Ψυχαγωγία

Η σφοδρή επίθεση στην Αθηνά Οικονομάκου και τα απαξιωτικά σχόλια...(ΦΩΤΟ)

Σφοδρή επίθεση στην αγαπημένη ηθοποιό Αθηνά Οικονομάκου έκαναν στα social media, ακόλουθοί της.

Η ίδια ανέβασε φωτογραφίες από τον γάμο της και θέλοντας να υποσηρίξει την επιλογή ου νυφικού της αλλά και ότι η ταλαιπωρία που τράβηξε για τον γάμο της, δήλωσε

Ποτέ μου δεν είχα ονειρευτεί γάμους και νυφικά..και ειδικά κατά την διάρκεια του φετινού καλοκαιριού το άγχος, και το τρέξιμο για την διοργάνωση του γάμου μου σε συνδυασμό με τη δουλειά μου και τις αμέτρητες ευθύνες ως νέα μανούλα, με έκαναν πολλές φορές να αναρρωτηθώ "γιατί το περνάω όλο αυτό;" Τώρα ξέρω!!!
Θα το ξαναέκανα ακόμα και εάν ήταν 100 φορές πιο δύσκολο!
Ήταν το ωραιότερο παρτυ ever και ναι, για μένα το νυφικό μου ήταν το ωραιότερο νυφικό του κόσμου όλου

To συγκεκριμένο σχόλιο "γιατί το περνάω όλο αυτό;", ήταν που σχολιάσαν πολλοί ακόλουθοι απαντώντας στην αγαπημένη ηθοποιό ότι πρέπει να αισθάνεται ντροπή που αναφέρεται έτσι ενώ υπάρχουν χιλιάδες συνάνθρωποι μας που περνούν πολύ πιο δύσκολα σε σύγκριση με την άνετη και λαμπερή ζωή της.

insta

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ξέφυγε για τα καλά η κόντρα Εισαγγελέα-Πολυβίου (ΒΙΝΤΕΟ)

O δικηγόρος έκανε λόγο για προσπάθεια φίμωσης του από τον Κώστα Κληρίδη
19/02/2019 - 20:25

Απόλλωνας Vs Ανόρθωση: Κρατάει χρόνια αυτή η κολόνια (ΦΩΤΟ & ΒΙΝΤΕΟ)

Η αρχή της κόντρας των δύο ομάδων μας πάει αρκετά χρόνια πίσω
10/02/2019 - 12:00

Με ανοικτούς λογαριασμούς παραμένει Υπουργείο Παιδείας-Μαθητές (ΒΙΝΤΕΟ

Κυβέρνηση: Οι εξετάσεις τετραμήνων είναι προς όφελος των μαθητών
08/02/2019 - 20:54

Ο Λούης απαντάει πρώτη φορά για την... κόντρα του με την Χριστιάνα Αριστοτέλους!

Παραδέχεται ότι υπάρχει μια κόντρα... και δίνει απαντήση που "κλείνει στόματα"
08/02/2019 - 17:38

Κατεδαφίζεται εντός των επόμενων 15 ημερών το "Κτήμα Μακένζι" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαίνεται η κόντρα μεταξύ Υπουργείο Εσωτερικών και των ιδιοκτητών
02/02/2019 - 20:58

Η Ναταλία Γερμανού ξανά.. εναντίον της Κατερίνας Καινούργιου (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στον αέρα της εκπομπής της για την παρουσιάστρια
20/01/2019 - 15:37

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες

Οι επαφές του Κώστα Χαμπιαούρη στην Τεχεράνη

Θα συναντήσει τον Υπουργό Επιστημών και θα συνυπογράψουν Μνημόνιο Συναντίληψης

"Μίλησε" η νεκροτομή του άτυχου 85χρονου που έπεσε από σκάλα

Τον ηλικιωμένο εντόπισε ο γιος του ο οποίος ενημέρωσε τις αρχές
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στα σύνορα Ισημερινού-Περού

Δεν υπήρχε κίνδυνος να προκληθεί τσουνάμι, σύμφωνα με το Κέντρο Προειδοποίησης

Μια νεκρή και δεκάδες τραυματίες από στρατιωτικά πυρά στη Βενεζουέλα (ΦΩΤΟ)

Η ανθρωπιστική βοήθεια που εξελίχθηκε σε αιματηρά επεισόδια

Το κλείσιμο των συνόρων με τη Βραζιλία διέταξε ο Μαδούρο

"Σκέφτομαι το πλήρες κλείσιμο των συνόρων με την Κολομβία" είπε ο ηγέτης της Βενεζουέλας

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ