Ψυχαγωγία

Η κουμπάρα του Σάκη Τανιμανίδη και της Χριστίνας Μπόμπα είναι....κορμάρα! (ΦΩΤΟ)

H τελική αντίστροφή μέτρηση έχει ξεκινήσει!

Η Χριστίνα Μπόμπα και ο Σάκης Τανιμανίδης την 1η του Σεπτέμβρη θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας, και θα ενώσουν για πάντα τις ζωές τους.

Ο γάμος του πιο όμορφου ζευγαριού της χρονιάς θα γίνει στην Σίφνο, όπου έχει το σπίτι της και η κουμπάρα τους Μαρίνα Βερνίκου και έχουν περάσει εκεί κάποια από τα πιο όμορφά τους καλοκαίρια.

Και αφού το ζευγάρι έχει τελειώσει με τις λεπτομέρειες του γάμου, η νύφη πήρε την κουμπάρα και ξεκίνησαν τις βόλτες! Με μία φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Χριστίνα Μπόμπα μας "σύστησε" και την κουμπάρα της που είναι και.... κορμάρα!

Η ίδια έγραψε "Κουμπάρες εν δράσει ! ?‍♀️#vacationmoodon #countdown #dreamteam".

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία και...θαυμάστε τις!

 

Επόμενο άρθρο

Κ. Σπυροπούλου: Η ευχή... "καρφί" που έστειλε στην Κατερίνα Δαλάκα (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως την χαρακτήρισε δημόσια, σε ανάρτησή της στο Instagram, προκαλώντας χαμό!
21/08/2018 - 16:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ουγγαρέζος για Τανιμανίδη - Μπόμπα:“Θεωρώ ότι έχουν υπερεκτεθεί και τους αρέσει"

Το... challenge που τους προτείνει και ο σχολιασμός για το ζεύγος
11/05/2020 - 10:12

H Xριστίνα Μπόμπα ως άλλος..."μπαρμπέρης" κουρεύει τον Σάκη Τανιμανίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

Το "καραντινάτο" στιγμιότυπο όπου μετέτρεψαν τον μπάνιο τους σε κομμωτήριο
05/05/2020 - 09:28

Τριαντάφυλλος κατά Τανιμανίδη-Μπόμπα: "Εύχομαι να λένε αλήθεια για τον κορωνοϊό"

Τα βέλη του τραγουδιστή και η δημόσια τοποθέτηση που αφήνει "αιχμές"
29/04/2020 - 13:55

Συγκινούν Τανιμανίδης-Μπόμπα ως... εθελοντές για την καταπολέμηση του κορωνοϊού

Αρχίζει στην Ελλάδα η θεραπεία με πλάσμα ιαθέντων από τον ιό
26/04/2020 - 19:08

To διαφορετικό Πάσχα του Τανιμανίδη και της Μπόμπα στην... καραντίνα τους(ΦΩΤΟ)

Υγιείς, αυτοπεριορισμένοι "τσουγκρίζουν" τα αυγά και μας στέλνουν ευχές
19/04/2020 - 10:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άμεση επιστροφή στα θρανία για άλλους 323 μαθητές ειδικής εκπαίδευσης

Κινούνται νομικά κατά του Υπουργείου Παιδείας γονείς παιδιών με αναπηρίες

Υπουργός Υγείας: "Άλλο ένα τεράστιο βήμα στον τομέα της υγείας η β' φάση ΓεΣΥ"

Το σχόλιο για την ένταξη ιδιωτικών νοσηλευτηρίων στο σχέδιο

Η ανακοίνωση του Αρεταίειου Νοσοκομείου για την ένταξή του στο ΓεΣΥ

Θα εξακολουθήσει να εξυπηρετεί μη δικαιούχους αλλά και ιδιώτες
Ελλάδα

Ιδού η λίστα με τις 29 χώρες από τις οποίες θα δέχεται επισκέπτες η Ελλάδα

Διαμορφώθηκε μετά από εισήγηση της Eπιτροπής Λοιμωξιολόγων

Ενοχλεί η φιέστα που ετοιμάζει η Άγκυρα στην Αγία Σοφιά, λέει ο Στέλιος Πέτσας

Η αντίδραση της ελληνικής κυβέρνησης για το νέο "σόου" του Τούρκου Προέδρου

Δύο νέοι θάνατοι και τρία κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Δεκαέξι πολίτες νοσηλεύονται διασωληνωμένοι σε Μονάδες Εντατικής Θεραπείας
Διεθνή

Νέο επεισόδιο Τραμπ-Τwitter: Απειλεί με ρύθμιση ο Αμερικανός Πρόεδρος

Το Twitter παρενέβη εκ νέου σε ανάρτηση του Αμερικανού Προέδρου

ΗΠΑ: Σύλληψη δημοσιογράφου του CNN σε ζωντανή σύνδεση (BINTEO)

Ανέλεγκτες διαστάσεις παίρνουν τα επεισόδια στη Μινεάπολη

Τραμπ κατά social media: Προεδρικό διάταγμα για την αναθεώρηση της νομοθεσίας

"Είμαστε εδώ για να υπερασπιστούμε την ελευθερία της έκφρασης"

tv news

Κραυγή απόγνωσης από μία μονογονιό, ηρωίδα-μάνα ενός 21χρονου τετραπληγικού...

Η ρατσιστική αντιμετώπιση και οι κλειστές πόρτες αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 29/05/2020 - 17:40DEAL