Ψυχαγωγία

Η ξεκαρδιστική σάτιρα του Λούη για τις..πρωτότυπες συμβουλές μακροζωίας!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand-up comedian δίνει ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά!

Στην εκπομπή «Όμορφη μέρα κάθε μέρα» ο ειδικός γεροντολόγος έδωσε κάποιες συμβουλές μακροζωίας στο κοινό για να νιώσουν ξανά νέοι και ο Λούης Πατσαλίδης δεν θα μπορούσε να αφήσει ασχολίαστες τις συγκεκριμένες… πρωτότυπες συμβουλές! Ο ειδικός συμβούλευσε το κοινό να κάνει αναπαράσταση των σειρών που βλέπει και τότε ο Λούης έκανε εικόνα την πεθερά του με κολάν και ξώπλατο!

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από την σατιρική εκπομπή  «Λούης Night Show»:

Επόμενο άρθρο

Δούκισσα Νομικού: Μας δείχνει το... χριστουγεννιάτικο της δέντρο! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία κάτω από το τεράστιο χριστουγεννιάτικο δέντρο και ο ενθουσιασμός του γιου της
17/11/2018 - 14:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το συγκινητικό μήνυμα και "ευχαριστώ" του Λούη στους συνεργάτες του(ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοί είναι οι αφανείς ήρωες της επιτυχίας του "Λούης Night Show"
18/02/2019 - 22:21

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Το βίντεο από τα πρώτα βήματα του Πατσαλίδη που θα σε κάνει να ξεκαρδιστείς
17/02/2019 - 21:57

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μέλος της Αστυνομίας έσωσε ποδηλάτη που υπέστη υποθερμία

Βρισκόταν σε κατάσταση σοκ και του παρασχέθηκαν οι πρώτες βοήθειες

Οι επαφές του Κώστα Χαμπιαούρη στην Τεχεράνη

Θα συναντήσει τον Υπουργό Επιστημών και θα συνυπογράψουν Μνημόνιο Συναντίληψης

"Μίλησε" η νεκροτομή του άτυχου 85χρονου που έπεσε από σκάλα

Τον ηλικιωμένο εντόπισε ο γιος του ο οποίος ενημέρωσε τις αρχές
Ελλάδα

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στα σύνορα Ισημερινού-Περού

Δεν υπήρχε κίνδυνος να προκληθεί τσουνάμι, σύμφωνα με το Κέντρο Προειδοποίησης

Μια νεκρή και δεκάδες τραυματίες από στρατιωτικά πυρά στη Βενεζουέλα (ΦΩΤΟ)

Η ανθρωπιστική βοήθεια που εξελίχθηκε σε αιματηρά επεισόδια

Το κλείσιμο των συνόρων με τη Βραζιλία διέταξε ο Μαδούρο

"Σκέφτομαι το πλήρες κλείσιμο των συνόρων με την Κολομβία" είπε ο ηγέτης της Βενεζουέλας

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 19:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ