Ψυχαγωγία

Η Τζένιφερ Άνιστον εξηγεί γιατί δεν έχει λογαριασμό στα social media!

Η Άνιστον είναι από τους λίγους σταρ του Χόλυγουντ που δεν "δραστηριοποιούνται" στα μέσα κοιωννική δικτύωσης...

Η Τζένιφερ Άνιστον παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό  ELLE Magazine και όπως ήταν αναμενόμενο προκάλεσε το ενδιαφέρον αφού πάντα απασχολεί τα μέσα. Αν και όπως ήταν αναμενόμενο ρωτήθηκε και για τα προσωπικά της αλλά και για τα επαγγελματικά της σε αυτή τη συνέντευξη η επιτυχημένη ηθοποιός ρωτήθηκε επίσης και για τον λόγο που δεν έχει λογαριασμό στα κοινωνικά δίκτυα με την ίδια να δηλώνει:

Η αποχή αυτή είναι το μοναδικό πράγμα που μου εξασφαλίζει κάποια ιδιωτικότητα. Αν αναβάζω φωτογραφίες με τα σκυλιά μου ή τον πρωινό μου καφέ, είναι σαν να πετάω ακόμη και το τελευταίο πράγμα που είναι μόνο δικό μου.

Επόμενο άρθρο

Μαράια Κάρεϊ: Το απίστευτο ποσό που κερδίζει κάθε Χριστούγεννα

Δείτε πόσες χιλιάδες ευρώ της "χαρίζει" κάθε χρόνο το "All i want for Christmas is You"...
12/12/2018 - 13:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μπραντ Πιτ: Απαντά στις φήμες επανασύνδεσης με την Τζένιφερ Άνιστον! (ΒΙΝΤΕΟ)

14 χρόνια μετά το διαζύγιο τους οι φήμες φούντωσαν ότι είναι ξανά μαζί
08/05/2019 - 16:31

Η Τζένιφερ Άνιστον πιο σέξι από ποτέ αποκαλύπτει αν είναι ερωτευμένη! (ΦΩΤΟ)

Όσα δήλωσε για την προσωπική της ζωή η γνωστή ηθοποιός
08/05/2019 - 10:29

Ο Μπραντ Πιτ έκανε δώρο στην Τζένιφερ Άνιστον ένα... σπίτι!

Ο λόγος, η αξία και όλες οι πληροφορίες....
02/05/2019 - 09:02

Περιπέτεια στον αέρα για την Άνιστον:Αναγκαστική προσγείωση του αεροπλάνου της

Το ταξίδι με την κολλητή της στο Μεξικό, το πρόβλημα στο αεροσκάφος και η ανησυχία της
17/02/2019 - 10:15

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανδρέας φεύγει, Ανδρέου έρχεται στη θέση του Εκπροσώπου Τύπου της Αστυνομίας

Ποια καθήκοντα αναλαμβάνει ο Αγγελίδης και ποιος ο διάδοχός του

Μαίνεται ο πόλεμος μεταξύ φατριών για τη διακίνηση ναρκωτικών στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαφορές για ναρκωτικά φαίνεται να βρίσκονται πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

360⁰: Μπήκαμε στα διαμερίσματα του υψηλότερου κτιρίου στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Μοναδικές εικόνες κατέγραψε η κάμερα του Alpha από τον 34ο όροφο
Ελλάδα

Τουρκικό ΥΠΕΞ: "Έλληνες πολιτικοί διαστρεβλώνουν ιστορικά γεγονότα"

Για τα γεγονότα της 19ης Μαΐου του 1919 και τη γενοκτονία των Ποντίων

Ελληνικά πολεμικά αεροσκάφη πάνω από τη Βόρεια Μακεδονία

Στο πλαίσιο της συμφωνίας των δύο χωρών για τον έλεγχο του εναέριου χώρου από την Ελλάδα

Τουρκική "απόβαση" στα ελληνικά νησιά ενόψει Μπαϊραμιού

Ποιοί είναι οι δημοφιλέστεροι προορισμοί για τους παραθεριστές της μουσουλμανικής γιορτής
Διεθνή

Παραιτήθηκε ο Ολλανδός Υφυπουργός Δικαιοσύνης και Ασφάλειας Μαρκ Χάρμπερς

Για παραλείψεις σε έκθεση για εγκληματικότητα αιτητών ασύλου 

UNIDIR: Στο υψηλότερο επίπεδό μετά τον Β' ΠΠ ο κίνδυνος πυρηνικού πολέμου

Προειδοποιεί η διευθύντρια του Ερευνητικού Ιδρύματος των Ηνωμένων Εθνών για τον Αφοπλισμό

Αποζημίωση 1,5 εκ. δολαρίων για άνδρα που έμεινε 45 χρόνια στη φυλακή

Φυλακίστηκε για φόνο τον οποίο δεν διέπραξε ο ίδιος

tv news

Ο Στέφανος κάνει μια κίνηση απελπισίας προκειμένου να πείσει την Όλγα...

«To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο Εκτάκτως στις 22:30 στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 22/05/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ