Ψυχαγωγία

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η Ήβη Αδάμου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε στο νέο της ρόλο ως μανούλα ενώ αποκάλυψε πότε θα γίνει η βάφτιση και ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη.  Η νεαρή τραγουδίστρια δεν αντέχει πολλές μέρες μακριά από την κόρη της και φροντίζει να την παίρνει σχεδόν παντού μαζί της ενώ για την καθημερινότητα της μετά τον ερχομό της κορούλας της δήλωσε:

 Έχω βοήθεια από τη μαμά και την πεθερά μου και μία κυρία εδώ στην Αθήνα..Η μικρή είναι παντού μαζί μου. Μόνο μία με δύο μέρες μπορώ μακριά της.. Είμαι cool μαμά, αλλά έχω και τις ανησυχίες μου

Όσον αφορά την βάφτιση είπε ότι θα γίνει πιο μετά αποκλείοντας το ενδεχόμενο να γίνει γάμος και βάφτιση την ίδια μέρα δηλώνοντας: 

Δε θα ήθελα γάμο και βάφτιση μαζί γιατί είναι πολύ κουραστικό, φαντάσου να κάνω δύο μυστήρια μαζί… Παναγία μου, όχι

 

 

Επόμενο άρθρο

Α.Κυριάκου:Ένας μήνας από τη γέννηση του γιου της! Τα συγκινητικά της λόγια-ΦΩΤΟ

Άντρεα και Γιώργος ζουν την πιο όμορφη περίοδο της ζωής τους..
09/11/2018 - 10:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ήβη Αδάμου - Μιχάλης Κουινέλης: Τα σχέδια γάμου και η βάφτιση της κόρης τους

Ο γάμος που... αναβάλλεται συνεχώς και πότε θα γίνει η βάφτιση της μικρής
17/03/2019 - 12:35

Μαίρη Συνατσάκη: Η αλήθεια για τον... γάμο της!

Ισχύει ή όχι ότι θα ανέβει τα σκαλιά της εκκλησίας με τον σύντροφο της;
04/03/2019 - 09:31

Νατάσα Μποφίλιου: Η γνωριμία με τον σύντροφο της και ο "μυστικός" γάμος!(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύζυγο της και τον γάμο της μακριά από τα φώτα της δημοσιότητας
26/02/2019 - 09:44

Ήβη Αδάμου:"Η μητέρα μου είναι από τη Βουλγαρία, ξέρω τη γλώσσα σαν μητρική..."

Όλα όσα δήλωσε σε τηλεοπτική εκπομπή και η καταγωγή της
23/02/2019 - 10:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο κελί για πέντε ημέρες ο 36χρονος ύποπτος για τοκογλυφία στη Λεμεσό

Δάνεισε σε ζεύγος €3,500 και ζητούσε να του επιστρέψουν €40,000 μέσα σε ένα χρόνο

9+1 συμβουλές για να προστατευτείτε από τσαντάκηδες και πορτοφολάδες

Μάθε που πρέπει να καλέσεις εάν διαπιστώσεις ύποπτα πρόσωπα ή οχήματα

Tι κι αν το ημερολόγιο δείχνει 24 Μαρτίου; Στο Τρόοδος χιονίζει... (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Χαλάζι, βροχές και καταιγίδες σε πολλές περιοχές της ορεινής επαρχίας Λεμεσού
Ελλάδα

Κρατούμενοι στον Κορυδαλλό κάνουν πάρτι με ποτά, τηλεοράσεις και Live Video

Διαμένουν σε κελιά-σουίτες με ηχοσυστήματα και πετούν επιδεικτικά χιλιάδες ευρώ

Πολυτεχνείο: Έδιναν μάχη τα ΜΑΤ με άγνωστους που έριχναν μολότοφ

Οι ρίψεις μολότοφ κράτησαν μια ώρα χωρίς να καταφέρουν μια σύλληψη
Διεθνή

Aπειλούν να σκοτώσουν την Κύπρια που άρχισε τη συλλογή υπογραφών κατά του Brexit

Δέχεται υβριστικά τηλεφωνήματα και μηνύματα κατά της ζωής της στα social media

Για "συνωμοσία δολοφονίας" καταγγέλει ο Μαδούρο τον Γκουαϊδό

Προειδοποίησε ότι θα τον στείλει στη φυλακή και τον χαρακτήρισε "διαβολική μαριονέτα"

Θρίλερ με τη διάσωση των 1,300 επιβατών από το κρουαζιερόπλοιο Viking Sky

Με σύμμαχο τον καιρό θα επιχειρήσουν τα συνεργεία να ολοκληρώσουν την επιχείρηση εκκένωσης

tv news

Η Βασιλική υποδέχεται τον Κούλλη Νικολάου σε μια αλλιώτικη τηλεοπτική συνάντηση!

Οι αυθόρμητες ατάκες θα έχουν την τιμητική τους την Κυριακή στην «Παράδοση Κατ'Οίκον»
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Τα ναρκωτικά και ένας αιφνίδιος θάνατος μέσα από μία πραγματική ιστορία

O Μιχάλης Σοφοκλέους σε ένα συγκλονιστικό ρόλο την Κυριακή στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 24/03/2019 - 15:15Η ΦΑΜΙΛΙΑ