Ψυχαγωγία

Η εντυπωσιακή πρόταση γάμου στην Έλια Ιωαννιδου σε... πίστα αυτοκινήτων(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Έλια Ιωαννίδου είναι ερωτευμένη εδώ και πολύ καιρό και από ότι φαίνεται σύντομα θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας...

Ο νεαρός σύντροφός της και μουσικός, Άλεξ Αλεξάνδρου της έκανε πρόταση γάμου με ένα εντυπωσιακό τρόπο σε μια πίστα αυτοκινήτων με μια ... τρελή κούρσα γύρω της.

 

ελια

Η αδρεναλίνη έδωσε τη σκυτάλη στη συγκίνηση και στα τρυφερά λόγια της πρότασης. Δείτε την εντυπωσιακή πρόταση γάμου, το ράλι για χάρη της Έλιας που έκλεψε τις εντυπώσεις αλλά και την αντίδρασή της.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τζένιφερ Λόπεζ παντρεύεται για τέταρτη φορά! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε, η πρόταση γάμου και το εντυπωσιακό μονόπετρο
10/03/2019 - 10:33

Κέιτι Πέρι: Αποκάλυψε πως της έκανε πρόταση γάμου ο Ορλάντο Μπλουμ!

Η ρομαντική πρόταση γάμου μέσα στο... ελικόπτερο και το ατύχημα
28/02/2019 - 11:36

Κατερίνα Στικούδη: "Εγώ έκανα την πρόταση γάμου"

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που έγινε η πρόταση και γιατί δεν "πούλησε" τον γάμο της
17/02/2019 - 09:10

Η πιο "ΑΠΟΕΛίστικη" πρόταση γάμου... είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Πήγε στο orange shop, γονάτισε και την ζήτησε σε γάμο
03/02/2019 - 14:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αίσθηση προκάλεσε η έκθεση του Γενικού Ελεγκτή για το ΡΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκατοντάδες χιλιάδες ευρώ οι ετήσιες απολαβές διευθυντών

Κοντά στο στόχο των προσωπικών ιατρών στο ΓεΣΥ ο ΟΑΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Μνημόνιο συναντήληψης ζητούν οι φαρμακοποιοί μετά το "ναι" στην πρόταση ΟΑΥ
Ελλάδα

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του

Το πρόγραμμα του Έλληνα Πρωθυπουργού στη Σύνοδο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Κυρίαρχο θέμα θα αποτελέσει το ζήτημα της εξόδου του Ηνωμένου Βασιλείου από την ΕΕ

Πίσω στην Ελλάδα το μοντέλο που συνελήφθη με κοκαΐνη στο Χονγκ Κονγκ (ΦΩΤΟ)

Δείτε τι δήλωσε στις κάμερες μετά την αθώωσή της με την επιστροφή της στην πατρίδα της
Διεθνή

"Ακυρώστε το Brexit" υπέγραψαν πέραν των 2 εκατομμυρίων πολιτών

Μαζική η συμμετοχή στο υπόμνημα του ιστότοπο του Κοινοβουλίου για ανάκληση του άρθρου 50

Παγώνει την παράδοση των F-35 στην 'Αγκυρα η Ουάσινγκτον;

Τι δηλώνουν αξιωματούχοι για την πιθανή εξέλιξη και τη Ρωσία

Οι ΗΠΑ αναγνωρίζουν τα Υψώματα Γκόλαν ως ισραηλινό έδαφος

O Τραμπ ανακοίνωσε την αναγνώριση μέσω twitter

tv news

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

H Μαρίνα συνεχίζει το επικίνδυνο φλερτ αποφασισμένη να φτάσει στα άκρα...

Η Κάτια ζητάει από τον Αντρέα να παγιδέψει το κινητό της Μαρίνας..Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ