Ψυχαγωγία

Η Κατερίνα Καινούργιου άλλαξε το μαλλί και της πάει πάρα πολύ!

Αν και πειραματίζεται πολύ με την εικόνα της γενικότερα, η Κατερίνα Καινούργιου, όσον αφορά το μαλλί της είναι λιγουλάκι πιο "συντηρητική" θα λέγαμε...

Από την αρχή της τηλεοπτικής της καριέρας, η γνωστή παρουσιάστρια δεν έχει τολμήσει καμία μεγάλη αλλαγή ούτε στο χρώμα, αλλά και ούτε στο μήκος των μαλλιών της.

Αναμφισβήτητα θα μπορούσαμε να την χαρακτηρίσουμε "ορκισμένη ξανθιά". Ριζική αλλαγή δεν έχει κάνει ποτέ, ωστόσο την βλέπουμε να κάνει μια μικρή αλλαγή στο χρώμα δοκιμάζοντας έτσι μια πιο ανοιχτή απόχρωση του ξανθού.

Αν και η γνωστή παρουσιάστρια επιμελείται μόνη της μέχρι και την τελευταία λεπτομέρεια της εμφάνισής της, ωστόσο αυτή τη φορά αφέθηκε στα χέρια του Μάνου Βυνιχάκη, και τόλμησε να ανοίξει λιγάκι το χρώμα, αν και παραμένει πιστή στο αγαπημένο της ξανθό. 

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

Αμέσως μετά την ολοκλήρωση "του έργου" η Καινούργιου δεν έχασε καθόλου χρόνο και πόζαρε στον φωτογραφικό φακό, δείχνοντας το νέο της look μέσα από τα insta stories του Instagram.

Γιατί άλλωστε όπως και η ίδια έχει γράψει πολλές φορές σε φωτογραφίες της, once a blond, always a blond! 

Πώς σας φαίνεται λοιπόν η αλλαγή στα μαλλιά της;

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

 

ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΥ

Επόμενο άρθρο

30 πράγματα που δεν ξέραμε μέχρι χθες για τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Ποια ήταν η δυσκολότερη μέρα της ζωής του, και πως βλέπει τον εαυτό του σε 5 χρόνια;
28/10/2017 - 09:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Καινούργιου: Το πρώτο σχόλιο του νέου της συντρόφου σε ανάρτηση της

Η πρώτη "αντίδραση" του σε φωτογραφία της αγαπημένης του
15/08/2019 - 17:11

Κατερίνα Καινούργιου: Η selfie χωρίς μακιγιάζ και τα σχόλια από τους followers

Τα φουσκωμένα χείλη και η αλλαγή στις φωτογραφίες που αναρτά
14/08/2019 - 14:36

Κ.Καινούργιου:Στα 34 έκανε πρώτη φορά βουτιά χωρίς μύτη και το...κατέγραψε

Η απόπειρα της παρουσιάστριας και η πρώτη φορά στο βυθό
05/08/2019 - 10:43

Η Κατερίνα Καινούργιου για πρώτη φορά χωρίς...μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την... φυσική ομορφιά της παρουσιάστριας
02/08/2019 - 15:58

Ερωτευμένη η Καινούργιου! Αυτός είναι ο νέος της σύντροφος...(ΦΩΤΟ)

Ποιος είναι ο Φίλιππος Τσαγκρίδης-Παναγόπουλος και γιατί απήγαγαν τον παππού του;
24/07/2019 - 16:53

Τελικά είναι μαζί! Τα "καυτά" δημόσια φιλιά της Κατερίνας Καινούργιου(ΦΩΤΟ)

Πήγε σε θεατρική παράσταση αλλά ο φωτογραφικός φακός ήταν εκεί
23/07/2019 - 16:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας

Χειροπέδες σε έναν 38χρονο και μια 34χρονη για κάνναβη, χάπια έκσταση και ηρωίνη

Τι εντόπισαν οι αρχές στο αυτοκίνητο που επέβαιναν οι δύο και στο σπίτι του 38χρονου
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 10:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ