Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο: Μιλά πρώτη φορά για τον πατέρα της

Η Εβελίνα Σκίτσκο σε πρόσφατη συνέντευξη της σε ελλαδικό περιοδικό μίλησε για τον χωρισμό από τον πατέρα της κόρης της όταν ήταν στον έκτο μήνα της εγκυμοσύνης της αλλά και τη σχέση με τον δικό της πατέρα. Το όμορφο μοντέλό από την Κύπρο δήλωσε: 

Με τον Ανδρέα χωρίσαμε όταν ήμουν έξι μηνών έγκυος. Είχε φύγει ο έρωτάς μας. Το προσπαθήσαμε, αλλά δεν τα καταφέραμε. Ήταν δύσκολη περίοδος για μένα.

 

Σχετικά με το δικό της πατέρα, αποκάλυψε ότι εγκατάλειψε την οικογένειά του, όταν εκείνη ήταν μόλις ενός έτους.

Δεν τον γνώρισα ποτέ. Η μαμά μου ήταν σκληρή και αυστηρή μαζί μου, αλλά μου στάθηκε σαν βράχος.

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Γκαγκάκη: Ο απίστευτος λόγος που την χώρισε πρώην σύντροφος της!

Το πρόσωπο που στάθηκε αφορμή για να τελειώσει μια από τις σχέσεις της...
01/02/2019 - 10:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χαρμόσυνα νέα για τον Γιουσέιν Μπολτ: Θα γίνει για πρώτη φορά πατέρας (ΦΩΤΟ)

Ο "χρυσός" απόγονος έρχεται - Η τρυφερή φωτογραφία με την προχωρημένη εγκυμοσύνη
23/01/2020 - 14:26

Ξεσπά ο πατέρας της Μέγκαν: "Θα με ξαναδεί όταν μπω στο φέρετρο"

Οι κατηγορίες και η...τακτική για να βγάζει χρήματα εις βάρος του ζευγαριού
23/01/2020 - 09:39

Mέγκαν Μαρκλ: Η επόμενη συνάντηση με τον πατέρα της θα είναι...στα δικαστήρια!

Παίρνει το μέρος του αντίδικου και καταθέτει εναντίον της κόρης του
17/01/2020 - 15:04

Τσιτσιπάς: Χτύπησε με την ρακέτα τον πατέρα του γιατί έχασε έναν...πόντο(ΒΙΝΤΕΟ)

Το viral βίντεο με τον "θυμωμένο" αθλητή, οι σπασμωδικές κινήσεις και οι συνέπειες
08/01/2020 - 14:44

Συγκλονίζει ο Λούης: H απώλεια της μητρικής φιγούρας που τον...στιγμάτισε

"13 χρόνια απουσίας. 4.775 μέρες. Δεν πέρασε ούτε μια μέρα που να μην την σκεφτώ"
06/01/2020 - 14:31

Τζούλια Νόβα: "Με απαρνήθηκε και με πλήγωσε ο πατέρας μου"

Η απόφαση να τον "ξεγράψει" και το...bullying από την μητέρα πρώην συντρόφου της
06/01/2020 - 10:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπερχείλισε και το όγδοο φράγμα της Πάφου

Το φράγμα Μαυροκόλυμπου που παρέχει νερό ύδρευσης σε μια μεγάλη περιοχή

Αυτό είναι το πλάνο δράσης για αντιμετώπιση κρουσμάτων του κοροναϊού στην Κύπρο

Πως θα ανταποκριθούν οι Ιατρικές Υπηρεσίες του Υπουργείου Υγείας σε τέτοιο ενδεχόμενο
Ελλάδα

Ληστεία Σχοινά-Γαρμπή: Έδεσαν και το γιο τους οι τέσσερις ένοπλοι κουκουλοφόροι

Έστησαν καρτέρι στη Γαρμπή, απείλησαν τον Σχοινά να του "φυτέψουν σφαίρα" και τους έκλεψαν

Oι «Anonymous Greece» δημοσιοποίησαν τα στοιχεία Τούρκων χάκερς

Για το «μαύρο» που έπεσε σε κυβερνητικές ιστοσελίδες της Ελλάδας την Πέμπτη το βράδυ

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο
Διεθνή

Κουβάλησε στους ώμους του το φέρετρο θύματος του σεισμού ο Ερντογάν (ΦΩΤΟ)

Ακύρωσε το πρόγραμμά του και μετέβη στην σεισμόπληκτη επαρχία Ελαζίγ

Εικόνες απόλυτης καταστροφής μετά το «χτύπημα» του Εγκέλαδου (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καρέ-καρέ η διάσωση εγκλωβισμένης γυναίκας από σωστικό συνεργείο

Δεκαεξάχρονος στις ΗΠΑ σκότωσε τη μητέρα και τα αδέρφια του και πήγε σχολείο

Τα θύματα βρέθηκαν μέσα σε μια λίμνη αίματος από τις Αρχές

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 20:20ALPHA NEWS