Ψυχαγωγία

Η κουμπάρα του Σάκη Τανιμανίδη και της Χριστίνας Μπόμπα είναι....κορμάρα! (ΦΩΤΟ)

H τελική αντίστροφή μέτρηση έχει ξεκινήσει!

Η Χριστίνα Μπόμπα και ο Σάκης Τανιμανίδης την 1η του Σεπτέμβρη θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας, και θα ενώσουν για πάντα τις ζωές τους.

Ο γάμος του πιο όμορφου ζευγαριού της χρονιάς θα γίνει στην Σίφνο, όπου έχει το σπίτι της και η κουμπάρα τους Μαρίνα Βερνίκου και έχουν περάσει εκεί κάποια από τα πιο όμορφά τους καλοκαίρια.

Και αφού το ζευγάρι έχει τελειώσει με τις λεπτομέρειες του γάμου, η νύφη πήρε την κουμπάρα και ξεκίνησαν τις βόλτες! Με μία φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Χριστίνα Μπόμπα μας "σύστησε" και την κουμπάρα της που είναι και.... κορμάρα!

Η ίδια έγραψε "Κουμπάρες εν δράσει ! ?‍♀️#vacationmoodon #countdown #dreamteam".

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία και...θαυμάστε τις!

 

Επόμενο άρθρο

Κ. Σπυροπούλου: Η ευχή... "καρφί" που έστειλε στην Κατερίνα Δαλάκα (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως την χαρακτήρισε δημόσια, σε ανάρτησή της στο Instagram, προκαλώντας χαμό!
21/08/2018 - 16:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τανιμανίδης: Αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Μπόμπα είναι η γυναίκα της ζωής τους

Τα τρυφερά λόγια για τη σύζυγο του και η αποκάλυψη για το πρώτο ραντεβού
28/12/2018 - 10:18

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα στιγμιότυπα από τον γάμο τους που είδαμε για πρώτη φορά και τα τρυφερά λόγια της Μπόμπα
03/12/2018 - 13:58

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

Η Χριστίνα Μπόμπα κάνει bachelorette party μετά τον γάμο!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που της ετοίμασαν οι φίλες της μετά τον γάμο..
20/09/2018 - 10:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανδρέας φεύγει, Ανδρέου έρχεται στη θέση του Εκπροσώπου Τύπου της Αστυνομίας

Ποια καθήκοντα αναλαμβάνει ο Αγγελίδης και ποιος ο διάδοχός του

Μαίνεται ο πόλεμος μεταξύ φατριών για τη διακίνηση ναρκωτικών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφορές για ναρκωτικά φαίνεται να βρίσκονται πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

360⁰: Μπήκαμε στα διαμερίσματα του υψηλότερου κτιρίου στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοναδικές εικόνες κατέγραψε η κάμερα του Alpha από τον 34ο όροφο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων

Ελληνικά πολεμικά αεροσκάφη πάνω από τη Βόρεια Μακεδονία

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο χωρών για τον έλεγχο του εναέριου χώρου από την Ελλάδα

Τουρκική "απόβαση" στα ελληνικά νησιά ενόψει Μπαϊραμιού

Ποιοί είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί για τους παραθεριστές της μουσουλμανικής γιορτής
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Ολλανδός Υφυπουργός Δικαιοσύνης και Ασφάλειας Μαρκ Χάρμπερς

Για παραλείψεις σε έκθεση για εγκληματικότητα αιτητών ασύλου 

UNIDIR: Στο υψηλότερο επίπεδό μετά τον Β' ΠΠ ο κίνδυνος πυρηνικού πολέμου

Προειδοποιεί η διευθύντρια του Ερευνητικού Ιδρύματος των Ηνωμένων Εθνών για τον Αφοπλισμό

Αποζημίωση 1,5 εκ. δολαρίων για άνδρα που έμεινε 45 χρόνια στη φυλακή

Φυλακίστηκε για φόνο τον οποίο δεν διέπραξε ο ίδιος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ