Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορινθίου έπεσε θύμα σεξουαλικής επίθεσης - Όλο το παρασκήνιο...

Σεξουαλική επίθεση δέχθηκε χθες το βράδυ η γνωστή ηθοποιός Μαρία Κορινθίου από άγνωστο άνδρα.

Στιγμές τρόμου πέρασε η ίδια  λίγα λεπτά μετά τα μεσάνυχτα και ενώ βρισκόταν στην πυλωτή του σπιτιού της. Σύμφωνα με το αστυνομικό ρεπορτάζ άγνωστος που ήξερε που μένει η ηθοποιός, είχε στήσει καρτέρι και όταν την είδε πετάχτηκε μπροστά της στο σκοτάδι, της έδειχνε το μόριο του, της επιτέθηκε και άρχιζε να την θωπεύει και να προσπαθεί να της βγάλει το παντελόνι.

ΚΟΡΙΝΘΙΟΥ

Η ηθοποιός άρχισε να ουρλιάζει και να καλεί σε βοήθεια και τότε ο δράστης που φορούσε κουκούλα τράπηκε σε φυγή. Η Μαρία Κορινθίου σε κατάσταση αμόκ έσπευσε αμέσως στο αστυνομικό τμήμα Ψυχικού και κατήγγειλε το γεγονός. 

Ο δράστης καταζητείται ενώ οι εκτιμήσεις των αστυνομικών κάνουν λόγο πιθανότατα για άτομο το οποίο είχε δει τη Μαρία Κορινθίου στην τηλεόραση την ακολούθησε και χθες τα μεσάνυχτα αποφάσισε να θέσει σε εφαρμογή το σχέδιο της σεξουαλικής επίθεσης .

 

Επόμενο άρθρο

Η Κέιτ "έκλεψε" την παράσταση στην Κύπρο..."κλέβοντας" το στιλ της Μέγκαν(ΦΩΤΟ)

Δείτε το γλυκό δώρο της πριγκίπισσας από ένα αγοράκι και πλούσιο φωτορεπορτάζ
06/12/2018 - 10:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Δεν είναι καλοί ηθοποιοί"-Γνωστή ηθοποιός πυρ και μανία για Γεωργούλη-Κορινθίου

Η κριτική για το επίπεδο υποκριτικής τους από κορυφαία ηθοποιό της τηλεόρασης και θεάτρου
27/01/2019 - 12:18

Έξαλλη η Μαρία Κορινθίου: Δημοσίευσε μηνύματα που δέχτηκε (ΦΩΤΟ)

Τα υβριστικά σχόλια, η «μίμηση» της Βουγιουκλάκη και η αποστομωτική απάντηση...
06/01/2019 - 11:35

Μαρία Κορινθίου: Το ξέσπασμα της on camera για τα αρνητικά σχόλια (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τις πλαστικές και τα ειρωνικά σχόλια...
28/12/2018 - 10:47

Η Μαρία Κορινθίου αποκαλύπτει τις φοβίες της μετά την επίθεση που δέχτηκε

Η εξομολόγηση για τη ζωή της μετά την άσχημη περιπέτεια που έζησε...
22/12/2018 - 10:30

Η Μαρία Κορινθίου απαντά στα κακεντρεχή σχόλια

Η "στημένη" επίθεση και τα συγκινητικά λόγια για τον Γιάννη Αϊβάζη...
17/12/2018 - 14:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Σταύρο Κωνσταντίνου!

Πρόσωπα-έκπληξη,έξυπνες ατάκες και ξεχωριστές μουσικές ερμηνείες! «Παράδοση Κατ' Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/02/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ