Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός! Αυτός είναι ο κορυφαίος καλλιτέχνης της δεκαετίας (ΦΩΤΟ)

Μετά τον Paul Mcartney και τον Justin Beiber που είχαν τιμηθεί με το συγκεκριμένο βραβείο, σειρά γι΄αυτή την δεκαετία είχε ο Ed Sheeran.

O ταλαντούχος τραγουδιστής αναδείχθηκε και επίσημα πλέον, Κορυφαίος Καλλιτέχνης της Δεκαετίας, ενώ το τραγούδι του με τίτλο “Shape of you” αναδείχθηκε και αυτό, "Tραγούδι της δεκαετίας", όπως ανακοίνωσε η επίσημη εταιρεία των Charts.

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης με τις τεράστιες επιτυχίες στην διεθνή μουσική βιομηχανία, τους εκατομμύρια θαυμαστές σε όλο τον κόσμο, τα τέσσερα grammy που έχει βραβευτεί και τις άλλες τόσες διακρίσεις, φέτος αναδείχθηκε και ο καλύτερος καλλιτέχνης της γενιάς του.

Μικρογραφία

Ο ίδιος δεν μπόρεσε να κρύψει τον ενθουσιασμό του, αφού θέλησε να μοιραστεί μια φωτογραφία με το βραβείο του μέσω του προσωπικού του λογαριασμού στο Instagram και να ευχαριστήσει τους θαυμαστές του, που τον υποστήριξαν τα τελευταία χρόνια ουτως ώστε να κατακτήσει και αυτή την διάκριση, βάζοντας στόχο όπως ανέφερε και την επόμενη δεκαετία.

Δείτε την εικόνα που δημοσίευσε:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Ed Sheeran είναι ο πλουσιότερος διάσημος στη Βρετανία κάτω των 30 ετών!

Μέσα σε ένα χρόνο κατάφερε να διπλασιάσει την περιουσία του
30/10/2019 - 14:48

Ο Εντ Σίραν διπλασιάζει την περιουσία του και γίνεται πλουσιότερος από την Αντέλ

Μέσα σε έναν χρόνο κατάφερε να διπλασιάσει την περιουσία του
10/05/2019 - 10:07

Όταν ο Λούης Πατσαλίδης παίζει... τουμπερλέκι την κοιλιά του (ΒΙΝΤΕΟ)

Και η Ιωάννα Λαμπροπούλου του τραγουδά "I'm in love with your.... τζοίλιος"!!!
20/07/2017 - 10:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλήθηκε Αστυνομία για να επιβάλει την τάξη σε τυχαία δειγματοληψία στη Λευκωσία

Παρέμβαση Υπουργού Υγείας για να λήξει η ταλαιπωρία δεκάδων πολιτών σε εμπορικό κέντρο

Στο κελί για δέκα χρόνια ο 57χρονος για την επίθεση με acid

Είχε ρίξει καυστικό υγρό στην εν διαστάσει σύζυγό του στη Λεμεσό

Στο κελί για έξι ημέρες ο ύποπτος για απαγωγή και παρενόχληση 31χρονης

Τον κατήγγειλε στις Αρχές ότι την έβαλε με το ζόρι στο αυτοκίνητο του και της επιτέθηκε
Ελλάδα

Σε επιφυλακή το Μαξίμου λόγω της ραγδαίας αύξησης κρουσμάτων

Ανοιχτό το ενδεχόμενο για νέα μέτρα - Νέα τηλεδιάσκεψη υπό τον Έλληνα Πρωθυπουργό
Διεθνή

ΠΟΥ: Η χρήση μάσκας να γίνει σύμβολο αλληλεγγύης σε ολόκληρο τον κόσμο

Προειδοποιεί ότι πιθανόν να μην υπάρξει ποτέ πανάκεια για την COVID-19

Με έκπτωση 50% απολαμβάνουν τα γεύματά τους σε χώρους εστίασης οι Βρετανοί

«Φάτε έξω για να βοηθήσετε», λέει η Βρετανική Κυβέρνηση στους πολίτες

Ένα σχολείο για τα παιδιά που δεν είχαν κανένα!

Ο κόσμος μας αλλάζει μέσα από τη γνώση και την εκπαίδευση.

tv news

Η Άννα καταλαβαίνει πως θα χρειαστεί χρόνος να επιστρέψει σε μια κανονικότητα...

Δείτε το τελευταίο συγκλονιστικό επεισόδιο της σειράς «Έρωτας Μετά»
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 03/08/2020 - 15:00ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ