Ψυχαγωγία

Η κουμπάρα του Σάκη Τανιμανίδη και της Χριστίνας Μπόμπα είναι....κορμάρα! (ΦΩΤΟ)

H τελική αντίστροφή μέτρηση έχει ξεκινήσει!

Η Χριστίνα Μπόμπα και ο Σάκης Τανιμανίδης την 1η του Σεπτέμβρη θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας, και θα ενώσουν για πάντα τις ζωές τους.

Ο γάμος του πιο όμορφου ζευγαριού της χρονιάς θα γίνει στην Σίφνο, όπου έχει το σπίτι της και η κουμπάρα τους Μαρίνα Βερνίκου και έχουν περάσει εκεί κάποια από τα πιο όμορφά τους καλοκαίρια.

Και αφού το ζευγάρι έχει τελειώσει με τις λεπτομέρειες του γάμου, η νύφη πήρε την κουμπάρα και ξεκίνησαν τις βόλτες! Με μία φωτογραφία που ανάρτησε στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram, η Χριστίνα Μπόμπα μας "σύστησε" και την κουμπάρα της που είναι και.... κορμάρα!

Η ίδια έγραψε "Κουμπάρες εν δράσει ! ?‍♀️#vacationmoodon #countdown #dreamteam".

Δείτε την εν λόγω φωτογραφία και...θαυμάστε τις!

 

Επόμενο άρθρο

Κ. Σπυροπούλου: Η ευχή... "καρφί" που έστειλε στην Κατερίνα Δαλάκα (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως την χαρακτήρισε δημόσια, σε ανάρτησή της στο Instagram, προκαλώντας χαμό!
21/08/2018 - 16:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ασυγκράτητος ο Σάκης! Η Μπομπα έκανε δηλώσεις και αυτός της έδινε φιλιά(ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα φιλάκι ποτέ δεν είναι λίγο ακόμα και την ώρα που είναι η κάμερα μπροστά
12/07/2019 - 11:40

Τανιμανίδης: Αποκάλυψε πότε κατάλαβε ότι η Μπόμπα είναι η γυναίκα της ζωής τους

Τα τρυφερά λόγια για τη σύζυγο του και η αποκάλυψη για το πρώτο ραντεβού
28/12/2018 - 10:18

Μπόμπα-Τανιμανίδης: Το νέο εντυπωσιακό βίντεο από τον γάμο τους! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα στιγμιότυπα από τον γάμο τους που είδαμε για πρώτη φορά και τα τρυφερά λόγια της Μπόμπα
03/12/2018 - 13:58

Ο σέξι χορός της Αθηνάς Οικονομάκου με την Χριστίνα Μπόμπα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πάρτι γνωστού Κύπριου και το βίντεο που έγινε viral…
19/11/2018 - 09:17

Χριστίνα Μπόμπα: "Στον πρώτο μας χορό, ο Σάκης μου είπε το εξής..."

Η αποκάλυψη της για τα τρυφερά λόγια του συζύγου της και όσα δεν θα ξεχάσει από τον γάμο..
01/11/2018 - 14:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

45 χρόνια από την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Κύπρος τιμά τους ήρωές της - Πανηγύρια ντροπής στα κατεχόμενα

Το μήνυμα της ΠΟΦΕΝ για την μαύρη επέτειο της τουρκικής εισβολής

"Το Κυπριακό πρόβλημα ήταν, είναι και παραμένει θέμα εισβολής και κατοχής"

Διασωληνωμένη σε κρίσιμη κατάσταση νοσηλεύεται η 17χρονη μετά από τροχαίο (ΦΩΤΟ)

Η ανήλικη δεν φορούσε ζώνη ασφαλείας και δεν είχε άδεια οδηγού
Ελλάδα

Άγρια συμπλοκή κρατουμένων σε φυλακές στα Χανιά

Με σοβαρά τραύματα μεταφέρθηκαν στο νοσοκομείο δυο πρόσωπα

Ρήγμα της Πάρνηθας που δεν ενεργοποιήθηκε το 1999 προκάλεσε το σεισμό στην Αθήνα

"Έχουμε μάθει να ζούμε με σεισμούς" δήλωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός
Διεθνή

Εκρήξεις στο ηφαίστειο Ουμπίνας στο Περού (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Απομάκρυνση των κατοίκων από τα σπίτια τους διέταξαν οι Αρχές

"Έφυγε" ο διάσημος αρχιτέκτονας Σέσαρ Πέλι

Ίσως το πιο διάσημο αρχιτεκτόνημα του είναι οι δίδυμοι πύργοι της Πετρόνας

Τουλάχιστον 10 νεκροί μετά την έκρηξη σε εργοστάσιο στην Κίνα (ΦΩΤΟ)

Άλλοι 5 άνθρωποι αγνοούνται ενώ οι τραυματίες ανέρχονται στους 19

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/07/2019 - 17:50ALPHA NEWS