Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Αγαπητού στο τιμόνι του "Με αγάπη Χριστιάνα"

H απόλυτη ανατροπή έγινε σήμερα στο "Με Αγάπη Χριστιάνα"...

Και ενώ η Χριστιάνα Αριστοτέλους βρίσκεται στο σπίτι της αγκαλιά με την κόρη της Μελίνα, τα ονόματα και η λίστα με τα άτομα - παρουσιαστές που έρχονται για αντικατάσταση στην παρουσίαση της εκπομπής, όλο και μακραίνει.

Την αρχή έκανε ο Λούης Πατσαλίδης, ενώ ακολούθησαν οι Βασιλική Χατζηαδάμου, Χριστιάνα Αρτεμίου, καθώς καθώς και ένας από τους συνεργάτες της, Τάσος Ευαγγέλου.

Σήμερα όμως ήρθε η μεγάλη έκπληξη και πήρε το ηνία της παρουσίασης η Κατερίνα Αγαπητού, που όπως όλα δέιχνουν μέχρι τώρα, έχει πολύ καλή χημεία με την ομάδα της εκπομπής.

Δείτε απόσπασμα από την έναρξη της εκπομπής, στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Μιχάλης Χατζηγιάννης - Ελένη Μενεγάκη: Η συνέντευξη που διεκόπη λόγω βροχής

Το τραγούδι του που αδικήθηκε, η μέχρι τώρα επιτυχία και η καθημερινότητά του με την Ζέτα
31/10/2017 - 13:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την οικογένεια της και την δουλειά της
18/04/2019 - 17:45

Νάτια Χαραλάμπους: "Ένιωσα ότι έχω αδικηθεί στον χώρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στην Αριστοτέλους
17/04/2019 - 18:00

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολιάζει την δήλωση που είχε κάνει στο παρελθόν για το σεξ σε... δημόσιο χώρο στην Κύπρο
16/04/2019 - 18:00

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Πως περιέγραψε ο 35χρονος την απαλλαγή της σορού της 6χρονης Sierra

Συνέχεια εξελίξεων μια εβδομάδα μετά τον εντοπισμό της σορού της Mary Rose

Κατάλευκο τοπίο στα ορεινά και...βαρυχειμωνιά τέλη Απριλίου (ΦΩΤΟ)

Ποιοι δρόμοι είναι ανοιχτοί μόνο για οχήματα με αντιολισθητικές αλυσίδες
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Ματωμένο Πάσχα στη Σρι Λάνκα με μπαράζ εκρήξεων σε εκκλησίες και ξενοδοχεία

Τουλάχιστον 137 νεκροί και εκατοντάδες τραυματίες ανήμερα της χριστιανικής γιορτής

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ