Ψυχαγωγία

"Είμαι έτοιμος να γίνω ... Εβραίος"

ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΓΚΙΡ

Ο γοητευτικός ηθοποιός Ρίτσαρντ Γκιρ, δηλώνει ότι είναι πλέον έτοιμος να παίξει έναν χαρακτήρα Εβραίου στη νέα του ταινία και το συνδέει με το γεγονός ότι ζει πολλά χρόνια στη Νέα Υόρκη.

   "Ζω στη Νέα Υόρκη από τα 20 μου χρόνια. Δεν μπορείς να ζεις τόσα χρόνια στη Νέα Υόρκη και να μην έχεις επηρεαστεί από τις εμπειρίες της, συνειδητά ή ασυνείδητα, πόσο μάλλον από την εβραϊκή παρουσία", δήλωσε ο Γκιρ που πρωταγωνιστεί στην ταινία "Norman", την οποία έχει σκηνοθετήσει ο Ισραηλινός σκηνοθέτης Τζόσεφ Σένταρ.

Το μόνο σίγουρο είναι πως όποιο ρόλο και να υποδυθεί ο 67χρονος Αμερικάνος ηθοποιός, θα σαγηνεύσει για ακόμη μία φορά το γυναικείο κοινό!

Επόμενο άρθρο

Απονομή Βραβείων ΘΟΚ

Στον Μιχάλη Χριστοδουλίδη το Μεγάλο Βραβείο Θεάτρου
28/03/2017 - 10:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έφτασε στην Κύπρο ο διάσημος ηθοποιός Nicolas Cage για το "Jiu Jitsu" (ΦΩΤΟ)

Πρωταγωνιστεί στην πρώτη παραγωγή της κυπριακής κινηματογραφικής βιομηχανίας
20/06/2019 - 19:29

Οι πρώτες φωτογραφίες του Baldwin από τα γυρίσματα της ταινίας στην Κύπρο (ΦΩΤΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός ξεκίνησε ήδη τα γυρίσματα για την ταινία «S.O.S. – Survive or Sacrifice
15/06/2019 - 13:31

Από τη Λεμεσό ξεκινά τα γυρίσματα της η χολιγουντιανή ταινία "S.O.S"

Μάθετε ποιος γνωστός ηθοποιός του Χόλιγουντ θα πρωταγωνιστήσει στην ταινία
11/06/2019 - 09:34

Η νέα ταινία "Βράχοι της Ελευθερίας" που θα καθηλώσει το κοινό είναι γεγονός!

Προβάλλεται στους κινηματογράφους K-Cineplex και Ρίο Cinemas σε όλες τις πόλεις
06/05/2019 - 21:45

Η πολυβραβευμένη κυπριακή ταινία "Φυγαδεύοντας τον Hendrix" (BINTEO)

Ο σκηνοθέτης και σεναριογράφος στον Alpha για την ιστορία ενός...εγκλωβισμένου σκύλου
03/05/2019 - 13:33

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ