Ψυχαγωγία

Είναι γεγονός! Το “La casa de Papel” επιστρέφει με την 5η σεζόν (ΦΩΤΟ)

H Ισπανική σειρά “La casa de Papel”, όπως φαίνεται θα συνεχίσει να μας κρατάει συντροφιά!

Ο σεναριογράφος της σειράς θέλησε με ένα πρωτότυπο τρόπο να αποκαλύψει πως η αγαπημένη παρέα επιστρέφει και θα έχουμε μια ολόκληρη 5η σεζόν να μας εξιτάρει.

Ο ίδιος ανάρτησε μια φωτογραφία μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram, όπου ποζάρει σε μια αιώρα έξω από τα γραφεία της εταιρείας παραγωγής και συγγράφει στον υπολογιστή την συνέχεια του σεναρίου.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου και δείτε την φωτογραφία στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Backstage από τα γυρίσματα του νέου trailer του Δελτίου Ειδήσεων του Alpha(ΦΩΤΟ)

Βρεθήκαμε στα παρασκήνια των γυρισμάτων του τρέιλερ και καταγράψαμε εικόνες
14/07/2020 - 18:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο "Αrturito” από το “La casa de Papel” στην Ελλάδα...για τις διακοπές του (ΦΩΤΟ)

Οι φωτογραφίες που δημοσίευσε και το νησί που επέλεξε να επισκεφθεί για φέτος
08/08/2020 - 17:00

Κρέσπο: «Βήμα-βήμα θα επανέρχομαι»

Μήνυμα επιστροφής από τον άσο του ΠΑΟΚ μετά το φιλικό με τον Ατρόμητο
08/08/2020 - 10:36

Champions League: Τα αστέρια... επιστρέφουν, επιτέλους

Το σεντόνι του Champions League θα κουνηθεί ξανά κι ας φτάσαμε στα μέσα Αυγούστου
07/08/2020 - 10:46

Με Europa League επιστρέφει η δράση στα Κύπελλα Ευρώπης

Σήμερα προκύπτουν οι τέσσερις πρώτες ομάδες του Final 8 της διοργάνωσης
05/08/2020 - 09:04

Οι καλύτερες ασίστ στο ΝΒΑ στη... μετά-καραντίνα εποχή (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ΝΒΑ επέστρεψε μετά από μήνες ξανά στη δράση και οι πάσες είναι ξανά εντυπωσιακές
04/08/2020 - 15:08

«Πάτησε» Ελλάδα και ανακοινώνεται ο Βιγιαφάνιες

Επιστρέφει στον Παναθηναϊκό ο Ιταλός ποδοσφαιριστής
04/08/2020 - 11:13

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία δρ. Καραγιάννη για τα 21 "ορφανά" κρούσματα στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι δηλώνει ο Επιδημιολόγος για τα αυξημένα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

Διευθυντής Τμήματος Δασών: "Σήμερα δώσαμε τη μάχη των μαχών" (ΒΙΝΤΕΟ)

Έρευνα Αστυνομίας για να εντοπίσουν τους υπεύθυνους
Ελλάδα

Ξανά τριψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων στην Ελλάδα

152 νέα περιστατικά και ένας νέος θάνατος

Πυρκαγιά στη Μάνη: Εκκενώνεται προληπτικά οικισμός

H φωτιά πλησιάζει κατοικημένη περιοχή

Έκρηξη σε εργοστάσιο στην Ελευσίνα: Ένας νεκρός και δύο τραυματίες (BINTEO)

Oμάδα τριών Ρομά προσπάθησε να αφαιρέσει μετασχηματιστή
Διεθνή

Επεισοδιακές διαδηλώσεις στη Βηρυτό: Νεκρός αστυνομικός και δεκάδες τραυματίες

Θα ζητήσει πρόωρες εκλογές ο Πρωθυπουργός του Λιβάνου - Δείτε εικόνες από τη διαμαρτυρία

Οργή διαδηλωτών στη Βηρυτό...Έστησαν κρεμάλες στις πλατείες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Καλούν τις ξένες χώρες να ανατρέψουν τους ηγέτες του Λιβάνου και να κυβερνήσουν

tv news

Δείτε σε πέντε τηλεταινίες όλα τα επεισόδια της δραματικής σειράς «8 Λέξεις»

Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, ίντριγκες, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 08/08/2020 - 22:45ΚΑΡΜΑ