Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο: Τα τρυφερά λόγια στο σύντροφό της και πότε θα ντυθεί...νυφούλα

Ο έρωτας δεν κρύβεται...

Ο λόγος για την όμορφη και πρώην παίκτρια του '"Νext top model",  Εβελίνα Σκίτσκο και τον ταλαντούχο και σέξι ποδοσφαιριστή, Ευγένιο Αντωνίου. 

Η Εριλένα Πελαγία και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" έβαλαν το γνωστό μοντέλο να τρέξει και να απαντήσει σε σύντομες ερωτήσεις για την σχέση της.

 

Η ίδια, ερωτευμένη και ειλικρινής αποκάλυψε ότι είναι ένα χρόνο σε σχέση με τον Ευγένιο, ότι γνωριζόντουσαν από πριν και ήταν φίλοι αλλά απάντησε και αν θα παντρευτεί σύντομα (αναφέροντας πότε θα ήθελε να ντυθεί νυφούλα) καθώς και πως τον αποκαλεί χαϊδευτικά.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

O Σάββας Πούμπουρας έκατσε στο πάνελ της Αριστοτέλους και ξεκίνησε τα...προξενιά

Η απρόσμενη "εισβολή" και η ξεκαρδιστική συζήτηση για τα μεγέθη!
18/11/2019 - 17:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εβελίνα Σκίτσκο: Το πρώτο μπάνιο και οι...εντυπωσιακές αναλογίες της (ΦΩΤΟ)

Ποζάρει στη παραλία μόνο με το μπικίνι και καλωσορίζει το φετινό καλοκαίρι
18/05/2020 - 11:33

Eβελίνα Σκίτσκο: Η κόρη της έγινε 2 χρονών και το...γιορτάζει (ΦΩΤΟ)

Η γλυκιά φωτογραφία μαμάς - κόρης - νονάς και το πάρτυ έκπληξη με θέμα την...Miney Mouse
27/12/2019 - 15:06

Eβελίνα Σκίτσκο–Ευγένιος Αντωνίου: Ρομαντικό ταξίδι στην Κωνσταντινούπολη (ΦΩΤΟ)

Η εξόρμηση του ζευγαριού εν όψει εορτών, οι βόλτες στα δρομακια της πολης και ο.."Saltbae"
23/12/2019 - 16:21

Εβελίνα Σκίτσκο: Το bullying και ο έρωτας με τον...ποδοσφαιριστή

"Δεν ήμουν ποτέ η ωραία του σχολείου" Η σχέση με τον πατέρα της κόρης της και ο...Ευγένιος
16/12/2019 - 14:26

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τσιούτης: Δεν θα ανησυχούσα να ταξιδέψω στην Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Καθησυχάζει τους Κύπριους που έχουν ή σκέφτονται να κάνουν εκεί τις διακοπές τους

"Βροχή" οι καταγγελίες των Aρχών σε πολίτες και υποστατικά (BINTEO)

Σαρωτικοί οι έλεγχοι της Αστυνομίας - Πιο σύνηθες αδίκημα αυτό της μη χρήσης μάσκας

"Ματώνει" η Αγία Νάπα: Τουρίστες με το... σταγονόμετρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Η αύξηση κρουσμάτων έφερε νέο κύκλο ακυρώσεων στα ξενοδοχεία της περιοχής
Ελλάδα

Ελλάδα και Τουρκία αρχίζουν στις 24 Αυγούστου διερευνητικές επαφές

Ίσως να υπάρξουν ορισμένες προσαρμογές στην ελληνική ομάδα των συνομιλιών

Εβδομήντα επτά κρούσματα στην Ελλάδα και δυο νέοι θάνατοι

Μόνο τα οκτώ εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Έλληνας Υπουργός Τουρισμού: Λανθασμένη η απόφαση της Κύπρου για την Ελλάδα

"Είναι μια απόφαση την οποία δεν κατανοώ...δεν ξέρω σε ποια κριτήρια ακριβώς στηρίχτηκε"
Διεθνή

Κανένας νέος θάνατος από κορωνοϊό στην Πορτογαλία για πρώτη φορά από τον Μάρτιο

Πάνω από 18 εκατομμύρια επιβεβαιωμένα κρούσματα παγκοσμίως

Π.Ο.Υ: Πιθανό να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για τον Covid 19

"Ο δρόμος προς την κανονικότητα θα είναι μακρύς"

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 04/08/2020 - 06:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ