Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο: Τα τρυφερά λόγια στο σύντροφό της και πότε θα ντυθεί...νυφούλα

Ο έρωτας δεν κρύβεται...

Ο λόγος για την όμορφη και πρώην παίκτρια του '"Νext top model",  Εβελίνα Σκίτσκο και τον ταλαντούχο και σέξι ποδοσφαιριστή, Ευγένιο Αντωνίου. 

Η Εριλένα Πελαγία και η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" έβαλαν το γνωστό μοντέλο να τρέξει και να απαντήσει σε σύντομες ερωτήσεις για την σχέση της.

 

Η ίδια, ερωτευμένη και ειλικρινής αποκάλυψε ότι είναι ένα χρόνο σε σχέση με τον Ευγένιο, ότι γνωριζόντουσαν από πριν και ήταν φίλοι αλλά απάντησε και αν θα παντρευτεί σύντομα (αναφέροντας πότε θα ήθελε να ντυθεί νυφούλα) καθώς και πως τον αποκαλεί χαϊδευτικά.

Δείτε το σχετικό βίντεο

Επόμενο άρθρο

O Σάββας Πούμπουρας έκατσε στο πάνελ της Αριστοτέλους και ξεκίνησε τα...προξενιά

Η απρόσμενη "εισβολή" και η ξεκαρδιστική συζήτηση για τα μεγέθη!
18/11/2019 - 17:37

ΣχετικέςΕιδήσεις

Εβελίνα Σκίτσκο-Ευγένιος Αντωνίου: Ο έρωτας και το τρυφερό φιλί στο... ασανσέρ

Η φωτοφραφία στα social media και το γλυκό στιγμιότυπο
19/10/2019 - 17:26

Εβελίνα Σκίτσκο: Full in loved με τον ποδοσφαιριστή...Ευγένιο Αντωνίου (ΦΩΤΟ)

Οι χαλαρές στιγμές του ζευγαριού και όλες οι λεπτομέρειες
06/10/2019 - 13:12

Η Εβελίνα Σκίτσκο μιλά για τη σχέση της με γνωστό Κύπριο ποδοσφαιριστή

Η συγκατοίκηση, ο γάμος και τα τρυφερά λόγια για τον Ευγένιο Αντωνίου!
12/06/2019 - 11:10

Νέος έρωτας στην showbiz- Η Εβελίνα Σκίτσκο μαζί με...γνωστό ποδοσφαιριστή(ΦΩΤΟ)

Η ρομαντική φωτογραφία στην Ακρόπολη και ο άνθρωπος που την κάνει να χαμογελά
11/04/2019 - 17:35

Εβελίνα Σκίτσκο: "Με τον βιολογικό μου πατέρα δεν έχω επαφή. Μας άφησε..."

Η εξομολόγηση για τα δύσκολα παιδικά χρόνια και τη σχέση με τον πατέρα της
11/04/2019 - 10:39

Εβελίνα Σκίτσκο: Μιλά πρώτη φορά για τον πατέρα της

Οι δύσκολες στιγμές που πέρασε μετά τον χωρισμό της αλλά και η σχέση με τον πατέρα της...
01/02/2019 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καθίζηση δρόμου στην επαρχία Λεμεσού λόγω κακοκαιρίας

Κλειστός ο δρόμος Ακρούντας - Διερώνας για όλα τα οχήματα

Επί ποδός η Πυροσβεστική λόγω κακοκαιρίας με επιχειρήσεις σε Λάρνακα και Αυγόρου

Δέκα οχήματα εγκλωβίστηκαν σε πλημμυρισμένους δρόμους

Θύμα διαρρηκτών έπεσε ο πρόεδρος του Απόλλωνα

Άρον άρον αποχώρησε ο Νίκος Κίρζης από το Τσίρειο Στάδιο
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες έπειτα από 13 χρόνια για απόπειρα ανθρωποκτονίας

Κατάφερνε να παραμένει ασύλληπτος όλα αυτά τα χρόνια

Μητέρα και παιδί πήδηξαν από μπαλκόνι για να σωθούν από τις φλόγες (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλη πυρκαγιά σε οικία στην Κέρκυρα - Τουλάχιστον δυο τραυματίες
Διεθνή

Μαγικά Χριστούγεννα από τη Μόσχα στην... Αλάσκα (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένας Άγιος Βασίλης βουτάει σε ενυδρείο για καλό σκοπό

Λονδίνο: Οι αντιδράσεις Κύπριων και Ελλαδιτών στην εκλογή Τζόνσον (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κάμερα του «ALPHA» βρέθηκε στους δρόμους της Βρετανικής πρωτεύουσας

Χρησιμοποίησαν τοξικά υλικά σε εκδήλωση για την κλιματική αλλαγή (ΦΩΤΟ)

Το χημικό, σύμφωνα με οδηγίες, πρέπει να διατηρείται σε κλειστά δοχεία απορριμάτων

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 07:0024 ΩΡΕΣ