Ψυχαγωγία

Το Ειδικό Σχολείο Αποστόλου Βαρνάβα βρέθηκε στις εγκαταστάσεις του Alpha Κύπρου!

Επίσκεψη στις εγκαταστάσεις του Alpha Κύπρου πραγματοποιήσαν οι μαθητές από το Ειδικό Σχολείο του Αποστόλου Βαρνάβα στο Λιοπέτρι.

Τους μαθητές του Ειδικού σχολείου τους γνωρίσαμε μέσα από την εκπομπή - ντοκιμαντέρ «24 ΩΡΕΣ» του ALPHA Κύπρου με παρουσιαστή τον δημοσιογράφο Κωνσταντίνο Κωνσταντίνου, ο οποίος υποδέχτηκε με μέγάλη χαρά τα παιδιά στις εγκαταστάσεις του σταθμού. Μια επίσκεψη που θα μείνει αξέχαστη στα παιδιά καθώς είχαν την ευκαιρία να δουν από κοντά πως είναι ένας τηλεοπτικός σταθμός αλλά και το στούντιο της τηλεόρασης. 

Δείτε φωτογραφίες από την επίσκεψη των παιδιών στον Alpha Κύπρου: 

1

 

1

 

2

 

φ


 

Επόμενο άρθρο

Η Αγγελική Ηλιάδη απαντά στις δηλώσεις της Βίκυς Κάβουρα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η κόντρα συνεχίζεται...Η τραγουδίστρια απαντά στην πρόσκληση της Κάβουρα να πάνε για καφε
15/04/2019 - 14:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτή είναι η νέα πρωταγωνίστρια του Ανδρέα Γεωργίου που θα μας καθηλώσει(ΦΩΤΟ)

"Είμαι 23 χρονών με δυο παιδιά και το πρώτο μου το έκανα στα 17"
19/07/2019 - 17:08

Αυτός θα είναι ο τίτλος της νέας πρωινής εκπομπής του Alpha Κύπρου(ΦΩΤΟ)

Ο Κωνσταντίνος Κωνσταντίνου και η Στέλλα Στυλιανού σε πυρετώδεις προετοιμασίες...
19/07/2019 - 15:56

"Ελπίζω να μην ζω για να δω την τουρκοποίηση της Κύπρου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι έλεγε ο Αλέξης Γαλανός από το στούντιο του Alpha Κύπρου για Αμμόχωστο και Κυπριακό
16/07/2019 - 17:34

Δήλωσε συμμετοχή για το νέο show του Alpha Κύπρου με την Χριστιάνα Αριστοτέλους

Όλοι έχουν μια ιστορία - Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;
24/06/2019 - 16:52

Aυτοί είναι οι νέοι σέξι πρωταγωνιστές της σειράς "Αστέρια στην Άμμο" (ΦΩΤΟ)

Η σειρά θα προβάλλεται από την ερχόμενη σεζόν στον Alpha Κύπρου...
22/06/2019 - 13:12

Πρώτος ο ALPHA Κύπρου για ΟΛΟ τον Μάιο!

Άλλη μια σημαντική επιτυχία στις μετρήσεις τηλεθέασης καταγράφει ο ALPHA Κύπρου
04/06/2019 - 12:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πυρκαγιά ξέσπασε σε δύσβατη περιοχή στη Βάσα Κελλακίου

Ισχυρές δυνάμεις της Πυροσβεστικής και του Τμήματος Δασών στην επιχείρηση κατάσβεσης

Για 6 ημέρες στο κελί 21χρονος και 25χρονος για υπόθεση διάρρηξης και κλοπής

Οδηγήθηκαν ενώπιον του Επαρχιακού Δικαστηρίου Λεμεσού

Άφησαν τα έδρανα των Δικαστηρίων για αγώνα καλαθόσφαιρας (ΦΩΤΟ)

Δικηγόροι από Ελλάδα και Κύπρο αγωνίστηκαν στο κλειστό γήπεδο Κεραυνού στη Λευκωσία
Ελλάδα

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018

Επίθεση "Ρουβίκωνα" στα γραφεία της Στέγης Βιομηχανίας το Σύνταγμα (ΦΩΤΟ)

Βανδάλισαν με μπογιές την είσοδο του κτιρίου και τράπηκαν σε φυγή

Κυριάκος Μητσοτάκης: Πολύ ανίκανη η κυβέρνηση ΣΥΡΙΖΑ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός είπε πως οι πολίτες ψήφισαν με τη λογική και όχι με το συναίσθημα
Διεθνή

14+1 φωτογραφίες ζώων πριν και μετά την υιοθεσία τους από καταφύγια

Πως μία καλή πράξη δίνει μία δεύτερη ευκαιρία για μία χαρούμενη ζωή

Ο Βρετανός ΥΠΟΙΚ λέει ότι θα παραιτηθεί πριν τον διώξει ο Μπόρις Τζόνσον 

"Είμαι σίγουρος ότι θα με διώξει. Θα παραιτηθώ πριν φτάσουμε σε αυτό το σημείο"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 21/07/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ