Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορτζιά αποκάλυψε όλες τις λεπτομέρειες του γάμου της με τον Πιέρο(ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά, μίλησε στο περιοδικό "ΟΚ" για όλες τις προετοιμασίες του γάμου της με τον Πιέρο Σωτηρίου.

Το αγαπημένο ζευγάρι που ζει στην Κοπεγχάγη λόγω επαγγελαμτικών υποχρεώσεων θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και θα δώσει όρκους αιώνιας πίστης.

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί, αν θα έχει παρανυφάκια, ποιος θα ράψει το νυφικό της αλλά και ποιοι θα είναι οι κουμπάροι της. Η ίδια δήλωσε:

“Άρχισα τις προετοιμασίες. Και έχω κλείσει τα σημαντικότερα. Έχουν μείνει σίγουρα πολλά πράγματα ακόμα, αλλά δεν αγχώνομαι από τώρα. Τα πιο σημαντικά νομίζω είναι η εκκλησία και ο χώρος δεξίωσης που τα έχω τακτοποιήσει”, είπε χαρακτηριστικά.

Θα είναι τον Δεκέμβριο του 2019. Οι κουμπάροι είναι οι κολλητοί μας φίλοι. Εγώ μπορώ να σας αποκαλύψω πως θα έχω παράνυφες και αυτές θα είναι οι φίλες μου. Και το νυφικό το σκεφτόμαστε με τον Ανδρέα Ζαννετίδη, αν και ακόμα δεν έχουμε κάνει πρόβα”.

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης τρόλαρε τους εργαζόμενους του Alpha με ένα...απίστευτο κεραστικό(ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian έχει γενέθλια - Μάθετε πόσα κλείνει!
23/10/2018 - 09:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το bachelor party του Πιέρου Σωτηρίου με το... "support team" του! (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα στιγμιότυπα και ο προορισμός που επέλεξαν
15/06/2019 - 09:19

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Πιέρος για Μάτιτς: «Θα τον παρομοίαζα με τον Πίντο»

Το πρώτο σχόλιο του Πιέρου Σωτηρίου για την τελευταία μεταγραφή του ΑΠΟΕΛ
13/06/2019 - 17:54

Μήνυμα αισιοδοξίας από Σιμόν και Πιέρο ενόψει Σκωτίας (ΦΩΤΟ)

Όλα όσα δήλωσαν πριν το παιχνίδι με τη Σκωτία Μπεν Σιμόν και Πιέρος Σωρηρίου
07/06/2019 - 21:48

Η γλυκιά κίνηση του Πιέρου στην Μαρία Κορτζιά και το ταξίδι στην Ρώμη(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό φιλί στην Fontana Di-Trevi και πότε θα παντρευτούν
01/06/2019 - 13:08

Πέταξαν αντικείμενα... θαλάσσης στο γήπεδο υπό το άκουσμα του Ζορμπά (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φίλοι της Κοπεγχάγης έδειξαν με τον καλύτερο τρόπο ότι είναι σε καλοκαιρινό... mood
25/05/2019 - 19:01

περισσότερες ειδήσεις

Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Προβάδισμα του Ιμάμογλου έναντι του Γιλντιρίμ δείχνουν οι δημοσκοπήσεις

Με απειλές απαντά στον υποψήφιο της αντιπολίτευσης για την Κων/πολη ο Ερντογάν

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 09:30DEAL