Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός! Η Γερμανού έρχεται στον ...Λούη

Το "τηλεοπτικό φλερτ" Ναταλίας Γερμανού και Λούη Πατσαλίδη φαίνεται να παίρνει σάρκα και οστά αφού οι δυο τους θα βρεθούν στο ίδιο στούντιο και συγκεκριμένα στην Κύπρο και το "Λούης Night Show".

Ο γνωστός stand up comedian θα υποδεχθεί την παρουσιάστρια του Alpha και ραδιοφωνική παραγωγό στο πλατό για ένα αξέχαστο και ξεκαρδιστικό επεισόδιο.

Η Ναταλία έρχεται με ...άγριες διαθέσεις για να κόψει την...όρεξη του Λούη ενώ ο παρουσιαστής ετοιμάζει πολλές εκπλήξεις και παιχνίδια για τη συνάντησή σους. 

Η Γερμανού έρχεται με τον ξεχωριστό αέρα της, την Παρασκευή 19 Απριλίου στον Alpha Κύπρου. Τα γυρίσματα του show θα πραγματοποιηθούν την Τρίτη 16 Απριλίου στο Σατιρικό Θέατρο.

ξκνμ

Επόμενο άρθρο

Η Μέγκαν Μαρκλ και ο πρίγκιπας Χάρι σώζουν...ελέφαντες από λαθροκυνηγούς (ΦΩΤΟ)

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες των ταξιδιών και η φιλανθρωπική δράση
06/04/2019 - 12:13

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης Πατσαλίδης μας συστήνει τον... παππού του (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε ο γνωστός stand up comedian
15/08/2019 - 12:52

Ναταλία Γερμανού: Η φωτογραφία χωρίς μακιγιάζ από τις καλοκαιρινές διακοπές της!

Η παρουσιάστρια απολαμβάνει στιγμές ξεκούρασης και χαλάρωσης
15/08/2019 - 10:57

Αγνώριστος ο Λούης:13 χρόνια πριν στα πρώτα του... stand up comedy(ΒΙΝΤΕΟ)

Από τα καφέ των λίγων ατόμων στα στάδια των χιλιάδων φανατικών ακόλουθών του
03/08/2019 - 16:07

Ο Λούης Πατσαλίδης ανακοίνωσε την αποχώρηση του από τον "Klik fm"(ΦΩΤΟ)

Τα άνω κάτω φέρνει η απόφαση του γνωστού stand up comedian
02/08/2019 - 09:33

Ο Λούης Πατσαλίδης όπως δεν τον έχετε ξαναδεί:Η αλλαγή στην εμφάνιση του! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε και η... διχασμένη προσωπικότητα
31/07/2019 - 16:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστάτωση στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς όταν γιατρός δεν παρουσιάστηκε για υπηρεσία

Βρήκε λύση ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας για τη στελέχωση του Τμήματος, όπως ανακοίνωσε

10.000.000 ευρώ τα επόμενα τρία χρόνια για αναβάθμιση των δημόσιων σχολείων

Ο Υπουργός Παιδείας περιόδευσε στην επαρχία Πάφου και επιθεώρησε τα έργα ασφάλειας

Στιγμές αγωνίας για ζεύγος τουριστών στη θάλασσα του Πισσουρίου (ΦΩΤΟ)

Το jet ski στο οποίο επέβαιναν αναποδογυρίστηκε και σώθηκαν χάρη στους ναυαγοσώστες
Ελλάδα

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια
Διεθνή

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

Οκτακόσια πύρινα μέτωπα καίνε τον Αμαζόνιο (ΦΩΤΟ)

Στέλνει τον στρατό ο Βραζιλιάνος Πρόεδρος, έτομος να βοηθήσει δηλώνει ο Τράμπ

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 17:50ALPHA NEWS