Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο: Ποια είναι η σχέση του συντρόφου της με την μονάκριβη κόρη της;

Την γνωρίσαμε μέσα από την συμμετοχή της στο ριάλιτι μοντέλων. Πέραν από την εντυπωσιακή εξωτερική της ομορφιά και τις αξιοζήλευτες αναλογίες της, “κέντρισε” το ενδιαφέρον για την ευγένεια, την πειθαρχία, την καλοσύνη και τον χαρακτήρα της. Μια ήρεμη δύναμη…που ταυτόχρονα ξέρει τι θέλει και θα κάνει τα πάντα για το κατακτήσει, όπως άλλωστε κάνει και στο μόντελινγκ. Στρατιώτης στα επαγγελματικά, με στόχους και όραμα. Τι κι αν έγινε μανούλα σε νεαρή ηλικία, φέρνοντας στον κόσμο την μικρή Αριάνα, η ίδια δεν σταματά να ονειρεύεται και να προσπαθεί για το όνειρό της. Ποια είναι αυτό; Να κατακτήσει μια καριέρα στο εξωτερικό!

Το γνωστό μοντέλο παραχώρησε συνέντευξη στο HELLO! Cyprus και στην Άννα Δράκου και μίλησε για την καριέρα της, για την συνεργασία με την Έλενα Χριστοπούλου, για το μόντελινγκ εν μέσω πανδημίας, για τον έρωτα με τον Ευγένιο Αντωνίου, ενώ αποκάλυψε και τα μελλοντικά σχέδια της.

Διαβάστε αυτούσια την συνέντευξη:

1. Εβελίνα μου σε ποια φάση σε βρίσκουμε στα επαγγελματικά σου;

Αυτή την στιγμή είμαι 100% πάνω στο μόντελιγκ. Ετοιμάζω το book μου για να καταφέρω να ταξιδέψω στο εξωτερικό. Να δουλέψω και να γνωρίσω όσο καλύτερα μπορώ την μόδα και να εξελιχθώ καλύτερα σαν μοντέλο.

Διαβάστε την συνέχεια της συνέντευξης στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ε. Μενεγάκη: Ποζάρει με τον αδερφό της στο σαλόνι του εξοχικού της στην Άνδρο

Η τρυφερή φωτογραφία και οι ευχές για τα γενέθλια του Θοδωρή Μισόκαλου
25/10/2020 - 12:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Φουρέιρα – Μποτία: Έκαναν το επόμενο (και μεγάλο) βήμα στη σχέση τoυς

Το ζευγάρι είναι full in love και δεν το κρύβει!
11/04/2021 - 10:46

Αδάμος Αδάμου: "Δεν υπερηφανεύομαι ότι ήμουν κοντά στα παιδιά μου... δεν ήμουν"

Σήμερα στις 19:10 στον ALPHA Κύπρου, ο Πρόεδρος της Bουλής μιλάει για τη ζωή του
11/04/2021 - 09:05

Αδάμος Αδάμου: “Έκανα το λάθος και δενόμουν με τον άρρωστο… είχε κόστος”

Ποιος είναι ο γιατρός, ο πολιτικός, ο άνθρωπος με Α κεφαλαίο;
10/04/2021 - 10:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νοσούν νεαρότεροι: Τεράστια μείωση κρουσμάτων στις ηλικίες που εμβολιάστηκαν

6 στα 10 κρούσματα την περίοδο 1-10 Απριλίου αφορούσαν άτομα ηλικίας 19-50 ετών

Ζητούν χέρι βοηθείας εδώ και χρόνια: «Η πιο απαίσια μυρωδιά που έχουμε βιώσει»

Συνεχίζεται η δυσοσμία στην Κοφίνου λόγω καύσης και επεξεργασίας ζωικών αποβλήτων

Σε αυτά τα σημεία θα βρίσκονται αύριο οι μονάδες δειγματοληψίας (ΠΙΝΑΚΑΣ)

Μάθε που μπορείς να μεταβείς για να εξεταστείς δωρεάν με rapid τεστ
Ελλάδα

61χρονη στην Ελλάδα κατέληξε 5 μέρες μετά τον εμβολιασμό της με AstraZeneca

Είχε νικήσει τρεις φορές τον καρκίνο-Τι καταγγέλλει ο γιος της και πώς απαντούν οι γιατροί

Νέα επίθεση με καυστικό υγρό σε 25χρονη στην Κυψέλη

Ο δράστης έβαλε βαμβάκια στο πρόσωπο του θύματος εμποτισμένα με άγνωστο υγρό

Αγγίζουν σχεδόν τους 800 οι διασωληνωμένοι ασθενείς με Covid στην Ελλάδα

Ανακοινώθηκαν 1.606 νέα κρούσματα το τελευταίο 24ωρο
Διεθνή

Πυροβολισμοί στο Παρίσι: Τραυματίστηκε σοβαρά 10χρονο κορίτσι

Πιστεύεται ότι στόχος της επίθεσης ήταν ο πατέρας της που οδηγούσε το όχημα

ΕΕ: Ζητά στοιχεία για το AstraZeneca από τα κράτη-μέλη

Ο ΕΜΑ θα αξιολογήσει περαιτέρω το ισοζύγιο οφέλους - κινδύνου

Στο lockdown κι όχι στον εμβολιασμό αποδίδει την μείωση κρουσμάτων ο Τζόνσον

Δεν βλέπει λόγο, για την ώρα, να αλλάξει ο οδικός χάρτης εξόδου από τα περιοριστικά μέτρα

tv news

Η Ηλιάνα είναι πλέον αποφασισμένη να εκδικηθεί τον Οδυσσέα...

«8 Λέξεις» Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου κύκλου
Alpha TV Κύπρου

Δημήτρης και Παύλος αποκαλύπτουν στην Αθηνά την ταυτότητα της Αγγελικής...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 13/04/2021 - 17:30DEAL