Ψυχαγωγία

Η Μέγκαν Μαρκλ βαπτίστηκε για να παντρευτεί τον πρίγκιπα Χάρι!

Η αμερικανίδα ηθοποιός Μέγκαν Μαρκλ βαπτίστηκε από τον αρχιεπίσκοπο του Κάντερμπερι, τον πνευματικό ηγέτη της Αγγλικανικής Εκκλησίας, ενόψει του γάμου της τον Μάιο με τον βρετανό πρίγκιπα Χάρι, σύμφωνα με σημερινό δημοσίευμα της Daily Mail.

Η 45λεπτη τελετή πραγματοποιήθηκε την Τρίτη από τον Τζάστιν Γουέλμπι, τον πνευματικό ηγέτη της Εκκλησίας της Αγγλίας καθώς επίσης και της παγκόσμιας Αγγλικανικής κοινωνίας που αριθμεί εκατομμύρια χριστιανούς, στο βασιλικό παρεκκλήσι στο Ανάκτορο Σεν Τζέιμς, σύμφωνα με το δημοσίευμα.

ΜΕΓΚΑΝ ΒΑΠΤΙΣΗ

Η βάπτιση τελέστηκε μυστικά. "Δεν είναι κάτι το οποίο θα σχολιάσουμε", ανακοίνωσε το γραφείο του πρίγκιπα Χάρι.

Σύμφωνα με την Mail, ο πατέρας του Χάρι διάδοχος του θρόνου πρίγκιπας Κάρολος και η σύζυγός του Καμίλα ήταν παρόντες, αλλά όχι η βασίλισσα Ελισάβετ.

ΜΕΓΚΑΝ ΧΑΡΙ

 

Επόμενο άρθρο

Μαρία Κορινθίου:Ξεσπά σε κλάματα μιλώντας για την επιλόχεια κατάθλιψη που πέρασε

"Εγώ ήμουν αγρίμι. Ήμουν σε μια γωνία και μπορεί να έκλαιγα από το πρωί μέχρι το βράδυ"
08/03/2018 - 13:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βασίλισσα Ελισάβετ έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκαν ο Χάρι και η Μέγκαν

Ο Δούκας και η Δούκισσα του Σάσεξ ευχήθηκαν στην γιαγιά τους με ένα... διαφορετικό τρόπο
21/04/2019 - 10:45

Ο λόγος που οι Βρετανοί κατηγορούν τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Η απόφαση του ζευγαριού και οι "κατηγορίες" που δέχονται
20/04/2019 - 09:44

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

Η Ελένη Μενεγάκη αποκαλύπτει γιατί δεν μίλησε για την τέταρτη εγκυμοσύνη της!

Υποστηρίζει την... Μέγκαν Μαρκλ και αποκαλύπτει για τη δικιά της περίπτωση
16/04/2019 - 10:06

Η Μέγκαν Μαρκλ θέλει να γεννήσει στο... νερό!

Οι επιθυμίες της δούκισσας του Σάσεξ και η πιθανή ημερομηνία γέννησης του παιδιού της
15/04/2019 - 09:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 02:45ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ