Ψυχαγωγία

"Είναι σαν τον Ντόναλντ Τραμπ" - Ο πόλεμος στην Μέγκαν Μαρκλ από την αδερφή της!

Η Μέγκαν Μαρκλ στο στόχαστρο της αδερφής της, Σαμάνθα. Η δούκισσα του Σάσεξ μέσα από μια πρωτοφανή επίθεση από τα social media χαρακτηρίζεται ως Ντόναλντ Τραμπ, γίνεται παράφραση του αξιώματος της ενώ παρουσιάζεται και ως γυναίκα που για την δόξα μπορεί να κάνει τα πάντα.

Η Σαμάνθα Μαρκλ ανέφερε

«Οι άνθρωποι πρέπει να σταματήσουν να είναι τόσο τυφλωμένοι από τη λάμψη της διασημότητας και του πλούτου.

Ο Τραμπ είπε ότι θα μπορούσε να πυροβολήσει κάποιον και να μην χάσει ψήφους. Η ίδια νοοτροπία ισχύει και για την αδερφή μου. Οι άνθρωποι πιστεύουν οτιδήποτε και εξακολουθούν να ακολουθούν τη σειρά μυρμηγκιών.

μεγκα

Οφείλει στον πατέρα μου πολλή αγάπη και σεβασμό. Κανείς δεν θέλει να χαλάσει τον γάμο της και ο γάμος δεν είναι το θέμα. Το θέμα είναι η ευγενική συμπεριφορά προς τον πατέρα μας.

Δεν θα είμαι ποτέ ξανά γλυκιά. Η duchASS (παράφραση του τίτλου Δούκισσα – DUCHESS) πρέπει να είναι ανθρώπινη στον πατέρα μας που της έχει δώσει τα πάντα... και αυτές οι αηδίες στα ΜΜΕ μπορούν να σταματήσουν! Ήταν πάντα εκεί για εκείνη. Τα ψεύτικα νεύματα και τα χαμόγελα μπορούν να σταματήσουν. Η duchASS μπορεί να υποκλιθεί στον μπαμπά.

Μιλάει μόνο για τα μέσα μαζικής ενημέρωσης, επειδή τον αγνοούσε για πολύ καιρό και τον σνόμπαρε. Έχει το δικαίωμα να μιλήσει κι αν δεν της αρέσει, αυτό είναι κακό. Πρέπει να ξυπνήσει και να είναι ένας καλός άνθρωπος»

Επόμενο άρθρο

Παντρεύεται ο πρώην άντρας της Αθηνάς Ωνάση... (ΦΩΤΟ)

Συντετριμμένη η διάσημη κληρονόμος για τη νέα αρχή του Αλβάρο
22/09/2018 - 18:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Τα βρετανικά ΜΜΕ απαντούν στον Τζορτς Κλούνεϊ για την Μέγκαν Μαρκλ

Tο ξέσπασμα του γνωστού ηθοποιού, η σύγκριση με την Νταϊάνα και η απάντηση
14/02/2019 - 11:12

Ο λόγος που απουσίαζε η Μέγκαν και ο Χάρι από τα βραβεία Bafta!

Η απουσία του πριγκιπικού ζευγαριού και τα καυστικά σχόλια στα κοινωνικά δίκτυα...
11/02/2019 - 15:56

Μέγκαν Μαρκλ: Η νέα δήλωση για το φύλο του μωρού που περιμένει!

Τι απάντησε η δούκισσα του Σάσσεξ σε ερώτηση που δέχτηκε για το μωρό της...
10/02/2019 - 09:28

Μέγκαν Μαρκλ: Το άγνωστο γράμμα στον πατέρα της και τα μηνύματα που αντάλλαξαν

Η Μέγκαν τον παρακάλεσε να μην την εκθέτει και αυτός ήθελε να φωτογραφηθούν μαζί...
08/02/2019 - 10:04

H Mέγκαν Μαρκλ στέλνει μηνύματα σε ιερόδουλες με... μπανάνες (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Στο πλαίσιο φιλανθρωπικής εκδήλωσης είπε να πρωτοτυπήσει
04/02/2019 - 11:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Πράσινο φως" για καλλιέργεια, παραγωγή και χρήση ιατρικής κάνναβης (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος η προσέλκυση οικονομικά εύρωστων εταιρειών με παγκόσμια εμπειρία στον τομέα

Διορία ένα μήνα στον Υπουργό για κατεδάφιση του κτήματος Μακένζι (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα συμμορφωθεί πλήρως με τις αποφάσεις του Δικαστηρίου, δηλώνει ο Κωνσταντίνος Πετρίδης

Ο Alpha στο αντιτορπιλικό Μακφόλ του 6ου Αμερικανικού στόλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Το εντυπωσιακό πλοίο έδεσε στο λιμάνι Λεμεσού
Ελλάδα

"Βόρεια Μακεδονία" και στις ελληνικές πινακίδες

Τέλος το "FYROM" στις πινακίδες στα σύνορα Ελλάδας-Βόρειας Μακεδονίας
Διεθνή

Τι θα γίνει με τις πτήσεις προς Αγγλία σε περίπτωση άτακτου Brexit;

Μέχρι πότε διασφαλίζονται προγραμματισμένες πτήσεις βάσει ειδικής διάταξης;

Ένοπλος μπούκαρε σε επιχείρηση και άρχισε να πυροβολεί αδιακρίτως

Τι δήλωσαν αυτόπτες μάρτυρες για τον δράστη που τραυμάτισε αστυνομικούς και πολίτες

Αμερικανική ανθρωπιστική βοήθεια στη Βενεζουέλα

Στέλνουν περισσότερους από 200 τόνους στα σύνορα της Βενεζουέλας με την Κολομβία

tv news

Αγάπη,αγώνας,δύναμη, στοργή δυσκολίες αλλά και ελπίδα το Σάββατο στις «24 Ώρες»

O Γολγοθάς μιας γυναίκας με παιδιά που έχουν ιδιαιτερότητες και ο κοινωνικός αποκλεισμός..
Alpha TV Κύπρου

Η Βασιλική Χατζηαδάμου αυτή την Κυριακή υποδέχεται τον Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια εκπομπή γεμάτη συγκίνηση, τραγούδι και γέλιο...«Παράδοση Κατ' Οίκον» στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 16/02/2019 - 06:15DEAL