Ψυχαγωγία

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Η Ήβη Αδάμου μίλησε στην κάμερα της εκπομπής Happy Day και ανάμεσα σε άλλα αναφέρθηκε στο νέο της ρόλο ως μανούλα ενώ αποκάλυψε πότε θα γίνει η βάφτιση και ο γάμος της με τον Μιχάλη Κουινέλη.  Η νεαρή τραγουδίστρια δεν αντέχει πολλές μέρες μακριά από την κόρη της και φροντίζει να την παίρνει σχεδόν παντού μαζί της ενώ για την καθημερινότητα της μετά τον ερχομό της κορούλας της δήλωσε:

 Έχω βοήθεια από τη μαμά και την πεθερά μου και μία κυρία εδώ στην Αθήνα..Η μικρή είναι παντού μαζί μου. Μόνο μία με δύο μέρες μπορώ μακριά της.. Είμαι cool μαμά, αλλά έχω και τις ανησυχίες μου

Όσον αφορά την βάφτιση είπε ότι θα γίνει πιο μετά αποκλείοντας το ενδεχόμενο να γίνει γάμος και βάφτιση την ίδια μέρα δηλώνοντας: 

Δε θα ήθελα γάμο και βάφτιση μαζί γιατί είναι πολύ κουραστικό, φαντάσου να κάνω δύο μυστήρια μαζί… Παναγία μου, όχι

 

 

Επόμενο άρθρο

Α.Κυριάκου:Ένας μήνας από τη γέννηση του γιου της! Τα συγκινητικά της λόγια-ΦΩΤΟ

Άντρεα και Γιώργος ζουν την πιο όμορφη περίοδο της ζωής τους..
09/11/2018 - 10:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνος Παναγή-Άντρεα Νικολάου: Η πρώτη τους τηλεοπτική συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε το ζευγάρι για την γνωριμία τους, την συγκατοίκηση και τον γάμο τους
13/06/2019 - 16:48

Μέγκαν Μαρκλ-Πρίγκιπας Χάρι: Πότε θα γίνει η βάφτιση του γιου τους;

Η βασίλισσα θα καθορίσει τον μήνα που θα γίνει η βάφτιση του Άρτσι
13/06/2019 - 14:37

Η Βάσω Λασκαράκη μιλά πρώτη φορά για τον γάμο της: "Σε 7 ημέρες στήθηκε ο γάμος"

Η συγκίνηση της όταν αναφέρθηκε στον σύζυγο της και ο λόγος που παντρεύτηκαν νωρίτερα
12/06/2019 - 15:20

Τζένη Μπαλατσινού Η γνωριμία με τον Κικίλια και ο χωρισμός πριν τον γάμο(ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν τον γάμο μιλά πρώτη φορά για την σχέση της με τον πολιτικό
12/06/2019 - 09:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δύο μοτοσικλετιστές στο νοσοκομείο μετά από τροχαίες συγκρούσεις στην Λεμεσό

Μέσα σε διάστημα μισής ώρας δύο οδηγοί μοτοσικλέτας οδηγήθηκαν στο Νοσοκομείο Λεμεσού

Οδηγός προσέκρουσε σε πάσσαλο και κατέληξε στο Νοσοκομείο

Οι συνθήκες του τροχαίου διερευνώνται από την Αστυνομία

Συγκινητική η πρώτη παγκύπρια συναυλία στην κυπριακή νοηματική γλώσσα (ΒΙΝΤΕΟ)

70 φωνές και χέρια ενώθηκαν επί σκηνής και μετέφεραν μηνύματα ισότητας και αποδοχής
Ελλάδα

Ελλάδα: Βρέθηκε πτώμα γυναίκας στη μέση του δρόμου

Το πτώμα ήταν τυλιγμένο σε κουβέρτα και δεμένο με σχοινιά

Ελλάδα: Μεγάλη ανεξέλεγκτη πυρκαγιά στα Μέγαρα

Η φωτιά αποτεφρώνει δασική έκταση στην περιοχή Μαυροβούνι

Έκλεψε τάματα από την Παναγία στο Άγιο Όρος

Χειροπέδες στον ιερόσυλο μετά από μεγάλη επιχείρηση των ελληνικών αρχών
Διεθνή

Συρία: Οκτώ τραυματίες από έκρηξη σε αποθήκη πυρομαχικών

Η αποθήκη βρίσκεται στη στρατιωτική ζώνη Ντούμαρ

Η Ναμίμπια πουλάει άγρια ζώα για να τα σώσει από την ξηρασία

Η χώρα μαστίζεται από μια από τις χειρότερες ξηρασίες όλων  των εποχών

Συρία: Μεγάλη έκρηξη στη Δαμασκό (ΦΩΤΟ)

Πιθανώς σε αποθήκη πυρομαχικών από δασική πυρκαγιά που έκαιγε κοντά

tv news

Η Τατιάνα ανακοινώνει στον Τόνυ ότι χωρίζουν γκρεμίζοντας ότι όνειρα είχαν κάνει

Ο Αλέξανδρος αποφασίζει να πουλήσει την εταιρεία... «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική ετοιμάζεται να τραγουδήσει ακόμη και στα αρμενικά με τον Ηovig!

Οι εκπλήξεις θα διακόπτουν τη ζωντανή ορχήστρα ξαφνιάζοντας και συγκινώντας την Κυριακή...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 16/06/2019 - 07:3024 ΩΡΕΣ