Ψυχαγωγία

Είναι ο Snik τελικά "κακό παιδί"; Η απάντηση της Ηλιάνας Παπαγεωργίου

Όταν σε ένα ζευγάρι ανήκουν και οι δύο στον τομέα της showbiz, είναι δύσκολο να αποφευχθούν οι προσωπικές ερωτήσεις για την σχέση τους. Ένα πολύ γνωστό ζευγάρι που ενδιαφέρει το κοινό είναι η Ηλιάνα Παπαγεωργίου και ο Snik.

Από την πρώτο καιρό της σχέσης τους “κατέκτησαν” τον φακό των paparazzi και έχουν συζητηθεί πολλάκις. Να “δώσει” φως σε διάφορα ερωτήματα που είχαμε για τη σχέση τους εδώ και καιρό έρχεται να βάλει το γνωστό μοντέλο. Σε πρόσφατη της συνέντευξη η Ηλιάνα Παπαγεωργίου αποκάλυψε πολλά για την σχέση τους.

Εξομολογήθηκε πως αυτό που τους δένει περισσότερο από όλα τα άλλα είναι η ειλικρίνεια και πως μοιάζουν πάρα πολύ, τόσο συναισθηματικά όσο και στην καθημερινότητα τους.

Διαβάστε την συνέχεια του άρθρου στο HELLO! Cyprus

Επόμενο άρθρο

Ο Γιώργος Μαυρίδης παντρεύεται! Έκανε πρόταση γάμου στην σύντροφό του (BINTEO)

Η τρυφερή ανάρτηση που έκανε η μέλλουσα νυφούλα
28/07/2020 - 11:01

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η σύντροφος του Μαυρίδη μιλά πρώτη φορά για την...απέλαση στο Μεξικό (ΦΩΤΟ)

Τα λόγια αγάπης και η δημόσια ερωτική εξομολόγηση
21/09/2020 - 13:06

Ο πρώην της Κατερίνας Καινούργιου...ζευγάρι με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο γοητευτικός επιχειρηματίας που της “έκλεψε” τη καρδιά
11/09/2020 - 15:12

Στέφανος Μιχαήλ: Οι πρώτες δηλώσεις για την σχέση του με την Νάταλι Κατέρ (VID)

Απαντά εάν σκέφτεται να κάνει το επόμενο βήμα με την γνωστή χορεύτρια
07/09/2020 - 17:12

Ερωτευμένη η Ξυλά! Ιδού ο σέξυ Έλληνας ηθοποιός που της "έκλεψε" τη καρδιά(ΦΩΤΟ)

Σελίδα στην προσωπική της ζωή φέρεται να έχει γυρίσει η ταλαντούχα και όμορφη ηθοποιός
02/09/2020 - 10:36

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ρίχθηκαν στη θάλασσα της Πάφου και καθάρισαν τον βυθό από τα πλαστικά

Βρήκαν τενεκεδάκια, πλαστικά ποτήρια, καλαμάκια μέχρι και λάστιχα αυτοκινήτου

ΦΩΤΟ: Χάθηκαν τα ίχνη της 38χρονης Ντορίνας από τη Λεμεσό

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της

Σε τεντωμένο σχοινί οι σχέσεις ΟΚΥπΥ και διευθύνσεων των δημοσίων νοσηλευτηρίων

Ζητά παρέμβαση Γενικού Εισαγγελέα και Ελεγκτή ο Γιώργος Καροτσάκης
Ελλάδα

"Ας δώσουμε μια ευκαιρία στη διπλωματία" δήλωσε ο Μητσοτάκης στη Γ.Σ του ΟΗΕ

«Ενώ η Ελλάδα επέλεξε τον δρόμο του διαλόγου, η Τουρκία επέλεξε αυτό της αδιαλλαξίας»
Διεθνή

Ανιχνευτικά σκυλιά εντοπίζουν τον κορωνοϊό μέσω...της όσφρησης

Έναν διαφορετικό τρόπο ανίχνευσης του ιού εφαρμόζουν οι Αρχές της Φινλανδίας

tv news

Η γέννηση των διδύμων γεμίζει χαρά τον Οδυσσέα και την Έρση...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά νέα επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

Η είδηση ότι η Δανάη είναι υιοθετημένη πέφτει σαν βόμβα στο σπίτι των Αργυρών...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 27/09/2020 - 08:15ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ