Ψυχαγωγία

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Έλια Ιωαννίδου είναι ερωτευμένη εδώ και πολύ καιρό και από ότι φαίνεται σύντομα θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Ο νεαρός σύντροφός της και μουσικός, Άλεξ Αλεξάνδρου της έκανε πρόταση γάμου με ένα εντυπωσιακό τρόπο σε μια πίστα αυτοκινήτων με μια ... τρελή κούρσα γύρω της.

 

ελια

Η αδρεναλίνη έδωσε τη σκυτάλη στη συγκίνηση και στα τρυφερά λόγια της πρότασης. Δείτε την εντυπωσιακή πρόταση γάμου, το ράλι για χάρη της Έλιας που έκλεψε τις εντυπώσεις αλλά και την αντίδρασή της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τζένιφερ Λόπεζ παντρεύεται για τέταρτη φορά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε, η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό μονόπετρο
10/03/2019 - 10:33

Κέιτι Πέρι: Αποκάλυψε πως της έκανε πρόταση γάμου ο Ορλάντο Μπλουμ!

Η ρομαντική πρόταση γάμου μέσα στο... ελικόπτερο και το ατύχημα
28/02/2019 - 11:36

Κατερίνα Στικούδη: "Εγώ έκανα την πρόταση γάμου"

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που έγινε η πρόταση και γιατί δεν "πούλησε" τον γάμο της
17/02/2019 - 09:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτιά σε όχημα στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αστυνομία και Πυροσβεστική στο σημείο

Σωτήρια η παρουσία της Πολιτικής Άμυνας στη παρέλαση για συμπολίτη μας

"Έπεσαν" πάνω στον συμπολίτη μας αξιολογώντας ορθά την κατάσταση του ως ανακοπή καρδίας

Σύλληψη 37χρονης για υπόθεση διάρρηξης στη Πάφο

Φαίνεται να πήρε διάφορα έγγραφα
Ελλάδα

Κρήτη: Πέρασε περιβαλλοντική έγκριση για έρευνες υδρογονανθράκων

Η έγκριση συνοδεύεται από όρους, κατευθύνσεις και περιορισμούς

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους
Διεθνή

Σε δύο εβδομάδες θα έχει αποτελέσματα το γεωτρύπανο Πορθητής

Στα 5 χιλιάδες μέτρα έφτασε η γεώτρηση ανακοίνωσε ο Τούρκος Υπ. Ενέργειας

Μετρούν τις πληγές τους στη Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα Ιντάι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τους 500 οι νεκροί ενώ εκατοντάδες αγνοούνται

Κατέστρεψε μια Lamborghini αξίας 290.000 λιρών σε δευτερόλεπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οδηγός κατέβηκε από το αυτοκίνητο και έβαλε τα κλάματα

tv news

O Σωκράτης καταφέρνει να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και βρίσκει χιλιάδες ευρώ...

Η στιγμή της απολογίας του Ορφέα έφτασε... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια φοβάται ότι κινδυνεύει και πρέπει να εμποδίσει τα σχέδιά της Μαρίνας...

Η Μαρίνα όμως είναι πλέον αποφασισμένη.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ