Ψυχαγωγία

Η Θέκλα στην... Ελένη - Τί έκανε για να την φωνάζει ο γιος της "μάμα"; (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Θέκλα Πετρίδου, εισέβαλε για ακόμα μια φορά στο πλατό της Ελένης Μενεγάκη και έφερε τα πάνω-κάτω.

Η Κύπρια ψυχολόγος ήταν για μια ακόμα Παρασκευή στο πλατό του Alpha για να μιλήσει για την παιδική εφηβεία και όχι μόνο.

Η γνωστή ψυχολόγος, που έχει λατρέψει η παρουσιάστρια για την αμεσότητα και την ευθύτητα της σε θέματα ψυχολογίας, μίλησε μεταξύ άλλων για την άρνηση της τα παιδιά της να την φωνάζουν με το μικρό της και όχι ως "μαμά". Η ίδια έιπε

Είχα θέμα με τους δικούς μου. Με είχε σοκάρει στην αρχή. Δεν είμαστε το ίδιο. Εγώ έχω περάσει από γέννα, , εγκυμοσύνη θηλασμό, ξεσκάτισμα, έχω κάνει τα πάντα για σένα για να σε μεγαλώσω και να με λες Θέκλα. Δεν είμαι ο παρέας σου. Δε θέλω να με λέει μαμά και να με προσκυνά. Απλά ήθελα να με λέει "μάμα". Αυτό με είχε ενοχλήσει εμένα γιατί ήταν ένδειξη ασέβειας. Του είπα την επόμενη φορά που θα με πεις Θέκλα, δεν θα σου στείλω χρήματα. Και έγινα ξανά Θέκλα, τα κατάφερα.

Δείτε το σχετικό απόσπασα και την εμφάνιση της δικιάς μας Θέκλας στην εκπομπή της Ελένης Μενεγάκη.

 

 

Επόμενο άρθρο

Τρύφωνας Σαμαράς: "Έπαιρνα χιλιάδες ευρώ για να κάνω ένα χτένισμα"

Η αποκάλυψη του γνωστού κομμωτή για τις απολαβές του, που άφησε άφωνους άπαντες γύρω του
09/02/2018 - 15:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Τα συγκινητικά λόγια για τα παιδιά της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε on air για τα παιδιά της η αγαπημένη παρουσιάστρια
11/02/2019 - 14:55

Η κόρη της Ελένης Μενεγάκη έχει γενέθλια - Δείτε πως της ευχήθηκε! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε η παρουσιάστρια και τα τρυφερά λόγια στη Λάουρα
10/02/2019 - 10:47

Η Μενεγάκη αποκάλυψε την έκπληξη που θα κάνει στον Ματέο για τον..Άγιο Βαλεντίνο

Όλα όσα δήλωσε η παρουσιάστρια και η ... γλυκιά κίνηση
09/02/2019 - 08:59

Το σχόλιο της Ελένης Μενεγάκη σε φωτογραφία του Άγγελου Λάτσιου! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση του γιου της στα κοινωνικά δίκτυα...
08/02/2019 - 11:45

Θέκλα Πετρίδου: Δείτε για πρώτη φορά την πανέμορφη κόρη της (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και η ξεχωριστή ευχή της...
06/02/2019 - 13:00

Ο Κόνσολος έβαλε τη Μενεγάκη να πιεί ζιβανία...και να μαγειρέψει πούλλες(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κύπριος ηθοποιός μπήκε στην κουζίνα και της έμαθε τις κυπριακές νοστιμιές
04/02/2019 - 20:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Πράσινο φως" για καλλιέργεια, παραγωγή και χρήση ιατρικής κάνναβης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η προσέλκυση οικονομικά εύρωστων εταιρειών με παγκόσμια εμπειρία στον τομέα

Διορία ένα μήνα στον Υπουργό για κατεδάφιση του κτήματος Μακένζι (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα συμμορφωθεί πλήρως με τις αποφάσεις του Δικαστηρίου, δηλώνει ο Κωνσταντίνος Πετρίδης

Ο Alpha στο αντιτορπιλικό Μακφόλ του 6ου Αμερικανικού στόλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εντυπωσιακό πλοίο έδεσε στο λιμάνι Λεμεσού
Ελλάδα

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Τι θα γίνει με τις πτήσεις προς Αγγλία σε περίπτωση άτακτου Brexit;

Μέχρι πότε διασφαλίζονται προγραμματισμένες πτήσεις βάσει ειδικής διάταξης;

Ένοπλος μπούκαρε σε επιχείρηση και άρχισε να πυροβολεί αδιακρίτως

Τι δήλωσαν αυτόπτες μάρτυρες για τον δράστη που τραυμάτισε αστυνομικούς και πολίτες

Αμερικανική ανθρωπιστική βοήθεια στη Βενεζουέλα

Στέλνουν περισσότερους από 200 τόνους στα σύνορα της Βενεζουέλας με την Κολομβία

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 06:15DEAL