Ψυχαγωγία

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η Ήβη Αδάμου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε στο νέο της ρόλο ως μανούλα ενώ αποκάλυψε πότε θα γίνει η βάφτιση και ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη.  Η νεαρή τραγουδίστρια δεν αντέχει πολλές μέρες μακριά από την κόρη της και φροντίζει να την παίρνει σχεδόν παντού μαζί της ενώ για την καθημερινότητα της μετά τον ερχομό της κορούλας της δήλωσε:

 Έχω βοήθεια από τη μαμά και την πεθερά μου και μία κυρία εδώ στην Αθήνα..Η μικρή είναι παντού μαζί μου. Μόνο μία με δύο μέρες μπορώ μακριά της.. Είμαι cool μαμά, αλλά έχω και τις ανησυχίες μου

Όσον αφορά την βάφτιση είπε ότι θα γίνει πιο μετά αποκλείοντας το ενδεχόμενο να γίνει γάμος και βάφτιση την ίδια μέρα δηλώνοντας: 

Δε θα ήθελα γάμο και βάφτιση μαζί γιατί είναι πολύ κουραστικό, φαντάσου να κάνω δύο μυστήρια μαζί… Παναγία μου, όχι

 

 

Επόμενο άρθρο

Α.Κυριάκου:Ένας μήνας από τη γέννηση του γιου της! Τα συγκινητικά της λόγια-ΦΩΤΟ

Άντρεα και Γιώργος ζουν την πιο όμορφη περίοδο της ζωής τους..
09/11/2018 - 10:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας
23/01/2019 - 10:28

Το Αθηενίτικο λουκούμι γάμου μέρος της Άυλης Πολιτιστικής Κληρονομιας της UNESCO

Συγχαρητήρια Δημάρχου στους παραγωγούς που πέτυχαν εγγραφή στον σχετικό κατάλογο
22/01/2019 - 11:40

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

Ελεονώρα Μελέτη: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της! (ΦΩΤΟ)

Το νυφικό που επέλεξε και ο πρωτότυπος τρόπος που το γιόρτασε με τον σύζυγο της...
19/01/2019 - 11:46

Wedkit: Το πρώτο κυπριακό app για την ημέρα του γάμου σου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κύπριοι δημιούργησαν startup για την πιο ξεχωριστή ημέρα της ζωής σου
10/01/2019 - 14:16

Η Νατάσσα Μποφίλιου αναφέρθηκε πρώτη φορά στον γάμο της!

Όσα δήλωσε για την ημέρα του γάμου της και τον σύντροφο της
06/01/2019 - 12:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στη φυλακή ο 23χρονος που "πετούσε" με 227 χιλιόμετρα

Του στέρησαν την άδεια οδήγησης για 6 μήνες

ΓΓ ΑΚΕΛ: Έχει αρχίσει να διαφαίνεται πόσο διαπλεκόμενος είναι ο κύριος Πολυβίου

Πυρά Άντρου Κυπριανού για το πόρισμα Μαρί και τις προσλήψεις συγγενών του Ανωτάτου

Πρόεδρος Αναστασιάδης: Το ΓεΣΥ θα εφαρμοστεί παρά τις αντιδράσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαρακτήρισε το σχέδιο ως "επαναστατική μεταρρύθμιση"
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

Λαμβάνουν μέτρα οι Βρετανικές εταιρείες φοβούμενες για "no-deal" στο Brexit 

Ανησυχία για τις επιπτώσεις μίας "άτακτης" εξόδου από την ΕΕ

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ