Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορτζιά αποκάλυψε όλες τις λεπτομέρειες του γάμου της με τον Πιέρο(ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά, μίλησε στο περιοδικό "ΟΚ" για όλες τις προετοιμασίες του γάμου της με τον Πιέρο Σωτηρίου.

Το αγαπημένο ζευγάρι που ζει στην Κοπεγχάγη λόγω επαγγελαμτικών υποχρεώσεων θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και θα δώσει όρκους αιώνιας πίστης.

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί, αν θα έχει παρανυφάκια, ποιος θα ράψει το νυφικό της αλλά και ποιοι θα είναι οι κουμπάροι της. Η ίδια δήλωσε:

“Άρχισα τις προετοιμασίες. Και έχω κλείσει τα σημαντικότερα. Έχουν μείνει σίγουρα πολλά πράγματα ακόμα, αλλά δεν αγχώνομαι από τώρα. Τα πιο σημαντικά νομίζω είναι η εκκλησία και ο χώρος δεξίωσης που τα έχω τακτοποιήσει”, είπε χαρακτηριστικά.

Θα είναι τον Δεκέμβριο του 2019. Οι κουμπάροι είναι οι κολλητοί μας φίλοι. Εγώ μπορώ να σας αποκαλύψω πως θα έχω παράνυφες και αυτές θα είναι οι φίλες μου. Και το νυφικό το σκεφτόμαστε με τον Ανδρέα Ζαννετίδη, αν και ακόμα δεν έχουμε κάνει πρόβα”.

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης τρόλαρε τους εργαζόμενους του Alpha με ένα...απίστευτο κεραστικό(ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian έχει γενέθλια - Μάθετε πόσα κλείνει!
23/10/2018 - 09:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

O Πιερος Σωτηρίου παίζει... παντομίμα με την Μαρία Κορτζιά (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν ο άσος των γηπέδων "παίζει" εκτός γηπέδων με την παρέα του
20/01/2019 - 18:59

Το ξέφρενο πάρτι έκπληξη για τον Πιέρο Σωτηρίου από τη Μαρία Κορζιά(ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δείτε την ώρα της έκπληξης και το πάρτι σε μπαράκι της πόλης
13/01/2019 - 13:20

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Χλιδάτες διακοπές σε Μαλδίβες και Ντουμπάι(ΦΩΤΟ)

Τα μαγευτικά τοπία και τα "καυτά" φιλιά ένα χρόνο πριν το γάμο τους
27/12/2018 - 11:27

Μαρία Κορτζιά: Στις κερκίδες στο πλευρό της "Εθνικής" και του Πιέρου (ΦΩΤΟ)

Γνωρίστε την σέξυ αδερφή του ποδοσφαιριστή που έκλεψε τις εντυπώσεις...
20/11/2018 - 11:15

Κάλεσμα από τον Πιέρο στον κόσμο να βρεθεί στο ΓΣΠ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σωτηρίου, Χριστοφή, Παπουλής και Μαργκάσα θα υπογράφουν αυτόγραφα στην Δυτική κερκίδα
19/11/2018 - 10:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόσω ολοταχώς για το "Σπίτι της Γυναίκας" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εγκρίθηκε από το Υπουργικό Συμβούλιο η πρόταση της Ζέτας Αιμιλιανίδου

Αναβολή εισφορών στο ΓεΣΥ ζητά η ΟΕΒ και εισηγείται Έκτακτο Τέλος Αλληλεγγύης

Για "πόλεμο με μανία" και "απέλπιδες προσπάθειες" κάνει λόγο ο Γιώργος Παμπορίδης

Στο κελί 31χρονος που εντοπίστηκε να οδηγεί με 200 χιλιόμετρα

Απόφαση "εξπρές" από το Επαρχιακό Δικαστήριο Λευκωσίας για ποινή φυλάκισης
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ