Ψυχαγωγία

Η γιαγιά της Μπόμπα εξηγεί στον Τανιμανίδη ποιος θα κάνει κουμάντο σπίτι(ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν μιλάει η εμπειρία ο Σάκης Τανιμανίδης υπακούει...

Πόσο μάλλον αν η εμπειρία ανήκει στην γιαγιά της μέλλουσας γυναίκας του, Χριστίνας Μπόμπα. Ο γνωστός παρουσιαστής βρέθηκε στα Καμμένα Βούρλα μαζί με την οικογένεια της συντρόφου του και μοιράστηκε μαζί μας, μια συμβουλή σε μορφή ανέκδοτου από την γιαγιά της Χριστίνας. Τελικά, ποιος κάνει κουμάντο σε ένα σπίτι. Η γιαγιά έδωσε την απάντηση στην ερώτηση του Σάκη και έριξε την δική της... μπόμπα στο σπιτικό του.

«Οταν μιλαει η εμπειρια!
Η γιαγια της Χριστινας, Λιτσα (αλλα πλεον και δικη μου γιαγια ?), εξηγει με ενα ανεκδοτο ποιος κανει κουμαντο στη σχεση...ο αντρας η η γυναικα!
#truestory #giagia #loveyourPappoudes #arxigos»!

Επόμενο άρθρο

Eλένη Φουρέιρα: Οι σέξυ πόζες στη θάλασσα και οι καλοκαιρινές διακοπές της(ΦΩΤΟ)

Χωρίς Μποτία αλλά με άλλη καλοκαιρινή συντροφιά στη θάλασσα
15/08/2018 - 16:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Γιώργος Αγγελόπουλος: Η απάντηση του για το... unfollow στον Σάκη Τανιμανίδη!

Τον ρώτησαν και αυτός έδωσε την δική του απάντηση....
14/05/2019 - 09:45

Το... unfollow του Γιώργου Αγγελόπουλου στον Σάκη Τανιμανίδη!

Η φιλία ανάμεσα στους δυο άντρες που διαλύθηκε...
06/05/2019 - 11:13

To αινιγματικό μήνυμα του Τανιμανίδη μετά τις δηλώσεις του Γιώργου Μαυρίδη(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του παρουσιαστή, η φωτογραφία και το μήνυμα όλο νόημα
17/04/2019 - 17:32

Ο Γιώργος Μαυρίδης "αδειάζει" δημόσια τον Σάκη Τανιμανίδη:"Μας ακύρωσε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για το τέλος στη φιλία του με τον παρουσιαστή
17/04/2019 - 11:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

X. Xριστόφιας: «Τα εγγόνια της πλύστρας θα το έχουμε τιμή τζιαι καμάρι μας»

Ο επικήδειος του Χρίστου Χριστόφια για τον πατέρα του Δημήτρη

Πυρκαγιά στην Κοφίνου κοντά στο Δάσος Σταυροβουνίου

Με τις φλόγες μάχονται 5 οχήματα και 2 αεροσκάφη

Κομμάτια οστών εντόπισε συνεργείο της ΔΕΑ στην κατεχόμενη Λάπηθο

Εντός του 2019 η ΔΕΑ έχει προχωρήσει σε εκταφές οστών που ανήκουν σε 18 άτομα
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Επιβεβαιώσεις για τα δικαιώματα της αντιπροσωπείας της στην ΚΣΣΕ ζητά η Ρωσία

Εγκρίθηκε ψήφισμα που επιτρέπει στους Ρώσους βουλευτές να συμμετέχουν στη Σύνοδο

Έκκληση Συμβουλίου Ασφαλείας για μείωση της ένταξης μεταξύ ΗΠΑ-Ιράν

Η Ρωσία κάνει πλάτες στην Τεχεράνη για τις επιθέσεις σε δεξαμενόπλοια

Περιορίζονται οι πιθανότητες ο Βέμπερ να εκλεγεί νέος Πρόεδρος της Κομισιόν

Ζυμώσεις σε όλα τα επίπεδα για τον επόμενο Πρόεδρο της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα