Ψυχαγωγία

Έγκυος στο πρώτο της παιδί η Μέγκαν Μαρκλ

Τον γύρο του διαδικτύου κάνει εδώ και λίγες ώρες ένα δημοσίευμα του περιοδικού «In Touch» το οποίο αναφέρει με απόλυτη σιγουριά πως η Meghan Markle κυοφορεί το πρώτο της παιδί, καρπό του έρωτά της με τον πρίγκιπα Harry.

Λίγα εικοσιτετράωρα πριν από το γάμο της χρονιάς, το δημοσίευμα αναφέρει πως ο πρίγκιπας Harry ήδη ψάχνει ονόματα για το μωρό, και έχει καταλήξει πως αν το πρώτο του παιδί είναι κορίτσι, θα πάρει το όνομα της αδικοχαμένης μητέρας του.

Σύμφωνα με το περιοδικό, το μελλόνυμφο ζευγάρι έχει ήδη φτιάξει παιδικό δωμάτιο αξίας 20.000 δολαρίων ενώ η Meghan έχει κρύψει και κάποιες αλλαγές στο νυφικό της από τη βασίλισσα Ελισάβετ, εξαιτίας της εγκυμοσύνης.

Πάντως, το ίδιο περιοδικό έσπευσε να καταστήσει και πάλι έγκυο της πάλαι ποτέ Αμερικανίδα ηθοποιό και τον περασμένο Νοέμβριο, λίγο μετά την ανακοίνωση του αρραβώνα της Markle με τον πρίγκιπα Harry.

Επόμενο άρθρο

Σοβαρό τροχαίο λίγο πριν το γάμο!

Τα δύο γεγονότα που σόκαραν την οικογένεια
17/05/2018 - 16:44

ΣχετικέςΕιδήσεις

Πιέρος Σωτηρίου-Μαρία Κορτζιά: Αποκάλυψαν τους κουμπάρους στο γάμο τους...

Όλα όσα αποκάλυψε το γνωστό μοντέλο και παρουσιάστρια από τα social media
21/01/2019 - 09:00

Μέγκαν Μαρκλ: Αυτός είναι ο νέος της προσωπικός βοηθός! (ΦΩΤΟ)

Ο άντρας που είχε το "θάρρος" να αναλάβει τη συγκεκριμένη θέση...
20/01/2019 - 09:38

Ελεονώρα Μελέτη: Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της! (ΦΩΤΟ)

Το νυφικό που επέλεξε και ο πρωτότυπος τρόπος που το γιόρτασε με τον σύζυγο της...
19/01/2019 - 11:46

Πέντε... περίεργοι κανόνες που πρέπει να ακολουθήσει η Μέγκαν όταν γίνει μανούλα

Τι ορίζει το βασιλικό πρωτόκολλο για τον πρίγκιπα Χάρι και την Μέγκαν Μαρκλ...
19/01/2019 - 09:41

Και όμως το είπε! Συνταξιούχος αποκάλεσε την Μέγκαν Μαρκλ... "χοντρή"

Η αντίδραση της Δούκισσας και η εγκυμοσύνη
17/01/2019 - 10:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ενώπιον δικαιοσύνης οι 3 συλληφθέντες για υπόθεση ναρκωτικών σε σχολείο

Με εντατικούς ρυθμούς συνεχίζονται οι έρευνες της ΥΚΑΝ Πάφου

31χρονος μετέτρεψε τον αυτοκινητόδρομο Λευκωσίας – Λεμεσού σε ... πίστα

Οδηγούσε το αυτοκίνητό του με ταχύτητα 200 χλμ και συνελήφθη

Φωτιά σε στάση λεωφορείων έθεσε σε συναγερμό την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Κατασβέστηκε σε άμεσο χρονικό διάστημα προτού αυτή επεκταθεί σε παρακείμενους χώρο
Ελλάδα

Εντυπωσιακές εικόνες στην Αργολίδα μετά την υπερπανσέληνο (ΦΩΤΟ)

"Εξαφανίστηκε" η θάλασσα με την κάθοδο του νερού

Στη σκιά επεισοδίων η "Συμφωνία των Πρεσπών" στην Ολομέλεια

Πρόθεση της κυβέρνησης να εξαντληθεί το προβλεπόμενο όριο τριών ημερών συζήτησης

Ο απόηχος των επεισοδίων στο συλλαλητήριο για τη Μακεδονία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Τραυματισμοί, συλλήψεις, χημικά και μαζική επίθεση κατά της κυβέρνησης
Διεθνή

Σεισμός 6 ρίχτερ "ταρακούνησε" νησί της Ινδονησίας (ΦΩΤΟ)

Μέχρι στιγμής, δεν υπάρχουν πληροφορίες για θύματα ή ζημιές

Τσαβούσογλου: "Η Δύση επιχειρεί να συγκαλύψει τη δολοφονία Κασόγκι"

"Η Τουρκία ενήργησε σοφά στην υπόθεση" δηλώνει ο Τούρκος ΥΠΕΞ

Brexit: Επικρίσεις για το «Plan B» δέχθηκε η Τερέζα Μέι

Η Βρετανίδα Πρωθυπουργός ισχυρίστηκε ότι θα προβεί «σε τρεις βασικές αλλαγές»

tv news

Η Όλγα ετοιμάζεται να υποδεχτεί τη Λήδα αγνοώντας το επικίνδυνο σχέδιο της Σάσας

Η Ελένη προχωράει το διαζύγιο με τον Ορφέα... «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Ρένα μαθαίνει ότι έχει πρόβλημα στο να κάνει παιδί κι απογοητεύεται πολύ...

Θα πει την αλήθεια στον Αντρέα; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 22/01/2019 - 08:00ΕΛΕΝΗ