Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου: Αποκαλύπτει τι την γοήτευσε στον σύντροφο της!

Πιο ευτυχισμένη από ποτέ είναι αυτή την περίοδο η Έβελυν Καζαντζόγλου καθώς διανύει μια από τις καλύτερες τις φάσεις τόσο προσωπικά όσο και επαγγελματικά. Το όμορφο μοντέλο σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Omikron και τον δημοσιογράφο Γιώργο Πράσινο, μίλησε ανάμεσα σε άλλα για τον σύντροφο της, Τζώρτζ Παπακώστα και πως αντιμετωπίζουν το γεγονός ότι ταξιδεύουν και οι δυο συνεχώς. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη: 

Λέγοντας «εκείνος», διανύεις σίγουρα μια από τις όμορφες φάσεις στην προσωπική σου ζωή. Είσαι ζευγάρι με τον chef Γιώργο Παπακώστα…

Πράγματι. Έχουμε βρει τους ρυθμούς μας. Από την αρχή, όπως ξεκινήσαμε να βγαίνουμε, ξέραμε και οι δύο ότι έχουμε ζόρικα προγράμματα. Ο Γιώργος είχε μόλις ανοίξει το μαγαζί του, εγώ ήμουν στη Ρώμη για δουλειά… Άρα και οι δύο, με το «καλημέρα», ξέραμε τι είχαμε να αντιμετωπίσουμε. Οπότε, το μετράς στο μυαλό σου, σκέφτεσαι αν μπορεί να συμβεί και να εξελιχθεί σε σχέση αυτός ο ωραίος ενθουσιασμός που ζεις. Προφανώς η δική μας απόφαση ήταν θετική.

Τι σε γοήτευσε στον Γιώργο;

Σε πρώτη φάση, μου άρεσε το γεγονός ότι έπαιρνε πρωτοβουλίες. Και για εμένα, που έχω πολύ τον έλεγχο της ζωής μου, το εκτιμώ όταν κάποιος παίρνει μια απόφαση για μένα, το να μην έχω να σκεφτώ εγώ για κάτι. Αργότερα, είδα ότι ο Γιώργος είναι πολύ καλή ψυχή, ένα πολύ καλό παιδί. Και δεν είναι κάτι που το λέω μόνο εγώ, αντιλαμβάνομαι πως πολύς κόσμος σκέφτεται έτσι για εκείνον. Και με συγκινεί πολύ.

Τι απολαμβάνετε να κάνετε μαζί;

Με την κούραση που μας διέπει, το να κάτσουμε στον καναπέ και να δούμε τη σειρά μας -τώρα βλέπουμε το «Black List»- είναι απόλαυση.

Επόμενο άρθρο

Δούκισσα Νομικού: Ο λόγος που αποφάσισε να απέχει από την τηλεόραση (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την απόφαση της, τον γιο της και την γνωριμία με τον σύζυγο της
19/06/2019 - 08:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Party στην πισίνα για Πέτρο - Βάλια και η εκθαμβωτική... Έβελυν (ΦΩΤΟ)

Η παρέα που βρέθηκε μαζί με το ζευγάρι και οι φωτογραφίσεις
24/05/2020 - 10:50

Η Kαζαντζόγλου ως παραδοσιακή νοικοκυρά δεν είναι αυτό που...φαντάζεσαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό στιγμιότυπο και η εναλλακτική αμφίεση ως μοντέρνα δούλα και κυρά
01/04/2020 - 12:20

Το εντυπωσιακό outfit της Έβελυν Καζαντζόγλου που "ζήλεψε" η...Νέα Υόρκη (ΦΩΤΟ)

Ποιός Κύπριος σχεδιαστής μόδας κρύβεται πίσω από το custom - made κοστούμι;
10/02/2020 - 17:50

Οριστικός ο χωρισμός της Έβελυν Καζαντζόγλου και του Τζωρτζ Παπακώστα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η επιβεβαίωση του χωρισμού και όλες οι λεπτομέρειες
04/09/2019 - 16:40

Τίτλοι τέλους στη σχέση της Έβελυν Καζαντζόγλου και του Τζώρτζ Παπακώστα

Το ζευγάρι απόφασισε να τραβήξει χωριστούς δρόμους
04/09/2019 - 09:53

"Κόλαση" η Έβελυν Καζαντζόγλου στην αμμουδιά της Μυκόνου(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει και μας δείχνει τα προσόντά της...
23/07/2019 - 15:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Φοβούνται τον Δεκαπενταύγουστο και τα οικογενειακά τραπέζια οι επιδημιολόγοι

Έκκληση προς τους πολίτες να τηρήσουν τα μέτρα από το Δρ. Πέτρο Καραγιάννη

Σύνδεσμος Θαλάσσιων Αθλημάτων: Κινδυνεύουν οι επιχειρήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Πραγματοποίησαν διαμαρτυρία έξω από τα Υπουργεία Οικονομικών και Εσωτερικών

Έκρηξη χημικών στη Λεμεσό: Από θαύμα δεν θρηνήσαμε θύματα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην ατμόσφαιρα απελευθερώθηκαν τοξικά σωματίδια, ενώ η περιοχή εκκενώθηκε άμεσα
Ελλάδα

Συγκλονισμός για το θάνατο του Γιώργου Λιβέρα στις φονικές πλημμύρες της Εύβοιας

Δεκάδες κατεστραμμένα σπίτια - Τι λέει ο άνδρας της ΕΜΑΚ που έσωσε ένα μωράκι

126 νέα κρούσματα στην Ελλάδα και ένας νέος θάνατος

Τα δέκα εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας - Τα έκτακτα μέτρα της ελλ. κυβέρνησης
Διεθνή

ΗΠΑ: Λεηλασίες και πυροβολισμοί σε συνοικία με πολυτελή καταστήματα στο Σικάγο

Τουλάχιστον 13 αστυνομικοί έχουν τραυματιστεί - Δεκάδες συλλήψεις

Φωτογραφίες από το Oruc Reis και τα πολεμικά πλοία που το συνοδεύουν

"Οι τουρκικές ένοπλες δυνάμεις έχουν λάβει όλα τα απαραίτητα μέτρα" αναφέρει το ΥΠΑΜ

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 11/08/2020 - 01:00ΥΠΕΡΟΧΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑ