Ψυχαγωγία

"Είμαι έτοιμος να γίνω ... Εβραίος"

ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΓΚΙΡ

Ο γοητευτικός ηθοποιός Ρίτσαρντ Γκιρ, δηλώνει ότι είναι πλέον έτοιμος να παίξει έναν χαρακτήρα Εβραίου στη νέα του ταινία και το συνδέει με το γεγονός ότι ζει πολλά χρόνια στη Νέα Υόρκη.

   "Ζω στη Νέα Υόρκη από τα 20 μου χρόνια. Δεν μπορείς να ζεις τόσα χρόνια στη Νέα Υόρκη και να μην έχεις επηρεαστεί από τις εμπειρίες της, συνειδητά ή ασυνείδητα, πόσο μάλλον από την εβραϊκή παρουσία", δήλωσε ο Γκιρ που πρωταγωνιστεί στην ταινία "Norman", την οποία έχει σκηνοθετήσει ο Ισραηλινός σκηνοθέτης Τζόσεφ Σένταρ.

Το μόνο σίγουρο είναι πως όποιο ρόλο και να υποδυθεί ο 67χρονος Αμερικάνος ηθοποιός, θα σαγηνεύσει για ακόμη μία φορά το γυναικείο κοινό!

Επόμενο άρθρο

Απονομή Βραβείων ΘΟΚ

Στον Μιχάλη Χριστοδουλίδη το Μεγάλο Βραβείο Θεάτρου
28/03/2017 - 10:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Είναι γεγονός! Η Ναστάζια έτοιμη να μαγέψει και την... Ελλάδα!

Ήρθε η στιγμή οι "καλαμαράδες" να τρέξουν με τους Γειτόνους
06/04/2019 - 11:44

Ο Nicolas Cage πρωταγωνιστής στην πρώτη κινηματογραφική παραγωγή του Olivewood

Το "αστρονομικό" budget της ταινίας και τα οφέλη στην τουριστική βιομηχανία της Κύπρου
05/04/2019 - 16:57

Χάος στην Αθήνα: Πεδίο μάχης το κέντρο της πόλης... (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εμπόλεμη ζώνη έγινε η πρωτεύουσα της Ελλάδας για τις ανάγκες του Hollywood
11/03/2019 - 17:13

Βουράτε Γειτόνοι: Δείτε φωτογραφίες από τη πρεμιέρα της ταινίας...στη Νέα Υόρκη!

Η ομογένεια "αγκάλιασε" την... επιστροφή των γειτόνων!
18/02/2019 - 12:21

Ο Ρίτσαρντ Γκιρ έγινε ξανά πατέρας σε ηλικία 69 ετών!

Η 36χρονη σύντροφος του έφερε στον κόσμο το παιδάκι τους πριν από λίγες ημέρες...
11/02/2019 - 12:22

Bουράτε Γειτόνοι: Ο Μάππουρος (επιτέλους!) εμφανίστηκε στο νέο τρέιλερ(ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ με τον Ρίκκο σε ρόλο... Σκρουτζ να κάνει μπάνιο
06/02/2019 - 23:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τιμήθηκε η μνήμη των θυμάτων της αρμενικής γενοκτονίας στην Λευκωσία

Η Επιτροπή Μνήμης Αρμενικής Γενοκτονίας Κύπρου διοργάνωσε Εκδήλωση Μνήμης με Πεζοπορία

ΓεΣΥ: Πέραν των 30 χιλιάδων δικαιούχων ενεγράφησαν κατά την πρώτη μέρα εγγραφής

"Τα προβλήματα που προέκυψαν αντιμετωπίστηκαν αμέσως"

Με ήλιο και υψηλές θερμοκρασίες θα σουβλίσουμε το Πάσχα (ΒΙΝΤΕΟ)

Αναμένεται και περαιτέρω αύξηση της θερμοκρασίας τις επόμενες ημέρες
Ελλάδα

Αντιπαράθεση Τσίπρα - Μητσοτάκη με αφορμή τις αναρτήσεις Πολάκη 

Ποιος ο ρόλος υποψηφίου ευρωβουλευτή της Νέας Δημοκρατίας

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας
Διεθνή

Γαλλία: Υπέρ της "παθητικής ευθανασίας" αποφάσισε Δικαστήριο για άντρα σε κώμα

Σε διεθνή δικαστήρια οι γονείς του 42χρονου που βρίσκεται 10 χρόνια σε αυτή τη κατάσταση

Σρι Λάνκα: Τα παιδιά μιας εύπορης οικογένειας πίσω από τις βομβιστικές επιθέσεις

Την ευθύνη για τις επιθέσεις σε τρεις εκκλησίες και τέσσερα ξενοδοχεία ανέλαβε το ΙΚ

Χρονοδιάγραμμα αποχώρησης θα ζητήσουν από τη Μέι οι βουλευτές της

Κατέληξαν στην ξεκάθαρη αποφασιστικότητα ότι οι κανόνες δε θα έπρεπε να αλλάξουν"

tv news

Μία συγκλονιστική εκπομπή που περιγράφει βήμα προς βήμα την πορεία του Χριστού..

Λεπτό προς λεπτό η πορεία του Χριστού από τη ζωή στο θάνατο «24 ΩΡΕΣ» Γ’Μέρος το Μ.Σάββατο
Alpha TV Κύπρου

Σε Α' τηλεοπτική προβολή η συναυλία-αφιέρωμα στον Μεγάλο Κύπριο Μουσικοσυνθέτη

Μάριος Τόκας «Για Πάντα Εδώ» Δευτέρα και Τρίτη του Πάσχα στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 25/04/2019 - 07:00Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ