Ψυχαγωγία

"Είμαι έτοιμος να γίνω ... Εβραίος"

ΡΙΤΣΑΡΝΤ ΓΚΙΡ

Ο γοητευτικός ηθοποιός Ρίτσαρντ Γκιρ, δηλώνει ότι είναι πλέον έτοιμος να παίξει έναν χαρακτήρα Εβραίου στη νέα του ταινία και το συνδέει με το γεγονός ότι ζει πολλά χρόνια στη Νέα Υόρκη.

   "Ζω στη Νέα Υόρκη από τα 20 μου χρόνια. Δεν μπορείς να ζεις τόσα χρόνια στη Νέα Υόρκη και να μην έχεις επηρεαστεί από τις εμπειρίες της, συνειδητά ή ασυνείδητα, πόσο μάλλον από την εβραϊκή παρουσία", δήλωσε ο Γκιρ που πρωταγωνιστεί στην ταινία "Norman", την οποία έχει σκηνοθετήσει ο Ισραηλινός σκηνοθέτης Τζόσεφ Σένταρ.

Το μόνο σίγουρο είναι πως όποιο ρόλο και να υποδυθεί ο 67χρονος Αμερικάνος ηθοποιός, θα σαγηνεύσει για ακόμη μία φορά το γυναικείο κοινό!

Επόμενο άρθρο

Απονομή Βραβείων ΘΟΚ

Στον Μιχάλη Χριστοδουλίδη το Μεγάλο Βραβείο Θεάτρου
28/03/2017 - 10:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βουράτε Γειτόνοι: Δείτε φωτογραφίες από τη πρεμιέρα της ταινίας...στη Νέα Υόρκη!

Η ομογένεια "αγκάλιασε" την... επιστροφή των γειτόνων!
18/02/2019 - 12:21

Ο Ρίτσαρντ Γκιρ έγινε ξανά πατέρας σε ηλικία 69 ετών!

Η 36χρονη σύντροφος του έφερε στον κόσμο το παιδάκι τους πριν από λίγες ημέρες...
11/02/2019 - 12:22

Bουράτε Γειτόνοι: Ο Μάππουρος (επιτέλους!) εμφανίστηκε στο νέο τρέιλερ(ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο ξεκαρδιστικό τρέιλερ με τον Ρίκκο σε ρόλο... Σκρουτζ να κάνει μπάνιο
06/02/2019 - 23:14

Αέρας Χόλιγουντ άρχισε να φυσάει στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αύριο καταφθάνουν στο νησί, απεσταλμένοι του διάσημου ηθοποιού Ρόμπερτ Ντε Νίρο
12/11/2018 - 21:04

Απορρίφθηκε κατηγορία σε βάρος του Γουάινστιν για σεξουαλική επίθεση

Έξι κατηγορίες είχαν απαγγελθεί στον μεγαλοπαραγωγό του Χόλιγουντ Χάρβεϊ Γουάινστιν
11/10/2018 - 21:57

H ισχυρότερη ηρωίδα του CMU επιστρέφει στη μεγάλη οθόνη (BINTEO)

Την Captain Marvel υποδύεται η βραβευμένη με Όσκαρ Μπρι Λάρσον
22/09/2018 - 20:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

ΟΑΥ: Κάλεσε τον ΠΙΣ σε διάλογο για προσωπικούς και ειδικούς γιατρούς (ΦΩΤΟ)

"Δεν μπορούμε να ανταποκριθούμε λόγω σύντομης ειδοποίησης" ήταν η απάντηση του Συλλόγου

Τίθεται σε εφαρμογή το σχέδιο στειρώσεων αδέσποτων γάτων

Δημοτικά και Κοινοτικά Συμβούλια καλούνται να υποβάλουν το σχετικό έντυπο

Όταν η υπερπανσέληνος "φώτισε" τον ουρανό της πρωτεύουσας (ΦΩΤΟ)

Το μοναδικό φαινόμενο "παγίδευσε" στον φακό της η Κάτια Χριστοδούλου
Ελλάδα

Τραγικό θάνατο βρήκε 27χρονος στη Σαντορίνη

O άτυχος άνδρας βρέθηκε νεκρός σε δύσβατο σημείο στο Ημεροβίγλι

Φάρσα το τηλεφώνημα για βόμβα στο γραφείο του Μητσοτάκη

Στο σημείο έσπευσαν κλιμάκια του  ΤΕΕΜ για έρευνες

Έφυγε από τη ζωή ο "φούρναρης των προσφύγων" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έδινε καθημερινά ψωμί στους πρόσφυγες που έφθαναν στο νησί και έγινε σύμβολο της Ευρώπης
Διεθνή

Ανακαλείται η βρετανική υπηκοότητα της «νύφης του ISIS»

Η 19χρονη που ζήτησε να επιστρέψει στη Συρία έχει διχάσει τη βρετανική κοινωνία

"Έσβησε" το πιο διάσημο φιλί του κόσμου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Τζορτζ Μεντόσα άφησε την τελευταία του πνοή, σε ηλικία 95 χρονών

Χιονοστιβάδα παρέσυρε ανθρώπους στο Κραν Μοντανά

Στο σημείο έχουν σπεύσει ομάδες διάσωσης για τον εντοπισμό τους

tv news

Μια πυρκαγιά ταράζει τις ζωές τριών ηρώων μας.Ποιος ευθύνεται για το λάθος αυτό;

H Αμαλία κάνει κάτι ακόμα που δείχνει πως δεν είναι καλά«To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια βρίσκει δουλειά στον Αντρέα και η Ρένα γίνεται έξαλλη μ’αυτή την εξέλιξη

Ο Φώτης σε τεράστιο δίλημα για τον φάκελο... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/02/2019 - 06:45ALPHA ΠΡΩΙΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ