Ψυχαγωγία

Η Μέγκαν Μαρκλ βαπτίστηκε για να παντρευτεί τον πρίγκιπα Χάρι!

Η αμερικανίδα ηθοποιός Μέγκαν Μαρκλ βαπτίστηκε από τον αρχιεπίσκοπο του Κάντερμπερι, τον πνευματικό ηγέτη της Αγγλικανικής Εκκλησίας, ενόψει του γάμου της τον Μάιο με τον βρετανό πρίγκιπα Χάρι, σύμφωνα με σημερινό δημοσίευμα της Daily Mail.

Η 45λεπτη τελετή πραγματοποιήθηκε την Τρίτη από τον Τζάστιν Γουέλμπι, τον πνευματικό ηγέτη της Εκκλησίας της Αγγλίας καθώς επίσης και της παγκόσμιας Αγγλικανικής κοινωνίας που αριθμεί εκατομμύρια χριστιανούς, στο βασιλικό παρεκκλήσι στο Ανάκτορο Σεν Τζέιμς, σύμφωνα με το δημοσίευμα.

ΜΕΓΚΑΝ ΒΑΠΤΙΣΗ

Η βάπτιση τελέστηκε μυστικά. "Δεν είναι κάτι το οποίο θα σχολιάσουμε", ανακοίνωσε το γραφείο του πρίγκιπα Χάρι.

Σύμφωνα με την Mail, ο πατέρας του Χάρι διάδοχος του θρόνου πρίγκιπας Κάρολος και η σύζυγός του Καμίλα ήταν παρόντες, αλλά όχι η βασίλισσα Ελισάβετ.

ΜΕΓΚΑΝ ΧΑΡΙ

 

Επόμενο άρθρο

Μαρία Κορινθίου:Ξεσπά σε κλάματα μιλώντας για την επιλόχεια κατάθλιψη που πέρασε

"Εγώ ήμουν αγρίμι. Ήμουν σε μια γωνία και μπορεί να έκλαιγα από το πρωί μέχρι το βράδυ"
08/03/2018 - 13:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η τρυφερή φωτογραφία του πρίγκιπα Χάρι με τον μικρό Άρτσι! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο δούκας και η δούκισσα του Σάσεξ
18/06/2019 - 08:53

Το δημόσιο καβγαδάκι του πρίγκιπα Χάρι με την Μέγκαν μπροστά στις κάμερες-ΒΙΝΤΕΟ

"Μη με κοιτάς... Γύρνα τώρα!" - Πώς επανέφερε στην τάξη την Δούκισσα ο άντρας της
16/06/2019 - 11:24

Νέος συνεργάτης για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ!

Μάθετε με τι θα ασχολείται το νέο άτομο που θα ενταχθεί στο προσωπικό τους
15/06/2019 - 11:09

Η Μέγκαν Μαρκλ επιτέλους επέλεξε... νταντά για τον μικρό Άρτσι!

Όλες οι πληροφορίες για το νέο μέλος που πρόκειται να καλωσορίσει το Frogmore Cottage
14/06/2019 - 13:43

Μέγκαν Μαρκλ-Πρίγκιπας Χάρι: Πότε θα γίνει η βάφτιση του γιου τους;

Η βασίλισσα θα καθορίσει τον μήνα που θα γίνει η βάφτιση του Άρτσι
13/06/2019 - 14:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ