Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου:Η σύγκριση με τη Χριστιάνα και η τηλεοπτική επιστροφή-ΒΙΝΤΕΟ

Η Έβελυν Καζαντζόγλου βρέθηκε καλεσμένη στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Το γνωστό μοντέλο-παρουσιάστρια και fashion blogger, αποκάλυψε την ηλικία της και αναφέρθηκε στα νέα δεδομένα στη ζωή της.

Είμαι 31 χρονών. Μεγάλωσα για μοντέλο και πια κάνω επιλεκτικές δουλειές. 

Αν θέλεις να λέγεσαι blogger πρέπει να έχεις ένα blog και να μιλάς και να δείχνεις μόδα. Έκανα δεκατρία χρόνια ραδιόφωνο, έκανα τηλεόρασα, μόντελινγκ. Δεν ξέφυγα ποτέ όμως από την μόδα. 

Ήμουν πάντα με πολύ καλές ομάδες. Αρκετά "παλαβοί" για να είμαστε όλοι αγαπημένοι στο ίδιο περιβάλλον. Κάποιοι είπαν ότι τα ανδρικά καλλιστεία δεν ήταν επιτυχημένα. Εγώ περνούσα μια χαρα και αγνοούσα τι έλεγαν. Δεν ήξερα τί σημαίνει ανταγωνισμός και άρχισε η σύγκριση μαζί σου γιατί είμασταν και οι δυο ξανθιές που παρουσιάζαμε καλλιστεία. Δεν το ξέρω αυτό και γιατί να συγκριθώ με μια κοπέλα που το κάνει τόσο καλά.Μου άρεσε που το ξεπέρασα γρήγορα και να κάνω το δικό μου το κομμάτι.

Ναι, σύντομα θα κάνουμε κάτι τηλεοπτικά και θα σας αρέσει πάρα πολύ. Είμαι ενθουσιασμένη και φέτος έγιναν ακριβώς όπως τα είχα οραματιστεί.

Τον πατέρα μου τον βλέπω πολύ σπάνια. Αλλά το έχω συνηθίσει. Με είδε τρεις μήνες μετά την γέννηση μου. Ταξοδεύει πάρα πολύ και η μητέρα μου φρόντισε να παραμείνει η πατρική φιγούρα, να τον αγαπώ και να τον σέβομαι.

Δείτε όσα είπε για την μόδα και όλη την συνέντευξη που έδωσε στην Χριστιάνα Αριστοτέλους

 

Επόμενο άρθρο

Ο Ρονάλντο... παντρεύεται - Η πρόταση γάμου και τα πανάκριβα δαχτυλίδια!(ΦΩΤΟ)

Θα το πάρει το κορίτσι! Η επισημοποίηση και όλες οι λεπτομέρειες...
15/11/2018 - 14:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Έβελυν Καζαντζόγλου μιλά για τη σχέση με τον Τζωρτζ Παπακώστα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που γνωρίστηκαν και πόσο καιρό είναι μαζί
02/05/2019 - 14:04

Έβελυν Καζαντζόγλου: Η πρώτη δημόσια εμφάνιση με τον σύντροφο της! (ΦΩΤΟ)

Δείτε που απαθανάτισε ο φωτογραφικός φακός το ζευγάρι
22/02/2019 - 09:28

Ο σύντροφος της Έβελυν Καζαντζόγλου μίλησε πρώτη φορά για τη σχέση τους!

Όσα δήλωσε για την σύντροφο του - "Η Έβελυν είναι γυναικάρα, δύο μέτρα πόδια..."
05/02/2019 - 13:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτό είναι το Κέντρο Επιχειρήσεων της Αστυνομίας για τις Ευρωεκλογές (ΒΙΝΤΕΟ)

Στεγάζεται στο Αρχηγείο και είναι ο πυρήνας για τα 2000 μέλη που βρίσκονται σε υπηρεσία

Να γιατί δεν ψήφισα στις Ευρωεκλογές και προτίμησα την παραλία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Απογοητευμένη από την πολιτική κατάσταση και το κομματικό κατεστημένο δηλώνουν οι νέοι

Ζητούσε να της φέρουν την κάλπη για μπει στο ασθενοφόρο...

Αναστάτωση σε εκλογικό κέντρο της Λάρνακας από ατύχημα ηλικιωμένης σε σκάλες
Ελλάδα

"Ώρα και μέρα ευθύνης" δήλωσε ο Αλέξης Τσίπρας

Όλα είπε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά την άσκηση του εκλογικού του δικαιώματος

Aνοίγουν οι κάλπες για τις τριπλές εκλογές στην Ελλάδα

Για πρώτη φορά δικαίωμα ψήφου έχουν όσοι συμπληρώνουν το 17ο έτος της ηλικίας τους

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα
Διεθνή

Κρίσιμη εκλογική μάχη για τη γερμανική κυβέρνηση οι Ευρωεκλογές

Αναμένεται να έχει αντίκτυπο στις εσωτερικές πολιτικές διεργασίες της χώρας

Ισχυρή σεισμική δόνηση στο Περού

Σημειώθηκε σε απόσταση περίπου 180 χιλιομέτρων ανατολικά της πόλης Μογιομπάμπα

Ευρωκλογές: Στις κάλπες σήμερα 21 από τα 28 κράτη μέλη

Tο νέο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο θα συσταθεί σε σώμα στις 2 Ιουλίου

tv news

Παιδοκτονία και παραφροσύνη συγκλονίζουν το «ΚΑΡΜΑ»...

Το τελευταίο και πιο ανατριχιαστικό επεισόδιο του Α’ Κύκλου της σειράς αυτή την Κυριακή
Alpha TV Κύπρου

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/05/2019 - 17:00ΕΥΡΩΕΚΛΟΓΕΣ 2019