Ψυχαγωγία

Έβελυν Καζαντζόγλου:"Με έχουν βγάλει έξω από μέρη που φωτογραφιζόμουν.."(ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κάμερα της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" μίλησε η Έβελυν Καζαντζόγλου. Ανάμεσα σε άλλα αποκάλυψε πιο είναι ακραίο πράγμα που έχει κάνει για να καταφέρει να βγάλει μια φωτογραφία αλλά και για τον σύντροφο της, Τζωρτζ Παπακώστα. Η ίδια δήλωσε: 

"Είχα μπει στο παλάτι του Μαρακές και δεν με αφήσαν να φωτογραφίσω παρόλ' αυτά φωτογράφησα, με  έβγαλαν έξω μετά από λίγο, έχω βγει σε οροφές κτιρίων που δεν επιτρεπόταν, με κατέβασαν.

Είμαι μονίμως σε ένα αεροπλάνο και απορώ πως νιώθει ο σύντροφος μου γι αυτό το πράγμα αλλά το ήξερε εξαρχής. Είμαι ήρεμη και ήταν κάτι που το αναζητούσα στην προσωπική μου ζωή"

Δείτε όλα όσα δήλωσε: 

Επόμενο άρθρο

Η "εισβολή" της Αριστοτέλους στο "Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παρουσιάστρια επέστρεψε για λίγο στην εκπομπή της - Η αντίδραση των συνεργατών της
04/06/2019 - 16:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Β. Παπαμιχαήλ: "Έχει τύχει να δουλέυω και να ζητώ χρήματα από τους γονείς μου"

Η αστάθεια της τηλεόρασης, η οποία την οδηγεί να ζητά δανεικά απ΄τους δικούς της
17/01/2020 - 17:28

Η Χριστιάνα "έστησε" τους φίλους της και πήγε με την...Μελίνα σε πάρτυ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η χαριτωμένη αντίδραση, ο λόγος που πλέον δεν "ακολουθεί" και τα...μπουζούκια
17/01/2020 - 16:41

Κωνστάντια Παύλου: Aπό ηθοποιός...ασφαλιστικός σύμβουλος (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εξομολογήθηκε για την αποχώρηση από τη τηλεόραση και το καινούργιο της επάγγελμα
17/01/2020 - 15:59

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

Αριστοτέλους: Aποκαλύπτει που ταξίδεψαν με τον Εφραίμ τα...Χριστούγεννα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ρομαντική πρωτεύουσα που επέλεξαν να περάσουν τις εορταστικές μέρες
16/01/2020 - 16:17

Χριστίνα Κυριάκου: Όλα όσα εξομολογήθηκε για την "μάχη" με την κατάθλιψη(ΒΙΝΤΕΟ)

Αποκαλύπτει την "μαύρη" περίοδο της ζωής της και στέλνει μήνυμα αισιοδοξίας
15/01/2020 - 16:31

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επικίνδυνος ο αυτοκινητόδρομος Λεμεσού – Πάφου λόγω χιονόνερου

Ποιοι δρόμοι είναι κλειστοί λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων

Εντυπωσιακή προσγείωση στρατιωτικού ελικοπτέρου στο ΓΝ Λευκωσίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Εικόνες από άσκηση αεροδιακομιδής ασθενούς στο ελικοδρόμιο του νοσηλευτηρίου

Έβαλαν μπουρλότο στο όχημα 27χρονου στη Λάρνακα

Κακόβουλη ενέργεια "βλέπουν" οι αρχές - Στο ΤΑΕ για κατάθεση ο ιδιοκτήτης
Ελλάδα

Χειροπέδες σε μέλος κυκλώματος με παράνομες υιοθεσίες

Δεν γνώριζε πως βρισκόταν στη λίστα των καταζητούμενων προσώπων και επέστρεψε στην Ελλάδα

Εξαρθρώθηκε εγκληματική ομάδα στην Αθήνα που είχε συλληφθεί άλλες 100 φορές

Διέπρατταν ληστείες, κλοπές και διακινούσαν ναρκωτικά

Η Γαλλία στο πλευρό της Ελλάδας για την αντιμετώπιση του μεταναστευτικού

Οι δύο πλευρές συμφώνησαν για συνέχιση των επαφών ενόψει των προσεχών διαπραγματεύσεων
Διεθνή

Τραγωδία στην Τσεχία: Οκτώ νεκροί από φωτιά σε κέντρο για ΑμεΑ

Οι περισσότεροι έχασαν τη ζωή τους λόγω ασφυξίας λένε οι πυροσβέστες

Πέντε άμαχοι σκοτώθηκαν σε ρωσική αεροπορική επιδρομή στο Χαλέπι

Δυο παιδιά ανάμεσα στα θύματα, σύμφωνα με ΜΚΟ

Παρίσι: 30 συλλήψεις στη νέα κινητοποίηση των "κίτρινων γιλέκων"

Τάσσονται κατά των μεταρρυθμίσεων της κυβέρνησης για συντάξεις και ασφαλιστικό σύστημα

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ