Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο:"Είδα ένα άλλο μωρό όταν γύρισα. Ένιωσα πολύ περίεργα.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Εβελίνα Σκίτσκο. Το μοντέλο που έγινε γνωστό από τη συμμετοχή του σε ελλαδικό ριάλιτι μοντέλων μίλησε μεταξύ άλλων για την εμπειρία της στο ριάλιτι μοντέλων αλλά και για τα μελλοντικά της σχέδια.

Για την απόφαση της να λάβει μέρος στο συγκεκριμένο ριάλιτι και την εμπειρία της μέσα στο παιχνίδι μακριά από την κόρη της δήλωσε:

Η αλήθεια είναι ότι επειδή ασχολούμαι τα τελευταία 7 χρόνια έπρεπε να κάνω κάτι άλλο για να με βοηθήσει να βγω έξω. Ήθελα να πάω Ελλάδα, Ευρώπη. Είχα πολλούς ενδοιασμούς για το παιχνίδι και με το που πέρασα στις οντισιόν ήμουν σίγουρη ότι δεν θα πάω γιατί είχα λείψει 3 μέρες και μου είχε λείψει πολύ η μικρή.

Είδα ένα άλλο μωρό όταν γύρισα... Ένιωσα πολύ περίεργα και τα έβαλα με τον εαυτό που έλειπα. Για δυο εβδομάδες ήμουν κλεισμένη σπίτι. Εκείνες τις δυο εβδομάδες σκεφτόμουν μόνο την εμπειρία στο παιχνίδι. Στη αρχή είσαι λίγο κομπλαρισμένος. Είχα προτάσεις για δουλειά αλλά έλεγα όχι. τώρα μπορώ να διεκδικήσω πολλά.

εβελινα

Όσον αφορά τα μελλοντικά της σχέδια η Εβελίνα αποκάλυψε ότι έχει υπογράψει συμβόλαιο με την γνωστή booker μοντέλων, Έλενα Χριστοπούλου ωστόσο η βάση της θα είναι στην Κύπρο με την ίδια να δηλώνει:

Εγώ θα προσπαθήσω να βγω έξω και να κάνω όσα πιο πολλά πράγμα μπορώ και μετά να επιστρέψω πίσω. Με έχει αναλάβει η Έλενα Χριστοπούλου. Θα ζω Κύπρο και απλά θα ταξιδεύω λίγες μέρες και θα έρχομαι πίσω.

Η Εβελίνα δήλωσε ότι δεν απογοητεύτηκε καθόλου που δεν πήρε την πρωτιά ενώ για το γεγονός που έκλαιγε συνέχεια και σχολιάστηκε έντονα ανέφερε:

Δεν απογοητεύτηκα καθόλου που δεν βγήκα πρώτη. Τον σκοπό μου τον είχα εκπληρώσει οπότε δεν με ένοιαζε.

Έκλαιγα πολύ. Ήταν ο δικός μου τρόπος να βγάζω την πίεση από μέσα μου και να νιώθω καλύτερα. Γενικά είμαι πολύ ευαίσθητη αλλά στο παιχνίδι το παράκανα. Όταν έβλεπα το παιχνίδι έλεγα «τι κάνεις ρε Εβελίνα, πάλι κλαις;»

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Εβελίνας στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Η Google… «πέθανε» τον Νίνο! (ΦΩΤΟ)

Ο χαμός και το μπέρδεμα που ξέσπασε στο διαδίκτυο με την είδηση «θανάτου» του Νίνο
08/01/2019 - 16:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Η Εβελίνα Σκίτσκο μιλά για τη σχέση της με γνωστό Κύπριο ποδοσφαιριστή

Η συγκατοίκηση, ο γάμος και τα τρυφερά λόγια για τον Ευγένιο Αντωνίου!
12/06/2019 - 11:10

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο 45χρονος Άγγελος ελλείπει από το χώρο διαμονής του στη Λευκωσία

Τη βοήθεια του κοινού για τον εντοπισμό του ζητά η Αστυνομία

Ώρες αγωνίας για τον 20χρονο Λάμπη (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Παράταση ζωής για τα περίφημα "Παλάτια" της Αγίας Νάπας (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Κίνδυνος κατάρρευσης για το πολυφωτογραφημένο αξιοθέατο του τουριστικού θερέτρου
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Εκτός της κούρσας διαδοχής της Τερέζα Μέι ο Σατζίντ Τζαβίντ

Ο Μπόρις Τζόνσον συνεχίζει να είναι το φαβορί για την πρωθυπουργία της Βρετανίας

Το νησί της Νορβηγίας που θέλει να καταργήσει το χρόνο

Εκεί που η ώρα δεν έχει καμία σημασία, ακόμα και τα ξημερώματα

Οι ΗΠΑ επιβεβαιώνουν την κατάρριψη αμερικανικού drone από ιρανικό βλήμα

Μετά τον Κόλπο του Ομάν, νέο περιστατικό στο Στενό του Ορμούζ

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 17:40DEAL