Ψυχαγωγία

Η Γωγώ Αλεξανδρινού βάφτισε τη κόρη της...- Και το όνομα αυτής...(ΒΙΝΤΕΟ)

O Χαράλαμπου Προύντζος και η Γωγώς Αλεξανδρινού βάφτισαν τη κόρη τους στο εκκλησάκι των Αγίων Αναργύρων, στο Κάβο Γκρέκο χθες 20 του Μάη σε στενό οικογενειακό και φιλικό κύκλο.

Νονοί ήταν ο Νότης Παναγιώτου και η Μαριλένα Σκυλλουριώτου. Η ίδια έλαμπε από ευτυχία φορώντας ένα λευκό φλοράλ φόρεμα. Δείτε φωτογραφίες από το ιερό μυστήριο αλλά και την διακόσμηση από την δεξίωση της βάφτισης

Επόμενο άρθρο

Βαφτίστηκε η Υβόννη Μπόσνιακ πριν παντρευτεί τον Ρέμο - Και το όνομα αυτής...

Στην Τήνο με τον μελλοντικό της άντρα και τη κόρη της
21/05/2018 - 18:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου - Μιχάλης Κουινέλης: Τα σχέδια γάμου και η βάφτιση της κόρης τους

Ο γάμος που... αναβάλλεται συνεχώς και πότε θα γίνει η βάφτιση της μικρής
17/03/2019 - 12:35

"Να γελάς..."-Το συγκινητικό μήνυμα της Αλεξανδρινού στην Κουφαλίδου(ΒΙΝΤΕΟ)

Η γλυκιά ανάρτηση της δημοσιογράφου και το μήνυμά της
12/02/2019 - 17:55

Βασω Λασκαράκη: Τα σχέδια γάμου και η κουμπαριά με την Αθηνά Οικονομάκου(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δυο κολλητές μίλησαν για όλα και έκαναν αποκαλύψεις...
25/12/2018 - 10:22

Ήβη Αδάμου: Αποκάλυψε πότε θα γίνει ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η βάφτιση της κόρης τους και τα τρυφερά λόγια για τον σύντροφο της...
14/12/2018 - 15:41

Γωγώ Αλεξανδρινού: Δείτε την κόρη της να "παίζει" στο πιάνο...τα κάλαντα(ΒΙΝΤΕΟ)

Με την κιθάρα ο πατέρα της, την συνοδεύει σε μια ξεχωριστή οικογενειακή στιγμή
03/12/2018 - 08:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φωτιά σε όχημα στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Αστυνομία και Πυροσβεστική στο σημείο

Σωτήρια η παρουσία της Πολιτικής Άμυνας στη παρέλαση για συμπολίτη μας

"Έπεσαν" πάνω στον συμπολίτη μας αξιολογώντας ορθά την κατάσταση του ως ανακοπή καρδίας

Σύλληψη 37χρονης για υπόθεση διάρρηξης στη Πάφο

Φαίνεται να πήρε διάφορα έγγραφα
Ελλάδα

Κρήτη: Πέρασε περιβαλλοντική έγκριση για έρευνες υδρογονανθράκων

Η έγκριση συνοδεύεται από όρους, κατευθύνσεις και περιορισμούς

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους
Διεθνή

Σε δύο εβδομάδες θα έχει αποτελέσματα το γεωτρύπανο Πορθητής

Στα 5 χιλιάδες μέτρα έφτασε η γεώτρηση ανακοίνωσε ο Τούρκος Υπ. Ενέργειας

Μετρούν τις πληγές τους στη Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα Ιντάι (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξεπέρασαν τους 500 οι νεκροί ενώ εκατοντάδες αγνοούνται

Κατέστρεψε μια Lamborghini αξίας 290.000 λιρών σε δευτερόλεπτα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο οδηγός κατέβηκε από το αυτοκίνητο και έβαλε τα κλάματα

tv news

O Σωκράτης καταφέρνει να ανοίξει το χρηματοκιβώτιο και βρίσκει χιλιάδες ευρώ...

Η στιγμή της απολογίας του Ορφέα έφτασε... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια φοβάται ότι κινδυνεύει και πρέπει να εμποδίσει τα σχέδιά της Μαρίνας...

Η Μαρίνα όμως είναι πλέον αποφασισμένη.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 27/03/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ