Ψυχαγωγία

Η Ναταλία Γερμανού επιστρέφει στον Alpha - Η επίσημη ανακοίνωση

Η Ναταλία Γερμανού επιστρέφει επισήμως στον Alpha για μια νέα εκπομπή.

Ακολουθεί η επίσημη ανακοίνωση του καναλιού

ναταλια

"Ο Alpha με χαρά καλωσορίζει την Ναταλία Γερμανού στην «οικογένειά» του.

Από τις μουσικές της εκπομπές μέχρι την πρωινή παρέα και τις προσωπικές εξομολογητικές συνεντεύξεις, η Ναταλία Γερμανού αποτελεί εδώ και χρόνια ένα από τα πιο αγαπημένα πρόσωπα του τηλεοπτικού κοινού.

Με οικειότητα, χιούμορ αλλά και αυτοσαρκασμό που λίγοι διαθέτουν, η αγαπημένη παρουσιάστρια επιστρέφει στον Alpha πιο δυνατή, έμπειρη και αποφασισμένη να μας μεταφέρει τη θετική της ενέργεια."

Επόμενο άρθρο

Εμμανουέλ Μακρόν:"Πάρε πτυχίο, βρες δουλειά και μετά κάνε επανάσταση"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Μη φέρεσαι σαν βλάκας" -H πρωτοφανής λεκτική επίθεση του Γάλλου Προέδρου σε νεαρό μαθητή!
19/06/2018 - 13:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ναταλία Γερμανού για Σάκη:"Φρίκη - Δεν έχω ντραπεί περισσότερο στη ζωή μου..."

Έτσι εξέθεσε η παρουσιάστρια τον τραγουδιστή - Το άγνωστο περιστατικο που δεν ξέραμε
09/07/2019 - 10:34

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου σε εβδομαδιαία γενική τηλεθέαση! (ΦΩΤΟ)

Τα υψηλά νούμερα τηλεθέασης και τα ποσοστά όλων των τηλεοπτικών σταθμών
27/05/2019 - 17:34

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

Αβράαμ: «Αυτό που καταφέραμε δεν το περίμενε κανένας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο Κύπριος διεθνής στη κάμερα του Alpha Κύπρου
22/05/2019 - 21:15

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ ζωντανά μέσω του ALPHA και του Alphanews.Live

Στην Κύπρο ο Αντώνης Νικοπολίδης για σχολιασμό και ανάλυση με τον Νίκο Κατσαρό
21/05/2019 - 13:30

Ο βασιλικός "ντελάλης" στον... Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γνωρίστηκαν με την Βασίλισσα και γιατί "καίει' τη Μέγκαν και τον Χάρι
10/05/2019 - 21:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπάθησε να ταξιδέψει με πλαστό διαβατήριο

Είχε στις αποσκευές του το αυθεντικό και μια πλαστή ταυτότητα

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του
Διεθνή

Έξι ηλικιωμένοι συνελήφθησαν για "σεξουαλική δραστηριότητα" σε δάσος

Έπιασαν στα "πράσα" πέντε άντρες 62-82 ετών και μια γυναίκα ηλικίας 85 ετών

Εκτελέστηκε 25 χρόνια μετά τα εγκλήματα του ο serial killer ομοφυλοφίλων

Συνήγοροι υπεράσπισης του προσπαθούσαν ως την τελευταία στιγμή να αναστείλουν την απόφαση

Μακρόν: "Το σπίτι μας καίγεται" και έκλεισε ραντεβού με τους G7

Χαρακτήρισε ως "διεθνή κρίση" τις πυρκαγιές που καταστρέφουν τον Αμαζόνιο

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 11:30ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ