Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός! Η Γερμανού έρχεται στον ...Λούη

Το "τηλεοπτικό φλερτ" Ναταλίας Γερμανού και Λούη Πατσαλίδη φαίνεται να παίρνει σάρκα και οστά αφού οι δυο τους θα βρεθούν στο ίδιο στούντιο και συγκεκριμένα στην Κύπρο και το "Λούης Night Show".

Ο γνωστός stand up comedian θα υποδεχθεί την παρουσιάστρια του Alpha και ραδιοφωνική παραγωγό στο πλατό για ένα αξέχαστο και ξεκαρδιστικό επεισόδιο.

Η Ναταλία έρχεται με ...άγριες διαθέσεις για να κόψει την...όρεξη του Λούη ενώ ο παρουσιαστής ετοιμάζει πολλές εκπλήξεις και παιχνίδια για τη συνάντησή σους. 

Η Γερμανού έρχεται με τον ξεχωριστό αέρα της, την Παρασκευή 19 Απριλίου στον Alpha Κύπρου. Τα γυρίσματα του show θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 16 Απριλίου στο Σατιρικό Θέατρο.

ξκνμ

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ και ο πρίγκιπας Χάρι σώζουν...ελέφαντες από λαθροκυνηγούς (ΦΩΤΟ)

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες των ταξιδιών και η φιλανθρωπική δράση
06/04/2019 - 12:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Σαρώνει ο Λούης στην Ελλάδα! Τώρα και στο..."ΦεστιβάΛ Κωμωδίας" της Θεσσαλονίκης

Τρένο δίχως φρένο ο γνωστός stand up comedian στην Ελλάδα
21/05/2019 - 19:57

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

"Ήρθε να μας πει ότι στις 2 Ιούλη θα μας πιάσουν οι Τούρκοι;"
18/05/2019 - 13:23

Το απίστευτο σχόλιο που άκουσε η Γερμανού όταν πήγε για ψώνια χωρίς... μακιγιάζ

Μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους το σχόλιο που άκουσε
14/05/2019 - 14:49

Ο ALPHA Κύπρου ανανέωσε την επιτυχημένη συνεργασία του με τον Λούη Πατσαλίδη!

Ο αγαπημένος stand up comedian υπόσχεται περισσότερη και πιο καυστική σάτιρα
13/05/2019 - 15:52

Η Παπαρίζου μιλά για την πρόταση από την Κύπρο για την Eurovision και την Τάμτα

Όσα δήλωσε στο "Λούης Night Show" για το ενδεχόμενο να πάει ξανά στην Eurovision
11/05/2019 - 19:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Την βοήθεια της Κύπρου ζήτησε το Ισραήλ για την κατάσβεση πυρκαγιών

"Κόκκινος συναγερμός" από τον πύρινο εφιάλτη στα κεντρικά της χώρας

Έληξε η "Οδύσσεια" της 19χρονης που απήχθη από την λεωφόρο Αμαθούντος στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε σε σπίτι στην Άλασσα και είναι καλά στην υγεία της

Μιλούσαν ρωσικά οι δράστες της γκανγκστερικής ληστείας στη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Τον απόλυτο τρόμο έζησε ζεύγος στη Λεμεσό - Τους έδεσαν και τους χτύπησαν..
Ελλάδα

Νεαρή γυναίκα έπεσε στις γραμμές τρένου στην Αθήνα

Επιχείρηση απεγκλωβισμού της από την Ελληνική Πυροσβεστική

O λογαριασμός 836 ευρώ σε εστιατόριο στη Μύκονο που έχει γίνει viral (ΦΩΤΟ)

Άναυδοι έμειναν οι πελάτες που δεν γνώριζαν τις τιμές του καταλόγου

Έλληνες κρατούμενοι είχαν καταπιεί 121 σακουλάκια κάνναβης

Οι δυο κρατούμενοι παρέμειναν στο Νοσοκομείο ώσπου να αποβάλλουν τα σφαιρίδια
Διεθνή

Στα σκαριά συνάντηση Ερντογάν - Τραμπ για τα ρωσικά S-400

"Θετικά μηνύματα" έλαβε ο Τούρκος Πρόεδρος αναφέρουν πηγές από την τουρκική κυβέρνηση

Παγκόσμια απεργία για το κλίμα εν μέσω Ευρωεκλογών

Νέοι από 90 χώρες του κόσμου θα συμμετάσχουν στις διαδηλώσεις

Xάος με το άνοιγμα των καλπών: Ανέτοιμοι οι Βρετανοί για τις Ευρωεκλογές

Φωνές διαμαρτυρίες από Ευρωπαίους υπηκόους που δεν μπόρεσαν να ψηφίσουν

tv news

Ο Ορφέας αφήνει πίσω του ένα ακόμα θύμα, οδηγώντας τον Σέκερη σε απόγνωση...

Ο Στέφανος απολύει τη Νίκη από το μαγαζί του... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα δεν είναι σίγουρη αν θέλει να ανοίξει το φάκελο της Κάτιας...

Η Κάτια χάνει τη γη κάτω απ’τα πόδια της «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/05/2019 - 20:20ALPHA NEWS