Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κάμερα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μίλησε η Έβελυν Καζαντζόγλου. Ανάμεσα σε άλλα αποκάλυψε πιο είναι ακραίο πράγμα που έχει κάνει για να καταφέρει να βγάλει μια φωτογραφία αλλά και για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα. Η ίδια δήλωσε: 

"Είχα μπει στο παλάτι του Μαρακές και δεν με αφήσαν να φωτογραφίσω παρόλ' αυτά φωτογράφησα, με  έβγαλαν έξω μετά από λίγο, έχω βγει σε οροφές κτιρίων που δεν επιτρεπόταν, με κατέβασαν.

Είμαι μονίμως σε ένα αεροπλάνο και απορώ πως νιώθει ο σύντροφος μου γι αυτό το πράγμα αλλά το ήξερε εξαρχής. Είμαι ήρεμη και ήταν κάτι που το αναζητούσα στην προσωπική μου ζωή"

Δείτε όλα όσα δήλωσε: 

Επόμενο άρθρο

Η "εισβολή" της Αριστοτέλους στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια επέστρεψε για λίγο στην εκπομπή της - Η αντίδραση των συνεργατών της
04/06/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Party στην πισίνα για Πέτρο - Βάλια και η εκθαμβωτική... Έβελυν (ΦΩΤΟ)

Η παρέα που βρέθηκε μαζί με το ζευγάρι και οι φωτογραφίσεις
24/05/2020 - 10:50

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Kαζαντζόγλου ως παραδοσιακή νοικοκυρά δεν είναι αυτό που...φαντάζεσαι (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χιουμοριστικό στιγμιότυπο και η εναλλακτική αμφίεση ως μοντέρνα δούλα και κυρά
01/04/2020 - 12:20

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Συγγενείς με την 4χρονη ο ύποπτος αστυνομικός και η σύζυγός του (ΒΙΝΤΕΟ)

Είχε τεθεί σε διαθεσιμότητα ξανά στο παρελθόν για υπόθεση θανάτου αλλοδαπού

«Πρέπει να κρατούμε τις αποστάσεις και να αποφεύγουμε τις συγκεντρώσεις» (VID)

«Δεν είναι ανεξέλεγκτη η κατάσταση στην Ελλάδα» αναφέρει ο Γιώργος Νικολόπουλος

ΦΩΤΟ: Στο νοσοκομείο πεζός που παρασύρθηκε από όχημα στην Πάφο

Στη σκηνή μέλη της Αστυνομίας για διερεύνηση των συνθηκών
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Ξεπέρασαν τις 750.000 οι θάνατοι από τον νέο κορωνοϊό παγκοσμίως

Ποιες περιοχές του πλανήτη έχει πλήξει περισσότερο η πανδημία

ΗΠΑ: Ιστορική ειρηνευτική συμφωνία μεταξύ Ισραήλ - Ηνωμένων Αραβικών Εμιράτων

Αναμένεται να οδηγήσει σε εξομάλυνση των διπλωματικών τους σχέσεων

Θέλει επίλυση στο πλαίσιο ενός διαλόγου για την Αν. Μεσόγειο ο Ερντογάν

Όσα βρέθηκαν στο επίκεντρο της τηλεφωνικής του επικοινωνίας με τη Γερμανίδα Καγκελάριο

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 13/08/2020 - 22:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ