Ψυχαγωγία

Εβελίνα Σκίτσκο:"Είδα ένα άλλο μωρό όταν γύρισα. Ένιωσα πολύ περίεργα.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η Εβελίνα Σκίτσκο. Το μοντέλο που έγινε γνωστό από τη συμμετοχή του σε ελλαδικό ριάλιτι μοντέλων μίλησε μεταξύ άλλων για την εμπειρία της στο ριάλιτι μοντέλων αλλά και για τα μελλοντικά της σχέδια.

Για την απόφαση της να λάβει μέρος στο συγκεκριμένο ριάλιτι και την εμπειρία της μέσα στο παιχνίδι μακριά από την κόρη της δήλωσε:

Η αλήθεια είναι ότι επειδή ασχολούμαι τα τελευταία 7 χρόνια έπρεπε να κάνω κάτι άλλο για να με βοηθήσει να βγω έξω. Ήθελα να πάω Ελλάδα, Ευρώπη. Είχα πολλούς ενδοιασμούς για το παιχνίδι και με το που πέρασα στις οντισιόν ήμουν σίγουρη ότι δεν θα πάω γιατί είχα λείψει 3 μέρες και μου είχε λείψει πολύ η μικρή.

Είδα ένα άλλο μωρό όταν γύρισα... Ένιωσα πολύ περίεργα και τα έβαλα με τον εαυτό που έλειπα. Για δυο εβδομάδες ήμουν κλεισμένη σπίτι. Εκείνες τις δυο εβδομάδες σκεφτόμουν μόνο την εμπειρία στο παιχνίδι. Στη αρχή είσαι λίγο κομπλαρισμένος. Είχα προτάσεις για δουλειά αλλά έλεγα όχι. τώρα μπορώ να διεκδικήσω πολλά.

εβελινα

Όσον αφορά τα μελλοντικά της σχέδια η Εβελίνα αποκάλυψε ότι έχει υπογράψει συμβόλαιο με την γνωστή booker μοντέλων, Έλενα Χριστοπούλου ωστόσο η βάση της θα είναι στην Κύπρο με την ίδια να δηλώνει:

Εγώ θα προσπαθήσω να βγω έξω και να κάνω όσα πιο πολλά πράγμα μπορώ και μετά να επιστρέψω πίσω. Με έχει αναλάβει η Έλενα Χριστοπούλου. Θα ζω Κύπρο και απλά θα ταξιδεύω λίγες μέρες και θα έρχομαι πίσω.

Η Εβελίνα δήλωσε ότι δεν απογοητεύτηκε καθόλου που δεν πήρε την πρωτιά ενώ για το γεγονός που έκλαιγε συνέχεια και σχολιάστηκε έντονα ανέφερε:

Δεν απογοητεύτηκα καθόλου που δεν βγήκα πρώτη. Τον σκοπό μου τον είχα εκπληρώσει οπότε δεν με ένοιαζε.

Έκλαιγα πολύ. Ήταν ο δικός μου τρόπος να βγάζω την πίεση από μέσα μου και να νιώθω καλύτερα. Γενικά είμαι πολύ ευαίσθητη αλλά στο παιχνίδι το παράκανα. Όταν έβλεπα το παιχνίδι έλεγα «τι κάνεις ρε Εβελίνα, πάλι κλαις;»

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη της Εβελίνας στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

Η Google… «πέθανε» τον Νίνο! (ΦΩΤΟ)

Ο χαμός και το μπέρδεμα που ξέσπασε στο διαδίκτυο με την είδηση «θανάτου» του Νίνο
08/01/2019 - 16:26

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Βερόνικα ζούσε για χρόνια τη σωματική βία στην οικογένεια της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που έστειλε σε όλες τις γυναίκες που βιώνουν την ίδια κατάσταση και φοβούνται
18/03/2019 - 17:37

Χριστόφορος Χριστοφόρου: "Μου έτυχε να παίξω σε θέατρο με οκτώ θεατές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για την ταινία "Βουράτε Γειτόνοι" λίγες μέρες πριν την πρεμιέρα
17/03/2019 - 16:46

Άλεξ Παναγή: "Η Φουρέιρα έχει μέτρια φωνή. Δεν είναι και η Αλεξίου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε στο "Με αγάπη Χριστιάνα" για την πορεία του και τη φετινή μας συμμετοχή
14/03/2019 - 18:17

He is back! Ο Πάμπος Σιαούνας θέλει να βαφτίσει τον γιο της Αριστοτέλους!-ΒΙΝΤΕΟ

Η on air πρόταση, η απάντηση της Χριστιάνας και οι απίστευτες ατάκες του
14/03/2019 - 17:54

Υρώ Μανέ: «Είναι δύσκολο να μπορέσεις να συνυπάρξεις με ανθρώπους στη δουλειά»

Όσα αποκάλυψε στην Αριστοτέλους η γνωστή ηθοποιός
06/03/2019 - 18:07

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αισθητή και στη Λεμεσό η σεισμική δόνηση βορειοανατολικά της Πάφου (ΦΩΤΟ)

Το φαινόμενο παρακολουθείται από το Σεισμολογικό Κέντρο του Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης

Της είπε ότι θα την πάει σπίτι της, την ξεμονάχιασε και τη λήστεψε

Χειροπέδες σε 33χρονο που φέρεται να επιτέθηκε σε γυναίκα με ψαλίδι

Γκανγκστερική καταδίωξη...ανήλικου με προειδοποιητικούς πυροβολισμούς στην Πάφο

Προσπάθησε να χτυπήσει με το αυτοκίνητο αστυνομικό που το κυνηγούσε με μοτοσικλέτα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 09:30DEAL