Ψυχαγωγία

Η Πρώτη Κυρία... στην κουζίνα! Δείτε την να φτιάχνει παραδοσιακά ραβιόλια(ΦΩΤΟ)

Η Άντρη Αναστασιπαδη, ως Πρώτη Κυρία βρέθηκε και ξεναγήθηκε στο κοινωνικό παντοπωλείο και στην κουζίνα του ΚΕΠΑ.

Η ίδια συναντήθηκε με εργαζόμενους του ιδρύματος καθώς και με πολλούς εθελοντές, με τους οποίες αντάλλαξαν απόψεις αλλά και προβληματισμούς. Μάλιστα, δε δίστασε να μπει στην κουζίνα του ΚΕΠΑ και να βοηθήσει στην παρασκευή παραδοσιακών ραβιόλων.

Η ίδια αγαπάει την μαγειρική, ενώ η φήμη της ως καλή μαγείρισσα ξεπερνά τους διαδρόμους του Προεδρικού.

Δείτε την σχετική φωτογραφία και την Πρώτη Κυρία στην...κουζίνα να ποζάρει χαμογελαστή, βοηθώντας έστω και λίγο τις μαγείρισσες

αντρη

Επόμενο άρθρο

Και το όνομα αυτού... Η Δούκισσα Νομικού αποκαλύπτει το όνομα του μωρού της

Όπως φαίνεται η γλυκιά παρουσιάστρια είναι τελικά... παραδοσιακή μανούλα
14/02/2018 - 10:49

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σύλληψη πέντε ατόμων σε κουζίνα εστιατορίου που εργοδοτούνταν παράνομα

Οι δύο από αυτούς βρίσκονταν παράνομα στο έδαφος της Κυπριακής Δημοκρατίας
02/02/2019 - 11:34

Ευχές και δώρα σε ασθενείς μοίρασε η Πρώτη Κυρία (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποιεί επισκέψεις στα νοσοκομεία της πρωτεύουσας
13/12/2018 - 21:14

Ο Πρόεδρος Αναστασιάδης παρασημοφόρησε τη Μαριάννα Βαρδινογιάννη (ΒΙΝΤΕΟ)

Φιλανθρωπικό δείπνο για την ενίσχυση του Καραϊσκάκειου Ιδρύματος και του Συλλόγου Ελπίδα
09/10/2018 - 21:12

Πλημμύρισε με εκατοντάδες ροζ φιγούρες η Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η ενημέρωση και η ευαισθητοποίηση του κοινού για τον καρκίνο του μαστού
06/10/2018 - 21:01

Παραδοσιακό Κερκυραϊκό Σοφρίτο από τον Πάνο Λευκιμμιάτη (ΦΩΤΟ)

Η γευστική απόλαυση σε απλά βήματα από διακεκριμένο σεφ
22/09/2018 - 13:56

Μαγειρέψαμε τταβά με την πρώτη κουζίνα - ρομπότ στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Πως λειτουργεί, τι φαγητά φτιάχνει, πότε θα βγει στην αγορά και πόσα θα κοστίζει
21/09/2018 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε ρυθμούς "Medochemie Nicosia Marathon" τρέχει η Λευκωσία

Δείτε τον χάρτη με τις διαδρομές και μάθετε τους δρόμους που θα είναι κλειστοί για οχήματα

Μικροί πυροσβέστες...εν δράσει (ΦΩΤΟ)

Παιδάκια μετατράπηκαν σε πυροσβέστες και ετοιμάστηκαν για παν ενδεχόμενο

Ένας επίγειος παράδεισος λίγο έξω από το κέντρο της πρωτεύουσας (ΒΙΝΤΕΟ)

Προσφέρει πολλές επιλογές αναψυχής στους επισκέπτες όλων των ηλικιών
Ελλάδα

Ξεψύχησε αιφνίδια αγγελούδι τεσσάρων μηνών

Τι έδειξε η νεκροτομή που διενεργήθηκε επί της σορού του

Πανελλήνιος Θρήνος-Εύζωνας "έσβησε" μετά από σκοπιά στον Άγνωστο Στρατιώτη(ΦΩΤΟ)

To χρονικό του θανάτου του 24χρονου στρατιώτη με άγνωστα τα ακριβή αίτια θανάτου του

Ξανά στα λευκά ο Λευκός Πύργος (ΦΩΤΟ)

Καθυστερήσεις και ακυρώσεις πτήσεων λόγω της σφοδρής χιονόπτωσης
Διεθνή

Καζάνι που βράζει η Βενεζουέλα (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Μπλόκο στην ανθρωπιστική βοήθεια, εντάσεις, οπισθοχωρήσεις και άοπλοι πέφτουν νεκροί

Τηλεφώνησε στην αστυνομία γιατί της πούλησαν...καστανή ζάχαρη αντί για κοκαΐνη

Διαβάστε τον διάλογο με τον αστυνομικό και το...ανοιχτόμυαλο σχόλιο της Αστυνομίας

Έκλεισε το μεγαλύτερο εργοστάσιο Nutella στον κόσμο

Ο λόγος που έκλεισε και το...μέλλον της εταιρείας και των προϊόντων

tv news

Οικογενειακό αμόκ θανάτου στο «ΚΑΡΜΑ» του Αlpha Κύπρου,αυτή την Κυριακή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μία αναπάντεχη δολοφονία που δεν θα μπορούσε ποτέ να διανοηθεί ο ανθρώπινος νους...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/02/2019 - 23:45ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ