Ψυχαγωγία

Η Φουρέιρα συνάντησε τη "Netta" και έστειλε...μήνυμα για την κόντρα τους(ΦΩΤΟ)

Στο Ισραήλ βρέθηκε η τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα, για επαγγελματικούς λόγους και στο πλαίσιο του τουρ της ανά το παγκόσμιο.

Η ίδια μάλιστα, συναντήθηκε με την Netta, την νικήτρια της Eurovision και έβγαλαν μαζί μια φωτογραφία, στέλνοντας ένα ξεχωριστό μήνυμα. Η Netta είχε πει μετά τη νίκη της  

Όταν ήμουν φαβορί και όταν ήταν και η Ελένη… Νομίζω ότι η αυθεντικότητα κέρδισε. Ανταγωνιζόμουν μόνο με τον εαυτό μου, στέλνοντας τα δικά της "καρφιά" στην τραγουδίστρια, με την Ελένη να αδιαφορεί για τις δηλώσεις της

Οι δυο τους έβγαλαν μια φωτογραφία και θέλησαν να "κλείσουν" τα στόματα για μεταξύ τους κόντρα γράφοντας 

Οι γάτες παλεύουν... αλλά εμείς είμαστε λιοντάρια!

Η Ελένη Φουρέιρα θέλησε να περάσει το μήνυμα ότι είναι πολύ δυνατές και δεν έχουν ανάγκη να αναλώνονται σε "φτηνές" κόντρες. Δείτε την σχετική φωτογραφία 

 

Επόμενο άρθρο

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

"Μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο..."
06/12/2018 - 09:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Ετοιμαστείτε να κατακλυστείτε με την... Ελένη Φουρέιρα

Η σταρ της ποπ έρχεται για μια μοναδική συναυλία στη χώρα μας
21/05/2019 - 17:33

Και όμως η Φουρέιρα υποβλήθηκε σε DNA τεστ για την... καταγωγή της!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Θα βάλω τα κλάματα" - Δεν πίστευε στα αποτελέσματα που βγήκαν
21/05/2019 - 10:31

Απίστευτο!Δείτε ποια παγκοσμίου star της μουσικής ακολούθησε την...Φουρέιρα-ΦΩΤΟ

Η Λατίνα σταρ που "σημάδεψε" μια ολόκληρη εποχή με τα τραγούδια και της σειρές της
20/05/2019 - 19:26

Ο απόηχος της Eurovision - Ο νικητής η Φουρέιρα και τα...παρατράγουδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμφάνιση της Madonna και η θέση που κατέκτησε η Κύπρος και η Ελλάδα
19/05/2019 - 21:12

Ο νικητής της Eurovision πανηγυρίζει ξέφρενα σε ρυθμούς... "Fuego"(BINTEO)

Υπό τους ήχουν Ελένης Φουρέιρα επέλεξε να σηκώσει το τρόπαιο στο πάρτυ νίκης
19/05/2019 - 20:11

H Eλένη Φουρέιρα στο...Netflix! Θα παίξει στο La Casa de Papel; Όλη η αλήθεια

Η κορυφαία συνεργασία στην Ισπανία και η εξαίρεση που έκαναν για χάρη της!
19/05/2019 - 16:04

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τηλεφώνημα-φάρσα για βόμβα στο καζίνο στην Έγκωμη (ΦΩΤΟ)

Πήραν τηλέφωνο από τηλεφωνικό θάλαμο και είπαν ότι σε 10 λεπτά θα εκραγεί βόμβα

"Από την πρώτη ημέρα που πήγε στο σχολείο η κόρη μου δέχεται bullying" (BINTEO)

Συγκλονίζει η μητέρα της μαθήτριας που ξυλοκοπήθηκε σε λεωφορείο από συμμαθήτριες της

Χειροπέδες σε δύο Ελληνοκύπριους για το 1,5 κιλό κοκαϊνης στα Κλαυδιά

Άφησαν το "πακέτο" σε ανοιχτό χώρο για να το παραλάβει τρίτο πρόσωπο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Αναζητούν τα ίχνη του βομβιστή στην "καρδιά" της Λυών (ΦΩΤΟ)

Δεκατρείς οι τραυματίες από την έκρηξη σε πολυσύχναστη λεωφόρο της γαλλικής πόλης

Εντοπίστηκε ζωντανή μετά απο 15 ημέρες εξαφάνισης σε δάσος στη Χαβάη

Συγκινητική κινητοποίηση πολιτών στα social media που συγκέντρωσαν χρήματα για τις έρευνες

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε μπαρ στο Νιου Τζέρσεϊ

Δέκα άτομα μεταφέρθηκαν εσπευσμένα σε κοντινά νοσοκομεία

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 06:0060' ΕΛΛΑΔΑ