε κανένας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο Κύπριος διεθνής στη κάμερα του Alpha Κύπρου
22/05/2019 - 21:15

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ ζωντανά μέσω του ALPHA και του Alphanews.Live

Στην Κύπρο ο Αντώνης Νικοπολίδης για σχολιασμό και ανάλυση με τον Νίκο Κατσαρό
21/05/2019 - 13:30

Ο βασιλικός "ντελάλης" στον... Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γνωρίστηκαν με την Βασίλισσα και γιατί "καίει' τη Μέγκαν και τον Χάρι
10/05/2019 - 21:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ