Ψυχαγωγία

Έχασε 20 κιλά η Σίσσυ Χρηστίδου και ποζάρει για πρώτη φορά με...μπικίνι (ΦΩΤΟ)

Eίκοσι και πλέον κιλά έχει καταφέρει να χάσει η Σίσσυ Χρηστίδου τους τελευταίους μήνες, μετά από πρόγραμμα διατροφής που ακολούθησε. Έτσι, η παρουσιάστρια του «Έλα Χαμογέλα» απολαμβάνει ιδιαίτερα ανανεωμένη το καλοκαίρι.

Έπειτα από πίεση που δέχτηκε από τους θαυμαστές της, η Σίσσυ Χρηστίδου μέσα από το προσωπικό της κανάλι στο YouTube, μίλησε για την εντυπωσιακή αλλαγή που πέτυχε στο σώμα της. Όπως αποκάλυψε με ειλικρίνεια, η Σίσσυ Χρηστίδου από την ατυχή εγκυμοσύνη που είχε το 2019, πήρε 20 κιλά, τα οποία και κατάφερε τελικά να χάσει.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Η Δούκισσα Νομικού ποζάρει με μαγιό ενώ...κρατάει αγκαλιά τον μικρό Σάββα (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές μαζί με την οικογένεια της
20/07/2020 - 14:07

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eλένη Ράντου: Ποζάρει για πρώτη φορά με μαγιό και εντυπωσιάζει με το σώμα της

Μία φωτογραφία από τις καλοκαιρινές διακοπές της μοιράστηκε η ταλαντούχα ηθοποιός
14/09/2020 - 13:08

Καταρτίστηκε σε σώμα το νέο Διοικητικό Συμβούλιο του ΑΠΟΕΛ

Η ανακοίνωση του Σωματείου μετά και την πρώτη συνεδρία
09/09/2020 - 12:55

Μελίνα Ασλανίδου: Η θεαματική αλλαγή στo σώμα της (ΦΩΤΟ)

Γυμνάζεται εντατικά και συνδυάζει την άσκηση με μία ισορροπημένη διατροφή
24/08/2020 - 19:08

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 07:1524 ΩΡΕΣ