Ψυχαγωγία

Ειρήνη Καζαριάν:" Με υποτίμησαν, ένιωσα θυμό...Τους κακοφάνηκε που έκανα στροφή"

Η Ειρήνη Καζαριάν λίγες μέρες μετά την πρεμιέρα της στη θεατρική παράσταση "Κούκλες" μίλησε για τα αρνητικά σχόλια και την κριτική που δέχτηκε για την απόφαση της να ασχοληθεί με την υποκριτική, την εμπειρία της μέχρι τώρα στο θεατρικό σανίδι ενώ δεν απέκλεισε την ενδεχόμενο να ασχοληθεί επαγγελματικά με την υποκριτική. Το μοντέλο μίλησε στην κάμερα της εκπομπής «Στη φωλιά των Κου Κου» δηλώνοντας: 

«Στην πρεμιέρα ήμουν πάρα πολύ αγχωμένη τα πρώτα δέκα λεπτά. Μετά το οικειοποιήθηκα και όλα πήγαν πάρα πολύ καλά. Δεν το περίμενα ούτε εγώ. Βλέπω πως το έχω με την υποκριτική και μου βγαίνει αυθόρμητα.

Λέω λοιπόν να το προσπαθήσω», ενώ στη συνέχεια υπογράμμισε ότι έχει δεθεί πνευματικά με τον σκηνοθέτη και εμπιστεύεται την κρίση του.

Έκλαψα μια φορά, με επηρέασε όλο αυτό που έγινε αλλά το ξεπέρασα [...] Νιώθω ότι με υποτίμησαν, ένιωσα θυμό, γιατί να μου το κάνουν αυτό; Θα μπορούσα να κάθομαι στον καναπέ μου και να μην κάνω τίποτα. Αλλά εγώ προτίμησα να κάνω κάτι καινούργιο και διαφορετικό στη ζωή μου για μένα. Για να εξελιχθώ εγώ σαν Ειρήνη και να γνωρίσω καινούργιες πτυχές του εαυτού μου. Και εκείνοι έπεσαν πάνω μου με πολύ σκληρό τρόπο.

Όλοι έχουν το δικαίωμα να κριτικάρουν. Έκανα κάτι πολύ δύσκολο. Μέσα σε έναν μήνα τα έμαθα όλα και βγήκα στη σκηνή, οπότε είμαι υπερήφανη για τον εαυτό μου. Είναι λογικό να του κακοφάνηκε που είμαι νικήτρια του GNTM και ασχολήθηκα με την υποκριτική»

Επόμενο άρθρο

Αθηνά Οικονομάκου: Η αποκάλυψη on air για το δεύτερο παιδί!

Έτοιμη να γίνει ξανά μανούλα δηλώνει η γνωστή ηθοποιός
12/10/2019 - 12:39

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αδερφές Καζαριάν: Δείτε το δοκιμαστικό τους για...δελτίο καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Το 1ο δοκιμαστικό στο χώρο της τηλεόρασης και τα ναζιάρικα "αστειάκια" την ώρα παρουσίασης
08/01/2020 - 12:37

Λούης Πατσαλίδης:"Θα γινόμουν βουλευτής με έναν όρο..."(ΒΙΝΤΕΟ)

Το μεγάλο απωθημένο, η κριτική της Αστέρως και γιατί τον εκνευρίζουν τα Χριστούγεννα
12/12/2019 - 12:07

"Αυτό το κακομοίρικο από το μόντελινγκ πήγε στο θέατρο, φταίει αυτός που..."

Μάθετε ποιος έκανε αυτή την δήλωση για την Ειρήνη Καζαριάν
11/11/2019 - 16:06

Ειρήνη Καζαριάν: "Σπάει" τη σιωπή της και μιλά για το ροζ βίντεο που της χρέωσαν

Πως το διαχειρίστηκε και η αντίδραση των γονιών της
27/09/2019 - 09:56

Η Χρυσούλα Διαβάτη σχολιάζει το θεατρικό ντεπούτο της Καζαριάν

Το μοντέλο θα ερμηνέυσει Ίψεν και η γνωστή ηθοποιός ξεσπά
26/09/2019 - 09:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ψήφισε τον νόμο αύξησης των Δικαστών η Βουλή

Τι αλλάζει στους Επαρχιακούς Δικαστές και στο Διοικητικό Δικαστήριο Διεθνούς Προστασίας

Child alert για την απαγωγή της 16χρονη Romia (ΦΩΤΟ)

"Παρακαλούμε για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με την εξαφάνιση"

Δεν θα γίνεται κατάχρηση της εξουσίας με τον νέο νόμο παρακολουθήσεων τηλεφώνων

Τι λέει ο Πρόεδρος της Επιτροπής Νομικών και ποιοι θα παρακολουθούνται
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Θύελλα αντιδράσεων στην Τουρκία για το νόμο «Παντρέψου τον βιαστή σου»

Παρόμοιο νομοσχέδιο είχε αποσυρθεί το 2016 μετά από τη διεθνή κατακραυγή

Ισχυρή έκρηξη στο Χιούστον του Τέξας έθεσε σε συναγερμό τις Αρχές (BINTEO)

Τι αναφέρουν οι πληροφορίες για υλικές ζημιές και τραυματισμούς

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 24/01/2020 - 19:30ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ