Ψυχαγωγία

Η Μαρία Κορτζιά αποκάλυψε όλες τις λεπτομέρειες του γάμου της με τον Πιέρο(ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά, μίλησε στο περιοδικό "ΟΚ" για όλες τις προετοιμασίες του γάμου της με τον Πιέρο Σωτηρίου.

Το αγαπημένο ζευγάρι που ζει στην Κοπεγχάγη λόγω επαγγελαμτικών υποχρεώσεων θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας και θα δώσει όρκους αιώνιας πίστης.

Το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια αποκάλυψε πότε θα παντρευτεί, αν θα έχει παρανυφάκια, ποιος θα ράψει το νυφικό της αλλά και ποιοι θα είναι οι κουμπάροι της. Η ίδια δήλωσε:

“Άρχισα τις προετοιμασίες. Και έχω κλείσει τα σημαντικότερα. Έχουν μείνει σίγουρα πολλά πράγματα ακόμα, αλλά δεν αγχώνομαι από τώρα. Τα πιο σημαντικά νομίζω είναι η εκκλησία και ο χώρος δεξίωσης που τα έχω τακτοποιήσει”, είπε χαρακτηριστικά.

Θα είναι τον Δεκέμβριο του 2019. Οι κουμπάροι είναι οι κολλητοί μας φίλοι. Εγώ μπορώ να σας αποκαλύψω πως θα έχω παράνυφες και αυτές θα είναι οι φίλες μου. Και το νυφικό το σκεφτόμαστε με τον Ανδρέα Ζαννετίδη, αν και ακόμα δεν έχουμε κάνει πρόβα”.

Επόμενο άρθρο

Ο Λούης τρόλαρε τους εργαζόμενους του Alpha με ένα...απίστευτο κεραστικό(ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός stand up comedian έχει γενέθλια - Μάθετε πόσα κλείνει!
23/10/2018 - 09:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κορτζιά-Σωτηρίου:"Μιμούνται"... τον Ρονάλντο και τη σύντροφο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που θέλησαν να στείλουν στον ποδοσφαιριστή με την ανάρτηση τους
13/04/2019 - 12:49

Πιέρος Σωτηρίου:Η γλυκιά φωτογραφία με τη μητέρα του και το ..."σ' αγαπώ"(ΦΩΤΟ)

Της ευχήθηκε για τα γενέθλιά της με τον πιο γλυκό τρόπο
08/04/2019 - 10:06

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη από τις φίλες της για τα γενέθλια της στην Κοπεγχάγη!

Την πιο όμορφη έκπληξη της ετοίμασαν οι αγαπημένες της φίλες και οι ευχές του Πιέρου
30/03/2019 - 12:31

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη που της ετοίμασαν για τα γενέθλια της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν φύγει για Κοπεγχάγη τα αγαπημένα της άτομα της ετοίμασαν μια έκπληξη
27/03/2019 - 13:33

Ο Πιέρος «έχασε» το άχαστο στα… αποδυτήρια της Εθνικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Όμορφη ατμόσφαιρα στα αποδυτήρια της Εθνική
19/03/2019 - 20:16

«Το πνεύμα του πρωταθλητή στα δύσκολα φαίνεται και ο ΑΠΟΕΛ αυτό θα πράξει»

Αναλυτικά τα όσα δήλωσε ο Πιέρος Σωτηρίου σε ραδιοφωνικές του δηλώσεις
13/03/2019 - 14:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το ψυχογράφημα ενός κατά συρροήν δολοφόνου

Ποια χαρακτηριστικά έχει ένας serial killer και ποια τα κίνητρά του;

Τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά την αποκάλυψη του φρικτού εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτεθειμένες οι κυπριακές αρχές λόγω της ολιγωρίας στη διερεύνηση της υπόθεσης

Ιωνάς Νικολάου: "Θα εξεταστούν οι ενέργειες της Αστυνομίας" (BINTEO)

Πως απαντά ο Υπουργός Δικαιοσύνης για τις έρευνες για την εξαφάνιση της Mary & Sierra Rose
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

Ο Χάρης Κκολός σ’ ένα αλλιώτικο “performance” που θα μείνει αξέχαστο...

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha (BΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/04/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ