Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο: Μιλά πρώτη φορά για τον πατέρα της

Η Εβελίνα Σκίτσκο σε πρόσφατη συνέντευξη της σε ελλαδικό περιοδικό μίλησε για τον χωρισμό από τον πατέρα της κόρης της όταν ήταν στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της αλλά και τη σχέση με τον δικό της πατέρα. Το όμορφο μοντέλό από την Κύπρο δήλωσε: 

Με τον Ανδρέα χωρίσαμε όταν ήμουν έξι μηνών έγκυος. Είχε φύγει ο έρωτάς μας. Το προσπαθήσαμε, αλλά δεν τα καταφέραμε. Ήταν δύσκολη περίοδος για μένα.

 

Σχετικά με το δικό της πατέρα, αποκάλυψε ότι εγκατάλειψε την οικογένειά του, όταν εκείνη ήταν μόλις ενός έτους.

Δεν τον γνώρισα ποτέ. Η μαμά μου ήταν σκληρή και αυστηρή μαζί μου, αλλά μου στάθηκε σαν βράχος.

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Γκαγκάκη: Ο απίστευτος λόγος που την χώρισε πρώην σύντροφος της!

Το πρόσωπο που στάθηκε αφορμή για να τελειώσει μια από τις σχέσεις της...
01/02/2019 - 10:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χ. Παυλίδου: Η φιλανθρωπία της μητέρας της και το “ευχαριστώ” στον πατέρα της

Αποκάλυψε την νέα κινηματογραφική δουλειά στο εξωτερικό που λαμβάνει μέρος
06/01/2021 - 11:02

Ζήτησε από την κόρη του με νοητική υστέρηση να κάνουν όσα έβλεπαν σε ροζ ταινίες

Φρίκη και αποτροπιασμός για τον 48χρονο πατέρα που κακοποιούσε σεξουαλικά το παιδί του
14/12/2020 - 16:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα αποτελέσματα από τα μαζικά τεστ βασική παράμετρος για αποκλιμάκωση

Από 9,622 τεστ που έγιναν σε εργαζόμενους από 18-22 Ιανουαρίου, εντοπίστηκαν 11"θετικοί"

Απολογία Υφ. Καινοτομίας για τα λάθος SMS σε 8000 πολίτες

Το μήνυμα ανέφερε πως "αξιολογήθηκαν ως στενές επαφές επιβεβαιωμένων κρουσμάτων"

ΦΩΤΟ: Καταζητείται 21χρονος που έκλεψε €200 από γραφείο στη Λεμεσό

Εναντίον του διερευνώνται δυο υποθέσεις διαρρήξεων και κλοπής
Ελλάδα

Επιστρέφουν στα θρανία οι μαθητές γυμνασίων και λυκείων στην Ελλάδα

Δυόμιση μήνες μετά "ανοίγουν" τα σχολεία - Τα μέτρα πρόληψης και τα τεστ στους μαθητές

Παρατείνεται για ακόμη μια εβδομάδα το lockdown στην Ελλάδα

Επιστρέφουν στις αίθουσες οι μαθητές Λυκείων και Γυμνασίων από την 1η Φλεβάρη

Παραμένει σταθερός ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα, 28 ακόμη θάνατοι

288 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στα νοσοκομεία της χώρας
Διεθνή

ΠΟΥ: Οι υφασμάτινες μάσκες αποτελεσματικές και στα νέα στελέχη του κορωνοϊού

Δεν προβλέπει να προβεί σε αλλαγή των συστάσεών του

Πούτιν: Εισηγείται κατάργηση του ορίου ηλικίας συνταξιοδότησης

Τι προβλέπει το νομοσχέδιο που αφορά δημόσιους λειτουργούς και ο σκοπός του Ρώσου Προέδρου

Μεγάλο αίνιγμα η πηγή προέλευσης του νέου κορωνοϊού, λέει ο ΠΟΥ

Ομάδα του ΠΟΥ συνεχίζει τις έρευνες στην Κίνα και δηλώνει πως "όλα βρίσκονται στο τραπέζι"

tv news

O Οδυσσέας αντιμετωπίζει ένα ακόμα επεισόδιο με την όραση του...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Ο Παύλος ενημερώνει τον Δημήτρη πως η Ελένη γνωρίζει τα σκοτεινά μυστικά τους...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/01/2021 - 13:45THE CHASE