Ψυχαγωγία

Η Τζένιφερ Άνιστον μετά τον χωρισμό πήγε σε… ψυχολόγο

Ο χωρισμός την έφερε σε δύσκολη ψυχολογική κατάσταση...

H Τζένιφερ Άνιστον μετά τον χωρισμό της με τον Τζάστιν Θέρου βρίσκεται σε άσχημη ψυχολογική κατάσταση και για να καταφέρει να σταθεί και πάλι στα πόδια της αποφάσισε να ζητήσει την βοήθεια ψυχολόγου. Το πρώην ζευγάρι ήταν μαζί για εφτά χρονιά εκ των οποίων τα δυο ήταν παντρεμένοι και τον περασμένο Φεβρουάριο αποφάσισαν να τραβήξουν χωριστούς δρόμους και να βάλουν τέλος στον γάμο του.

Σε δημοσίευμα του «US Weekly» στενή φίλη του ζευγαριού ανέφερε ότι η ηθοποιός χρειάζεται πολλές θεραπείες ακόμα αλλά είναι σε καλό δρόμο και θα τα καταφέρει.

ανιστον

 

Επόμενο άρθρο

Ζωιδάκης:Τα καρφιά κατά του Πλούταρχου και ο λόγος αποχώρησης του από το σχήμα

Η νέα κόντρα και όσα οδήγησαν τον Ζωιδάκη να αποχωρίσει από το σχήμα ...
29/11/2018 - 11:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Με έλεγαν χοντρή, με έβαλαν να χάσω...15 κιλά για να παίξω στα Φιλαράκια"

Καταπέλτης η Τζένιφερ Άνιστον για το bullying που δέχθηκε για το σώμα της
20/09/2019 - 11:46

Η Τζένιφερ Άνιστον έχασε πολλούς ρόλους εξαιτίας των... κιλών της

Οι αποκαλύψεις για τα πρώτα βήματα της γνωστής ηθοποιού στο Χόλιγουντ
19/09/2019 - 16:43

Βασιλική Παπαμιχαήλ: Μιλά για το διαζύγιο της και αποκαλύπτεται...

Απαντά αν θα έλεγε εύκολα "ναι" σε ακόμη έναν γάμο
17/09/2019 - 14:33

Aντέλ: Κατέθεσε την αίτηση διαζυγίου έξι μήνες μετά την ανακοίνωση του χωρισμού

Ξεκίνησαν οι διαδικασίες για την έκδοση του διαζυγίου τους, έπειτα από επτά χρόνια έγγαμου
14/09/2019 - 09:49

Η Τζένιφερ Άνιστον μιλά για τα... 50 και τον λόγο που δεν έχει social media!

Έγινε 50 ετών και αποκαλύπτει τι είναι αυτό που δεν της αρέσει στο να μεγαλώνει
06/09/2019 - 09:14

Ο Λάρι Κίνγκ χώρισε με την έβδομη σύζυγο του μετά από 22 χρόνια γάμου!

Ο γνωστός Αμερικανός παρουσιαστής κατέθεσε αίτηση διαζυγίου
21/08/2019 - 13:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τέσσερις συλλήψεις σε σπίτι με το "καλημέρα" για ποσότητες ναρκωτικών

Είχαν εγκαταστήσει κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης που κατέγραφε δημόσιο δρόμο

Σοβαροί κίνδυνοι ελλοχεύουν από τα πυροτεχνήματα από τα κατεχόμενα (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιχειρούν νομοθετικά να πατάξουν την ανεξέλεγκτη χρήση τους οι αρμόδιοι φορείς

56 ανήλικοι τα έπιναν σε club στη Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκκληση Αστυνομίας προς γονείς να αναλάβουν τις ευθύνες τους
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αλβανία ταρακούνησε ελληνικές περιοχές

Δύο σεισμικές δονήσεις μέσα σε 11 λεπτά αναστάτωσε Αλβανία και Ελλάδα

Συνελήφθη στη Μύκονο μετά από 34 χρόνια αεροπειρατής της TWA (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Το χρονικό της αεροπειρατείας της πτήσης 847 της TWA, στην οποία επέβαιναν 15 Έλληνες

Ραγίζει καρδιές η επανένωση ηλικιωμένου με το κατοικίδιο σκυλάκι του (ΒΙΝΤΕΟ)

Τον έχασε για είκοσι ημέρες και τον υποδέχτηκε με δάκρυα και επιφωνήματα χαράς
Διεθνή

"Έσβησε" ο διάσημος ξενοδόχος και φιλάνθρωπος Barron Hilton (ΦΩΤΟ)

Τα τελευταία λόγια που είπε στον παππού και μέντορα της η Paris Hilton, πριν το θάνατο του

Πρωτοφανείς διαδηλώσεις εναντίον της κυβέρνησης Σίσι στην Αίγυπτο (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατηγορίες διαφθοράς εναντίον της κυβέρνησης ώθησαν χιλιάδες στους δρόμους

Νεκροί και τραυματίες μετά από πυροβολισμούς σε μπαρ στη Νότια Καρολίνα

Ψάχνει πληροφορίες η Αστυνομία για να βρει τον υπαίτιο για το αιματηρό επεισόδιο

tv news

«Λούης Night Show» Βασιλικό Come Back με XXL- τρολαρίσματα, την Παρασκευή 27/09

Το μεγαλύτερο κωμικό σόου της κυπριακής τηλεόρασης, με τον Λούη Πατσαλίδη επιστρέφει...
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 22/09/2019 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ