Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο: Full in loved με τον ποδοσφαιριστή...Ευγένιο Αντωνίου (ΦΩΤΟ)

Η Εβελίνα Σκίτσκο, μια από τις παίκτριες που ξεχώρισε από ριάλιτι μοντέλων διανύει μία από τις καλύτερες φάσεις της ζωής της αφού έχει βρει τον έρωτα της ζωής της στο πλευρό του γοητευτικού και ταλαντούχου Κύπριου ποδοσφαιριστή Ευγένιου Αντωνίου.

Η ίδια δεν κρύβει ότι είναι είναι ζευγάρι με τον ποδοσφαιριστή του Ολυμπιακού Λευκωσίας και μοιράζεται συχνά-πυκνά φωτογραφίες στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram.

Η Εβελίνα ανέβασε σε στόρι στο λογαριασμό της στο Instagram φωτογραφία μαζί με τον καλό της, με ζωγραφισμένη μια καρδιά δείχνοντας ότι οι μήνες που περνούν δυναμώνουν τον έρωτά τους.

΄λκμ,

Επόμενο άρθρο

Ξεσπά η Miley Cyrus: "Δεν είμαι τσο... - Συνηθίστε ότι βγαίνω με πολλούς"

Πρωτοφανείς αναφορές με φεμινιστικά υπολείμματα κατά των fans της
06/10/2019 - 12:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αθηνά Οικονομάκου: Μόνο με το μπουρνούζι, παρουσιάζει το νέο της έρωτα (ΦΩΤΟ)

Η σέξυ φωτογραφία με θέα τους ουρανοξύστες της Νέας Υόρκης και η...αποκάλυψη
06/01/2020 - 15:12

Ο έρωτας ένας Ελληνοκύπριου εγκλωβισμένου και μιας Τουρκοκύπριας σε..."24 ώρες"

Οι έντονες αντιδράσεις Καρπασίας και Ριζοκαρπάσου και η αληθινή αγάπη
02/01/2020 - 18:51

Eβελίνα Σκίτσκο: Η κόρη της έγινε 2 χρονών και το...γιορτάζει (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία μαμάς - κόρης - νονάς και το πάρτυ έκπληξη με θέμα την...Miney Mouse
27/12/2019 - 15:06

Eβελίνα Σκίτσκο–Ευγένιος Αντωνίου: Ρομαντικό ταξίδι στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Η εξόρμηση του ζευγαριού εν όψει εορτών, οι βόλτες στα δρομακια της πολης και ο.."Saltbae"
23/12/2019 - 16:21

Τα άστρα..."μίλησαν": Η ερωτική ζωή αυτών των 5 ζωδίων θα απογειωθεί το 2020!

Την καινούργια χρονιά θα χτυπήσει ο έρωτας και τη δική σου πόρτα;
18/12/2019 - 20:15

Εβελίνα Σκίτσκο: Το bullying και ο έρωτας με τον...ποδοσφαιριστή

"Δεν ήμουν ποτέ η ωραία του σχολείου" Η σχέση με τον πατέρα της κόρης της και ο...Ευγένιος
16/12/2019 - 14:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Εν έφταια εγώ, ούτε που ήμουν, ούτε τι εφόρουν, ο βιαστής είσαι εσύ" (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζεύτηκαν στην πλατεία Διοικητηρίου στη Λεμεσό και φώναξαν κατά της βίας κατά γυναικών

Κυκλοφοριακό κομφούζιο στο δρόμο προς το χιονισμένο Τρόοδος

Έκλεισε δρόμος λόγω του μεγάλου αριθμού οχημάτων στην περιοχή

Νομιμοποίηση ή όχι των οίκων ανοχής στην Κύπρο; (ΒΙΝΤΕΟ)

Όταν οι μαστροποί ξεγελούσαν τα θύματα τους με μια...χειραψία με τους αστυνομικούς
Ελλάδα

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ
Διεθνή

Όλα όσα γνωρίζουμε μέχρι στιγμής για τον θανατηφόρο κοροναϊό

Τα επιβεβαιωμένα κρούσματα σε Ασία, Αμερική και Ευρώπη και οι τελευταίες εξελίξεις

Μετρά νεκρούς και πληγές η Τουρκία μετά τον φονικό σεισμό (ΦΩΤΟ)

Ανασύρουν ζωντανούς και νεκρούς κάτω από τα ερείπια ενώ οι επιχειρήσεις συνεχίζονται

Ερντογάν: Δεν είναι δυνατόν να αναμένει κανείς έλεος από κάποιον σαν τον Χαφτάρ

Παραβιάστηκε το εμπάργκο όπλων που συμφωνήθηκε στο Βερολίνο για Λιβύη

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Με καλεσμένη την αγαπημένη ηθοποιό Μαρία Ιωάννου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου υποδέχεται τη "γυναίκα-ανοικτό βιβλίο" αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 14:30ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW