Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο:"Είδα ένα άλλο μωρό όταν γύρισα. Ένιωσα πολύ περίεργα.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Εβελίνα Σκίτσκο. Το μοντέλο που έγινε γνωστό από τη συμμετοχή του σε ελλαδικό ριάλιτι μοντέλων μίλησε μεταξύ άλλων για την εμπειρία της στο ριάλιτι μοντέλων αλλά και για τα μελλοντικά της σχέδια.

Για την απόφαση της να λάβει μέρος στο συγκεκριμένο ριάλιτι και την εμπειρία της μέσα στο παιχνίδι μακριά από την κόρη της δήλωσε:

Η αλήθεια είναι ότι επειδή ασχολούμαι τα τελευταία 7 χρόνια έπρεπε να κάνω κάτι άλλο για να με βοηθήσει να βγω έξω. Ήθελα να πάω Ελλάδα, Ευρώπη. Είχα πολλούς ενδοιασμούς για το παιχνίδι και με το που πέρασα στις οντισιόν ήμουν σίγουρη ότι δεν θα πάω γιατί είχα λείψει 3 μέρες και μου είχε λείψει πολύ η μικρή.

Είδα ένα άλλο μωρό όταν γύρισα... Ένιωσα πολύ περίεργα και τα έβαλα με τον εαυτό που έλειπα. Για δυο εβδομάδες ήμουν κλεισμένη σπίτι. Εκείνες τις δυο εβδομάδες σκεφτόμουν μόνο την εμπειρία στο παιχνίδι. Στη αρχή είσαι λίγο κομπλαρισμένος. Είχα προτάσεις για δουλειά αλλά έλεγα όχι. τώρα μπορώ να διεκδικήσω πολλά.

εβελινα

Όσον αφορά τα μελλοντικά της σχέδια η Εβελίνα αποκάλυψε ότι έχει υπογράψει συμβόλαιο με την γνωστή booker μοντέλων, Έλενα Χριστοπούλου ωστόσο η βάση της θα είναι στην Κύπρο με την ίδια να δηλώνει:

Εγώ θα προσπαθήσω να βγω έξω και να κάνω όσα πιο πολλά πράγμα μπορώ και μετά να επιστρέψω πίσω. Με έχει αναλάβει η Έλενα Χριστοπούλου. Θα ζω Κύπρο και απλά θα ταξιδεύω λίγες μέρες και θα έρχομαι πίσω.

Η Εβελίνα δήλωσε ότι δεν απογοητεύτηκε καθόλου που δεν πήρε την πρωτιά ενώ για το γεγονός που έκλαιγε συνέχεια και σχολιάστηκε έντονα ανέφερε:

Δεν απογοητεύτηκα καθόλου που δεν βγήκα πρώτη. Τον σκοπό μου τον είχα εκπληρώσει οπότε δεν με ένοιαζε.

Έκλαιγα πολύ. Ήταν ο δικός μου τρόπος να βγάζω την πίεση από μέσα μου και να νιώθω καλύτερα. Γενικά είμαι πολύ ευαίσθητη αλλά στο παιχνίδι το παράκανα. Όταν έβλεπα το παιχνίδι έλεγα «τι κάνεις ρε Εβελίνα, πάλι κλαις;»

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Εβελίνας στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Η Google… «πέθανε» τον Νίνο! (ΦΩΤΟ)

Ο χαμός και το μπέρδεμα που ξέσπασε στο διαδίκτυο με την είδηση «θανάτου» του Νίνο
08/01/2019 - 16:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντωνία Χαραλάμπους: Η σχέση εξ αποστάσεως και οι δυσκολίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον λόγο που τερματίστηκε η ραδιοφωνική της εκπομπή
14/01/2019 - 17:47

Χρήστος Γρηγοριάδης:Το περιστατικό με θεατή κατά τη διάρκεια παράστασης(ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που αποφάσισε φέτος να κάνει ένα βήμα πίσω στα επαγγελματικά του
10/01/2019 - 17:47

Γιώργος Κυριάκου:Η πρώτη συνέντευξη και η αποκάλυψη για την προσωπική του ζωή!

Η "Φαμίλια", το γυμνό στο θέατρο και το μειονέκτημά του
02/01/2019 - 18:33

H Δανάη Παππά "ξεκαθαρίζει" αν είναι σε σχέση με τον Στέφανο Μιχαήλ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η σειρά, ο χωρισμός της και οι φήμες για το όνομά της...
02/01/2019 - 17:18

Δείτε τα δώρα του "Secret Santa" που αντάλλαξε η εκπομπή της Αριστοτέλους(ΦΩΤΟ)

Τι δώρο δέχθηκε η Χριστιάνα Αριστοτέλους αλλά και τί αντάλλαξε η υπόλοιπη ομάδα;
29/12/2018 - 10:54

Μαρίνος Κόνσολος:"Θα κινηθώ νομικά εναντίον περιοδικού"-Όσα αποκάλυψε...(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την προσωπική του ζωή και τα ακραία πράγματα που έκανε για μια σχέση...
28/12/2018 - 17:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μετασχηματιστής της ΑΗΚ αποκόπηκε και έπεσε σε γκρεμό

Πάσσαλοι ξεριζώθηκαν, ξένα αντικείμενα έπεσαν στις γραμμές της ΑΗΚ λόγω των σφοδρών ανέμων

Τι λένε οι Κύπριοι για την εξυπηρέτηση τους στα ταχυδρομεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έδειξε έρευνα του Πανεπιστημιακού Κέντρου Ερευνών Πεδίου

Κατέβηκε από το λεωφορείο και άφησε την 10χρονη κόρη της μόνη της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 10χρονο κοριτσάκι εντοπίστηκε να περιπλανιέται μονάχο του στους δρόμους της Λεμεσού
Ελλάδα

Πιθανόν την άλλη βδομάδα ενώπιον Βουλής η συμφωνία των Πρεσπών

Άγρια μάχη στη διαδικασία για να κερδίσει ψήφο εμπιστοσύνης ο Πρωθυπουργός

Νεκρός κρατούμενος στις Φυλακές Κορυδαλλού μετά από συμπλοκή

Του επιτέθηκαν με αυτοσχέδιο μαχαίρι μπροστά στα μάτια των σοφρωνιστικών υπαλλήλων

Τα καθημερινά καψώνια και οι εξευτελισμοί που ανεχόταν ο Βαγγέλης Γιακουμάκης

Συγκλονίζουν τα περιστατικά που περιλαμβάνει το κατηγορητήριο για την υπόθεση
Διεθνή

Σεισμική δόνηση μεγέθους 6,6 βαθμών στα Βανουάτου

Δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι μετά τον σεισμό

Πανηγυρισμοί έξω από τη Βουλή των Κοινοτήτων για την ήττα του Brexit (ΒΙΝΤΕΟ)

Η στιγμή που ανακοινώνεται το αποτέλεσμα της καταψήφισης της συμφωνίας

Τα έξι πιθανά σενάρια μετά την απόρριψη της συμφωνίας για Brexit

Τι ακολουθεί της συντριπτικής ήττας της Βρετανίδας Πρωθυπουργού;

tv news

Η Τατιάνα «συγκρούεται» με τον Τόνυ και του δίνει τη χαριστική βολή...

Χειροπέδες στον Νικόλα και τον Χάρη «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα μαθαίνει από τον Κωστή ότι ο Μηνάς παίζει διπλό παιχνίδι στην εταιρεία

Ο Αντρέας για την εγκυμοσύνη της Ρένας... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 16/01/2019 - 06:10ΤΑ ΜΑΥΡΑ ΜΑΘΚΙΑ