Ψυχαγωγία

Η Φουρέιρα συνάντησε τη "Netta" και έστειλε...μήνυμα για την κόντρα τους(ΦΩΤΟ)

Στο Ισραήλ βρέθηκε η τραγουδίστρια Ελένη Φουρέιρα, για επαγγελματικούς λόγους και στο πλαίσιο του τουρ της ανά το παγκόσμιο.

Η ίδια μάλιστα, συναντήθηκε με την Netta, την νικήτρια της Eurovision και έβγαλαν μαζί μια φωτογραφία, στέλνοντας ένα ξεχωριστό μήνυμα. Η Netta είχε πει μετά τη νίκη της  

Όταν ήμουν φαβορί και όταν ήταν και η Ελένη… Νομίζω ότι η αυθεντικότητα κέρδισε. Ανταγωνιζόμουν μόνο με τον εαυτό μου, στέλνοντας τα δικά της "καρφιά" στην τραγουδίστρια, με την Ελένη να αδιαφορεί για τις δηλώσεις της

Οι δυο τους έβγαλαν μια φωτογραφία και θέλησαν να "κλείσουν" τα στόματα για μεταξύ τους κόντρα γράφοντας 

Οι γάτες παλεύουν... αλλά εμείς είμαστε λιοντάρια!

Η Ελένη Φουρέιρα θέλησε να περάσει το μήνυμα ότι είναι πολύ δυνατές και δεν έχουν ανάγκη να αναλώνονται σε "φτηνές" κόντρες. Δείτε την σχετική φωτογραφία 

 

Επόμενο άρθρο

Έλλη Κοκκίνου: Η αποκάλυψη για το πρόβλημα υγείας και το bullying που δέχθηκε...

"Μου έκλειναν πόρτες πολλές και με άσχημο τρόπο..."
06/12/2018 - 09:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Φουρέιρα πραγματοποίησε την ευχή της 12χρονης Κατερίνας! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της τραγουδίστριας που συγκίνησε...
16/01/2019 - 12:13

Ελένη Φουρέιρα: H πρόταση γάμου από τον Μποτία και η...δελεαστική κίνηση!

Ο διεθνής ποδοσφαιριστής της Ισπανίας, θα κάνει τα πάντα για την τραγουδίστρια
13/01/2019 - 19:35

Η Ελένη Φουρέιρα... ξανθιά με ροζ ανταύγιες και ράστα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την ανατρεπτική της εμφάνιση!
07/01/2019 - 12:11

Ελένη Φουρέριρα:" Μακάρι να μπορούσα να γυρίσω τον χρόνο πίσω και να κερδίζαμε!"

"Είναι αστείο να λες ότι είμαι εγώ εθνικίστρια..." - Όλα όσα αποκάλυψε
31/12/2018 - 10:38

Η Ελένη Φουρέιρα πιο σέξι από ποτέ στη νέα της χορογραφία! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "εκρηκτική" χορογραφία που αναστάτωσε τους διαδικτυακούς της φίλους...
22/12/2018 - 12:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έτσι διέσωσαν τους δύο άντρες που παγιδεύτηκαν στο φράγμα Αρμίνου (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες που κόβουν την ανάσα από την κοινή επιχείρηση Πυροσβεστικής και Αστυνομίας

Επεισοδιακή η έξωση ιδιοκτήτη επιχείρησης στην περιοχή του Μακένζι

Ισχυρή αστυνομική δύναμη στο σημείο για εκτέλεση του δικαστικού διατάγματος

Χωρίς νερό η ευρύτερη περιοχή της Λευκωσίας

Μειωμένη ποσότητα στους καταναλωτές λόγω προβλημάτων στις αφαλατώσεις
Ελλάδα

Στην Αθήνα η ρηματική διακοίνωση της ΠΓΔΜ (ΦΩΤΟ)

Η Συμφωνία των Πρεσπών, οδεύει τώρα προς την τελική "μάχη"

Δείτε όλη την ομιλία "φωτιά" του Έλληνα Πρωθυπουργού (ΒΙΝΤΕΟ)

Επίθεση στην Αντιπολίτευση για ψεύτικες δημοσκοπήσεις και πρόκληση για Debate

Η ελληνική κυβέρνηση με 151 «ναι» έλαβε ψήφο εμπιστοσύνης (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαραθώνια και σε υψηλούς τόνους η συζήτηση, λίγο πριν τη ψηφοφορία
Διεθνή

Η στιγμή που τζιχαντιστής πυροδοτεί εκρηκτικά και σκορπά το θάνατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Νεκροί τέσσερις Αμερικανοί στρατιώτες λόγω της φονικής έκρηξης στο κέντρο της Συρίας

"Ώρα να ενωθούμε" δηλώνει η Μέι μετά τη νίκη της επί της πρότασης δυσπιστίας

Συζητήσεις με τους ηγέτες των κομμάτων της αντιπολίτευσης, πλην του Τζέρεμι Κόρμπιν

Προς επιβολή νέων δασμών στην εισαγωγή αυτοκινήτων κινείται ο Τραμπ

Τι αποκαλύπτει ο Πρόεδρος της Επιτροπής Οικονομικών Υποθέσεων της αμερικανικής Γερουσίας

tv news

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η εκπομπή Alpha Ενημέρωση ανοίγει τον φάκελο "ΓεΣΥ και ιδιωτικά νοσηλευτήρια"

O Δρ. Μαρίνος Σωτηρίου εξηγεί τα προβλήματα, τις διαφωνίες και τις ενστάσεις του κλάδου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 17/01/2019 - 11:00ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ