Ψυχαγωγία

Είναι επίσημο! Η Ντορέττα Παπαδημητρίου "έκλεισε" στον... Alpha! (BINTEO)

H Ντορέττα Παπαδημητρίου "εδωσε" τα χέρια με τον Alpha και επιστρέφει στα τηλεοπτικά δρώμενα ως ηθοποιός, αφού θα πρωταγωνιστήσει σε νέα κωμική σειρά του καναλιού, τα γυρίσματα της οποίας θα ξεκινήσουν τους επόμενους μήνες. Η ίδια δήλωσε 

«Τελικά προέκυψε αυτό. Είναι ένα πολύ ωραίο σίριαλ που θα ξεκινήσει από τη νέα σεζόν στο σταθμό. Μια πολύ ωραία κωμωδία και από όσο έχω διαβάσει, με ένα πολύ ενδιαφέρον σενάριο. Είναι στη φάση της προ-παραγωγής τώρα. Θα ξεκινήσουμε γυρίσματα μέσα στους επόμενους μήνες και θα βγει στις οθόνες μας από τη νέα σεζόν, στο νέο πρόγραμμα του σταθμού» 

Όσο για την παρουσίαση, είπε:

«Το θέμα της παρουσίασης φυσικά και με ενδιαφέρει. Και νομίζω ότι αν από του χρόνου εκτός από το σίριαλ προκύψει και κάτι άλλο στο κομμάτι της παρουσίασης που μπορούμε να μιλήσουμε, φυσικά και θα με ενδιέφερε»

Δείτε το σχετικό απόσπασμα:

Επόμενο άρθρο

Η Λήδα Κουρσουμπά εξέδωσε ανακοίνωση για τον Τρύφωνος και ξεκαθαρίζει...(ΦΩΤΟ)

Η Επίτροπος Προστασίας των Δικαιωμάτων του Παιδιού παρενέβη!
11/01/2019 - 18:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αβράαμ: «Αυτό που καταφέραμε δεν το περίμενε κανένας» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα δήλωσε ο Κύπριος διεθνής στη κάμερα του Alpha Κύπρου
22/05/2019 - 21:15

ΑΠΟΕΛ – ΑΕΛ ζωντανά μέσω του ALPHA και του Alphanews.Live

Στην Κύπρο ο Αντώνης Νικοπολίδης για σχολιασμό και ανάλυση με τον Νίκο Κατσαρό
21/05/2019 - 13:30

Ο βασιλικός "ντελάλης" στον... Alpha (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γνωρίστηκαν με την Βασίλισσα και γιατί "καίει' τη Μέγκαν και τον Χάρι
10/05/2019 - 21:31

Γνωστή παρουσιάστρια ανανεώνει με τον Alpha-"Έχουμε έρθει σε προφορική συμφωνία"

Όλα όσα δήλωσε και η επιτυχημένη εκπομπή που συνεχίζει
29/04/2019 - 11:33

Η Ντορέττα Παπαδημητρίου απαντά αν... ξαναπαντρεύεται! (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός για το ενδεχόμενο δεύτερου γάμου
13/04/2019 - 12:08

Ξεχωριστή εμπειρία και μοναδικές εικόνες σε μια πτήση με παρατράικ (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε μαγευτικές εικόνες από το Κούριο με την αδρεναλίνη στα ύψη
24/03/2019 - 21:15

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παράλληλες έρευνες σε Λίμνη Μεμί και Κόκκινη Λίμνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Διευθυντής της Πυροσβεστικής στον Alpha για την πορεία των ερευνών

Αποκαταστάθηκε πλήρως η πετρελαϊκή ρύπανση στη θαλάσσια περιοχή Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αναφέρει ο Προϊστάμενος Ναυτικής Υπηρεσίας Τμήματος Αλιείας

Και η Κύπρος στη μάχη με τις φλόγες στο Ισραήλ (ΒΙΝΤΕΟ)

Σε συνεχή επικοινωνία Υπουργεία Εξωτερικών Κύπρου-Ισραήλ, ενώ δεν αποκλείεται νέα αποστολή
Ελλάδα

Ελλάδα: Χειροπέδες σε μάνα και γιο για χασισοφυτία

Εντοπίστηκαν στο στάβλο τους 61 δενδρύλια ενώ είχαν σκοπό να φυτέψουν πολύ περισσότερα

Tρίχρονο αγγελούδι ξεψύχησε στο δρόμο για το νοσοκομείο

Αντιμετώπιζε προβλήματα υγείας και νοσηλευόταν στο Παίδων

Ολλανδός τουρίστας βρέθηκε νεκρός σε δωμάτιο ξενοδοχείου

Μέλη της οικογένειάς του τον εντόπισαν αναίσθητο..
Διεθνή

Με βουρκωμένα μάτια παραιτήθηκε η Τερέζα Μέι (ΒΙΝΤΕΟ)

Πότε θα ανακοινωθεί ο διάδοχος της για την ηγεσία των Συντηρητικών και την Πρωθυπουργία

Η Κίνα "εκμηδενίζει" τις αποστάσεις (ΦΩΤΟ)

Το νέο τρένο που φτάνει την ταχύτητα των 600 χιλιομέτρων την ώρα

tv news

Ο Πούμπουρας έρχεται να αποδείξει ότι οι κυπριακές ρίζες του δεν είναι τυχαίες!

«Παράδοση Κατ’ Οίκον» Με την Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Σκόνη θανάτου, γραπτά κείμενα μελλοθάνατων και κραυγές χήρων και ορφανών

Oι«24 Ώρες»αποκαλύπτουν το θανατικό που έπληξε την Πλατανιστάσα αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/05/2019 - 23:40Η ΦΑΜΙΛΙΑ