Ψυχαγωγία

Η "παντόφλα" της Θέκλας στον άντρα της on air και το τρολ του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

H Θέκλα Πετρίδου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Λούης Νight Show" και έδωσε ρεσιτάλ γέλιου με την εκρηκτική της παρουσία.

Η δημοφιλής παρουσιάστρια όμως, δεν έχασε τον εαυτό της και on air δεν δίστασε να κάνει τις παρατηρήσεις της μπροστά στον άνδρα της για τα λάθη που κάνει στην καθαριότητα αλλά και για τα μπουζούκια που πήγαν.

Ο Λούης,  προσπαθούσε να την περιορίσει(τρολάροντάς την) για να μιλήσει και ο άνδρας της. Ξεχωριστή στιγμή την ώρα που του τραγουδά μαζί με τα 600 άτομα που παρευρέθηκαν στο Σατιρικό θέατρο το Happy Birthday στον... Παναγιώτη της

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Μιχάλης Σοφοκλέους:Απαντά αν "καβάλησε το καλάμι" και αν είναι..ακριβοπληρωμένος

Τα χρήματα που κέρδισε από την δουλειά και το...δυνατό του όπλο!
18/11/2018 - 12:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Θέκλα Πετρίδου: Συγκινημένη στην αποφοίτηση του γιου της (ΦΩΤΟ)

Το ταξίδι στην Αγγλία και οι φωτογραφίες που ανάρτησε η γνωστή ψυχολόγος
13/07/2019 - 11:37

Κ.Αγαπητού:"Ο άντρας μου έδωσε επιπλέον ονόματα στα παιδιά μου χωρίς να το ξέρω"

"Ήμουν εγχειρισμένη και το έμαθα όταν είδα τα πιστοποιητικά"
20/05/2019 - 17:54

Η Θέκλα Πετρίδου έχει γενέθλια! Δείτε πόσο χρονών έγινε (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανέβασε και όσα μοιράστηκε στους followers της
04/05/2019 - 17:18

Λήξη συναγερμού για τον 41χρονο που απειλούσε να αυτοτραυματιστεί (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μετά τις προσπάθειες των διαπραγματευτών της Αστυνομίας κατέβηκε από την οροφή του σπιτιού
28/03/2019 - 11:17

Η Θέκλα Πετρίδου στο... "Μην Αρχίζεις τη Μουρμούρα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την εμφάνιση της γνωστής ψυχολόγου στην κωμική σειρά του Alpha
26/02/2019 - 22:36

Η Θέκλα Πετρίδου… ηθοποιός! Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στη «Μουρμούρα»

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" βρέθηκε στα backstage της σειράς
26/02/2019 - 16:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ