Ψυχαγωγία

Η Τζένιφερ Άνιστον εξηγεί γιατί δεν έχει λογαριασμό στα social media!

Η Άνιστον είναι από τους λίγους σταρ του Χόλυγουντ που δεν "δραστηριοποιούνται" στα μέσα κοιωννική δικτύωσης...

Η Τζένιφερ Άνιστον παραχώρησε συνέντευξη στο περιοδικό  ELLE Magazine και όπως ήταν αναμενόμενο προκάλεσε το ενδιαφέρον αφού πάντα απασχολεί τα μέσα. Αν και όπως ήταν αναμενόμενο ρωτήθηκε και για τα προσωπικά της αλλά και για τα επαγγελματικά της σε αυτή τη συνέντευξη η επιτυχημένη ηθοποιός ρωτήθηκε επίσης και για τον λόγο που δεν έχει λογαριασμό στα κοινωνικά δίκτυα με την ίδια να δηλώνει:

Η αποχή αυτή είναι το μοναδικό πράγμα που μου εξασφαλίζει κάποια ιδιωτικότητα. Αν αναβάζω φωτογραφίες με τα σκυλιά μου ή τον πρωινό μου καφέ, είναι σαν να πετάω ακόμη και το τελευταίο πράγμα που είναι μόνο δικό μου.

Επόμενο άρθρο

Μαράια Κάρεϊ: Το απίστευτο ποσό που κερδίζει κάθε Χριστούγεννα

Δείτε πόσες χιλιάδες ευρώ της "χαρίζει" κάθε χρόνο το "All i want for Christmas is You"...
12/12/2018 - 13:16

ΣχετικέςΕιδήσεις

Περιπέτεια στον αέρα για την Άνιστον:Αναγκαστική προσγείωση του αεροπλάνου της

Το ταξίδι με την κολλητή της στο Μεξικό, το πρόβλημα στο αεροσκάφος και η ανησυχία της
17/02/2019 - 10:15

Τζ. Άνιστον:Η φωτογραφία που δημοσίευσε ο... πρώην της για τα γενέθλια της(ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές ευχές του Τζάστιν Θέρου για τα γενέθλια της ηθοποιού...
12/02/2019 - 12:37

Ο Μπραντ Πιτ στο πάρτι για τα γενέθλια της Τζένιφερ Άνιστον!

Μάθετε πόσο χρονών έγινε η γνωστή ηθοποιός και οι λαμπεροί καλεσμένοι...
10/02/2019 - 11:17

Νέος έρωτας για την Τζένιφερ Άνιστον!

Δείτε ποιος φημολογείται ότι είναι ο νέος της σύντροφος της γνωστής ηθοποιού
24/12/2018 - 09:35

Η Τζένιφερ Άνιστον αφήνει ανοιχτό το ενδεχόμενο να γίνει μητέρα

Η επιστήμη, τα θαύματα, οι γάμοι της και η κοινωνική πίεση...
08/12/2018 - 13:30

Η Τζένιφερ Άνιστον μετά τον χωρισμό πήγε σε… ψυχολόγο

Η άσχημη ψυχολογική κατάσταση της ηθοποιού μετά το διαζύγιο...
29/11/2018 - 12:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μάστιγα η παράνομη παγίδευση πουλιών στην Κύπρο

335.000 πουλιά θανατώθηκαν το περασμένο φθινόπωρο σύμφωνα με τον Πτηνολογικό Σύνδεσμο

10 μέτρα για τη βία στα σχολεία από εκπαιδευτικούς, γονείς και μαθητές

Πρόληψη, αντιμετώπιση και καταστολή οι άξονες των εισηγήσεων προς Υπουργείο Παιδείας

Δεν έχουν καμία σχέση με τη Σύνοδο Νεολαίας στα κατεχόμενα, ξεκαθαρίζουν τα ΗΕ

Διαβήματα διαμαρτυρίας από το Υπουργείο Εξωτερικών προς τους διοργανωτές
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Αυτό είναι το πιο ακριβό περιστέρι στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Μάθετε πόσα πωλήθηκε πρόσφατα σε διαδικτυακή δημοπρασία

"Μπλόκο" στις διαδηλώσεις στα Ηλύσια Πεδία στήνει ο Μακρόν (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Γάλλος Πρόεδρος λαμβάνει ισχυρά μέτρα για την αποτροπή νέων επεισοδίων

Ομοιότητες στα δύο δυστυχήματα έδειξαν τα μαύρα κουτιά στο μοιραίο Boeing

To συνοπτικό πόρισμα για την τραγωδία στην Αιθιοπία θα δοθεί στη δημοσιότητα σε 30 μέρες

tv news

«To Τατουάζ»Oι γιατροί βρίσκουν κάτι πολύ ανησυχητικό στις εξετάσεις της Αμαλίας

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πάρει μαζί του την Λήδα στην Αίγινα... Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης απογοητευμένος από τη Μαρίνα επιστρέφει στη σίγουρη αγκαλιά της Άννας

Η Μαρίνα προχωρά στο παράτολμο σχέδιο της... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/03/2019 - 18:00ALPHA NEWS