Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Καινούργιου άλλαξε το μαλλί και της πάει πάρα πολύ!

Αν και πειραματίζεται πολύ με την εικόνα της γενικότερα, η Κατερίνα Καινούργιου, όσον αφορά το μαλλί της είναι λιγουλάκι πιο "συντηρητική" θα λέγαμε...

Από την αρχή της τηλεοπτικής της καριέρας, η γνωστή παρουσιάστρια δεν έχει τολμήσει καμία μεγάλη αλλαγή ούτε στο χρώμα, αλλά και ούτε στο μήκος των μαλλιών της.

Αναμφισβήτητα θα μπορούσαμε να την χαρακτηρίσουμε "ορκισμένη ξανθιά". Ριζική αλλαγή δεν έχει κάνει ποτέ, ωστόσο την βλέπουμε να κάνει μια μικρή αλλαγή στο χρώμα δοκιμάζοντας έτσι μια πιο ανοιχτή απόχρωση του ξανθού.

Αν και η γνωστή παρουσιάστρια επιμελείται μόνη της μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια της εμφάνισής της, ωστόσο αυτή τη φορά αφέθηκε στα χέρια του Μάνου Βυνιχάκη, και τόλμησε να ανοίξει λιγάκι το χρώμα, αν και παραμένει πιστή στο αγαπημένο της ξανθό. 

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

Αμέσως μετά την ολοκλήρωση "του έργου" η Καινούργιου δεν έχασε καθόλου χρόνο και πόζαρε στον φωτογραφικό φακό, δείχνοντας το νέο της look μέσα από τα insta stories του Instagram.

Γιατί άλλωστε όπως και η ίδια έχει γράψει πολλές φορές σε φωτογραφίες της, once a blond, always a blond! 

Πώς σας φαίνεται λοιπόν η αλλαγή στα μαλλιά της;

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

 

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

Επόμενο άρθρο

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι χθες για τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Ποια ήταν η δυσκολότερη μέρα της ζωής του, και πως βλέπει τον εαυτό του σε 5 χρόνια;
28/10/2017 - 09:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: "Έπεσε αυλαία" στον έρωτα της - Όλο το παρασκήνιο

Έξαλλος ο Βαρβέρης - Τί δηλώνει ι ίδιος και το οικογενειακό του περιβάλλον
09/04/2019 - 17:54

Η Κατερίνα Καινούργιου απαντά αν είναι ξανά ερωτευμένη!

Ισχύουν ή όχι οι φήμες που την θέλουν να είναι σε σχέση
05/04/2019 - 10:17

Ξεσπά η Kατερίνα Καινούργιου:"Μου έλεγαν να πεθάνεις... να με θάψεις"

Όλα όσα ανέφερε για τα ρατσιστικά σχόλια που της χρεώνουν
04/04/2019 - 10:02

Η Κατερίνα Καινούργιου είναι ξανά... ερωτευμένη! (ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο νέος σύντροφος της παρουσιάστριας μετά τον χωρισμό της
03/04/2019 - 09:27

Κατερίνα Καινούργιου: Η σέξι φωτογραφία που δημοσίευσε και μετά την... διέγραψε!

Η φωτογραφία με κόκκινο μαγιό που "εξαφανίστηκε" λίγα λεπτά μετά τη δημοσίευση της
12/03/2019 - 11:28

Η Κατερίνα Καινούργιου έβαλε νυφικό και... αυτοσαρκάζεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το νυφικό και το σχόλιο που έκανε για τον δικό της γάμο
17/02/2019 - 16:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η συνομιλία του "Ορέστη" με φίλη της 30χρονης ελλείπουσας Μαρικάρ (ΒΙΝΤΕΟ)

Της έλεγε ότι μέλος της Αστυνομίας εμπλέκεται στην υπόθεση εξαφάνισης της φίλης της

Αποκλειστικό: Ο άνθρωπος που έψαχνε απεγνωσμένα τη Mary Rose (ΒΙΝΤΕΟ)

Απέστειλε επιστολές σε πολιτικά πρόσωπα και ζήτησε βοήθεια μέχρι και από αρχηγό κόμματος

Τα επόμενα βήματα της Αστυνομίας για την εξιχνίαση των δύο δολοφονιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Ψάχνουν παντού και Badoo οι αρχές για να διαπιστώσουν αν υπάρχουν κι άλλα θύματα
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 21:1524 ΩΡΕΣ