Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου:Η σύγκριση με τη Χριστιάνα και η τηλεοπτική επιστροφή-ΒΙΝΤΕΟ

Η Έβελυν Καζαντζόγλου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Το γνωστό μοντέλο-παρουσιάστρια και fashion blogger, αποκάλυψε την ηλικία της και αναφέρθηκε στα νέα δεδομένα στη ζωή της.

Είμαι 31 χρονών. Μεγάλωσα για μοντέλο και πια κάνω επιλεκτικές δουλειές. 

Αν θέλεις να λέγεσαι blogger πρέπει να έχεις ένα blog και να μιλάς και να δείχνεις μόδα. Έκανα δεκατρία χρόνια ραδιόφωνο, έκανα τηλεόρασα, μόντελινγκ. Δεν ξέφυγα ποτέ όμως από την μόδα. 

Ήμουν πάντα με πολύ καλές ομάδες. Αρκετά "παλαβοί" για να είμαστε όλοι αγαπημένοι στο ίδιο περιβάλλον. Κάποιοι είπαν ότι τα ανδρικά καλλιστεία δεν ήταν επιτυχημένα. Εγώ περνούσα μια χαρα και αγνοούσα τι έλεγαν. Δεν ήξερα τί σημαίνει ανταγωνισμός και άρχισε η σύγκριση μαζί σου γιατί είμασταν και οι δυο ξανθιές που παρουσιάζαμε καλλιστεία. Δεν το ξέρω αυτό και γιατί να συγκριθώ με μια κοπέλα που το κάνει τόσο καλά.Μου άρεσε που το ξεπέρασα γρήγορα και να κάνω το δικό μου το κομμάτι.

Ναι, σύντομα θα κάνουμε κάτι τηλεοπτικά και θα σας αρέσει πάρα πολύ. Είμαι ενθουσιασμένη και φέτος έγιναν ακριβώς όπως τα είχα οραματιστεί.

Τον πατέρα μου τον βλέπω πολύ σπάνια. Αλλά το έχω συνηθίσει. Με είδε τρεις μήνες μετά την γέννηση μου. Ταξοδεύει πάρα πολύ και η μητέρα μου φρόντισε να παραμείνει η πατρική φιγούρα, να τον αγαπώ και να τον σέβομαι.

Δείτε όσα είπε για την μόδα και όλη την συνέντευξη που έδωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους

 

Επόμενο άρθρο

Ο Ρονάλντο... παντρεύεται - Η πρόταση γάμου και τα πανάκριβα δαχτυλίδια!(ΦΩΤΟ)

Θα το πάρει το κορίτσι! Η επισημοποίηση και όλες οι λεπτομέρειες...
15/11/2018 - 14:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Κόλαση" η Έβελυν Καζαντζόγλου στην αμμουδιά της Μυκόνου(ΦΩΤΟ)

Ποζάρει και μας δείχνει τα προσόντά της...
23/07/2019 - 15:13

Έβελυν Καζαντζόγλου: Αποκαλύπτει τι την γοήτευσε στον σύντροφο της!

Τα ζόρικα προγράμματα, τα ταξίδια και πως το διαχειρίζονται
19/06/2019 - 09:16

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα
04/06/2019 - 17:06

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μιλά για τη σχέση με τον Τζωρτζ Παπακώστα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που γνωρίστηκαν και πόσο καιρό είναι μαζί
02/05/2019 - 14:04

Έβελυν Καζαντζόγλου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός το ζευγάρι
22/02/2019 - 09:28

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεκρή ανασύρθηκε από τα συντρίμμια του οχήματος 72χρονη μοναχή (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Σε κρίσιμη κατάσταση η συνοδηγός - Έρευνες για τα αίτια της νέας τραγωδίας

Έρευνες από αέρα, θάλασσα και στεριά για τον εντοπισμό του 44χρονου Πολωνού

Βούτηξε στη θάλασσα και έκτοτε τα ίχνη του αγνοούνται

Άφαντος για 7η μέρα ο 33χρονος Γιώργος Αγγελίνας (ΦΩΤΟ)

Νέα έκκληση της Αστυνομίας για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής

Τραγωδία στον Πόρο: Ανθρώπινο λάθος ή μηχανική βλάβη;

Εν αναμονή του πορίσματος της Επιτροπής Διερεύνησης Αεροπορικών Ατυχημάτων

"Το έβλεπαν να πετά χαμηλά και φώναζαν για να το δείξουν στα παιδιά τους" (VID)

Συγκλονιστική μαρτυρία δημοσιογράφου για την μοιραία πτώση του ελικοπτέρου στον Πόρο
Διεθνή

Εμπόριο, οικονομία και επενδύσεις στη συνάντηση Πούτιν - Νιινίστο

Επίσκεψη εργασίας στο Ελσίνκι πραγματοποιεί ο Ρώσος Πρόεδρος

Ρομπότ ταξιδεύει στη θέση του κυβερνήτη σε διαστημικό σκάφος

Ονομάζεται Skybot F-850 και αποτελεί την πλέον μοντέρνα έκδοση ρωσικών ρομπότ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 21/08/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ