Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός... Η Πάολα και οι Πυξ - Λαξ κυκλοφόρησαν μαζί τραγούδι(ΒΙΝΤΕΟ)

Η μουσική ανατροπή της χρονιάς είναι γεγονός...

Κανένας δεν περίμενε ότι η Πάολα και το συγκρότημα Πυξ-Λαξ  θα μπορέσουν να βρεθούν στα ίδια μουσικά μονοπάτια και ενώσουν τις φωνές τους, κυκλοφορώντας διασκευάζοντας ένα τραγούδι, από τις πρόσφατες επιτυχίες τους, "Το Άσπρο Μου Πουκάμισο".

Η συνεργασία είναι δημιούργημα της Panik Oxygen και ανακοινώθηκε πρώτη φορά στην συναυλία του συγκροτήματος στο Θέατρο Βράχων την Κυριακή.


«Το Άσπρο Μου Πουκάμισο» είναι ένα από τα τραγούδια που περιέχονται στον τελευταίο δίσκο των Πυξ Λαξ και έγινε σύντομα μεγάλη ραδιοφωνική επιτυχία. Το τραγούδι είναι πιο γεγονός και ηχογραφημένο.

Ακούστε τη νέα συνεργασία που κανείς δεν περίμενε

Επόμενο άρθρο

Ελένη Φουρέιρα: Ακύρωσε τις εμφανίσεις της σε νυχτερινό μαγαζί - Μάθετε τον λόγο

Η αγαπημένη τραγουδίστρια μιλά για την απόφαση που πήρε!
25/09/2018 - 11:41

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Πάολα τώρα και... ξενοδόχος - Όλες οι λεπτομέρειες!

Η επιχειρηματική κίνηση της τραγουδίστριας και ο ρόλος της κόρης της σε αυτή την απόφαση
19/02/2019 - 09:30

Γιάννης Βαρδής - Πάολα: Νέα κόντρα με αφορμή ένα... τραγούδι!

Η αντιγραφή, ο Νίκος Βέρτης και οι κατηγορίες...
16/02/2019 - 09:17

Στη φυλακή τριαντάχρονη που παρίστανε τη μάνατζερ της Πάολα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Πιάστηκε" μετά από περιστατικό σε μαγαζί στην Αγία Νάπα....
30/01/2019 - 15:10

Η κόρη της Πάολα έγινε ξανθιά και μοιάζουν σαν δυο σταγόνες νερό! (ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή που έκανε στην εμφάνιση της η δεκαεξάχρονη Παολίνα
05/01/2019 - 13:41

Η Πάολα αποκάλυπτει την... εμμονή της!

Η "τρέλα" της και όσα δήλωσε για το νέο της σύντροφο...
14/12/2018 - 09:40

Πάολα: Οι δηλώσεις μετά την αποχώρηση του Παπαδόπουλου από το σχήμα με τον Νοτη

Μιλά πρώτη φορά για την ξαφνική αποχώρηση του Κύπριου τραγουδιστή...
13/12/2018 - 09:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Απόψε στον Alpha: Το δεύτερο μέρος της συνέντευξης Ουζόχο

Η άποψη του για το κυπριακό ποδόσφαιρο και το μέλλον του ιδίου

Νεαρός άνδρας εντοπίστηκε νεκρός στην περιοχή Λακατάμιας

Στο σημείο έσπευσαν μέλη της αστυνομικής δύναμης και ιατροδικαστής
Ελλάδα

18 θάνατοι μέσα σε μια εβδομάδα λόγω Γρίπης Α στην Ελλάδα

Στους 74 ο συνολικός αριθμός των ατόμων που έχουν χάσει τη ζωή τους

Βρέφος ξεψύχησε στα χέρια της μητέρας του

Φως στα αίτια του θανάτου του, αναμένεται να δώσει η ιατροδικαστική εξέταση

23χρονη Βρετανίδα τυφλώθηκε και έχασε τα νεφρά της από ένα ποτό στη Ζάκυνθο

Η περιπέτεια της Χάνα Πάουελ, το νοθευμένο ποτό και η ζωή της μετά
Διεθνή

Στους 70 οι νεκροί από πυρκαγιά σε πολυκατοικία στο Μπαγκλαντές (ΒΙΝΤΕΟ)

Άλλοι 50 έχουν τραυματιστεί και ο αριθμός των θυμάτων μπορεί να αυξηθεί

Πρώην υπάλληλος πίσω από τις "επιθέσεις" με drone στο Γκάτγουικ

Ανάγκασαν το αεροδρόμιο να καθηλώσει τα αεροπλάνα για μέρες μέσα στα Χριστούγεννα

Συναγερμός στο Μόναχο μετά από πληροφορίες για πυροβολισμούς

Δεν έχει γίνει ακόμα γνωστός ο αριθμός των δραστών και αν αυτοί έχουν συλληφθεί   

tv news

Ένας ακόμα φόνος έρχεται να ταράξει τα νερά της αστυνομικής διεύθυνσης…

Η Αμαλία συνειδητοποιεί πως η κατάστασή της χειροτερεύει «To Τατουάζ»Πέμπτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα«συμμαχεί»με το Δημήτρη και προσπαθεί να τον στρέψει εναντίον της Κάτιας

Ο Φώτης, μαθαίνει ότι τον ψάχνει η αστυνομία... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 21/02/2019 - 18:40ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ